General news 25-07-2006 11:56 by lordluud2
Op de officiele site van Ghost Recon 3 Advanced Warfighter heeft Ubisoft een berichtje geplaatst.
Ze zeggen dat ze ''verhuizen'' en daarom héél wat games voor extra lage prijzen weg doen voor een goed doel. En niet alleen games worden er verkocht. Je zult er ook hebbe dingetjes vinden, t-shirts, posters etc.
Koop je een van deze dingen dan help je de White Lodge Centre in Chertsey.
Dit kleine evenement zal op 5 Augustus in Weybridge in de ''Town Hall'' van start gaan.
General news 24-07-2006 16:05 by lordluud2
Sommigen van jullie gamers hebben echt wel eens gehoord van het Bonami Spelcomputer Museum. Dit museum is het tehuis van vele retro consoles én games. Dit museum organiseert nu ook eens een beurs waarbij vooral de echte retro game liefhebbers op af zullen komen.
Deze beurs zal plaatsvinden in de Rijnhal Arnhem op zondag 1 Oktober 2006.
General news 24-07-2006 15:25 by lordluud2
Pas geleden heeft Nintendo laten weten dat ze in vergelijking met vorig jaar in dezelfde periode, van April tot Juni, hun winst met ruim 10% is gestegen.
Ze maakten de afgelopen maanden 105,8 miljoen euro winst. Deze enorme winst komt mede door de Nintendo DS en de DS Lite die samen voor meer dan 4,54 miljoen aan winst boekten.
General news 23-07-2006 16:03 by lordluud2
Zoals de meeste van jullie weten is game-revolution.nl een beetje een achterstallige site (maar daar zijn we verandering in aan het brengen). Nu doe ik zó mijn best jullie van de nieuwste nieuwtjes te voorzien maar dat gaat niet altijd. Ik ben van 28 Juli T.E.M 12 Augustus op vakantie en kan dan dus geen nieuws psoten of/en reviews, previews, specials etc. schrijven voor game-revolution.
Ik vraag jullie daarom dan ook om geduld te hebben en altijd deze site te checken voor nieuws.
Namens game-revolution wens ik jullie een prettige vakantie toe!
Nick Naethuijs (lordluud2)
General news 22-07-2006 20:51 by lordluud2
Volgens een artikel in de ''EE Times'' krijgen de volgende generatie ipod's een NVIDIA grafische 3D chip.
Volgens sommige worden deze ''Next Generation'' ipod's ook wel vpod's genoemd.
Er gaat zelfs een gerucht dat Apple het wil gaan opnemen tegen de huidige Handheld game consoles. Veel belovend nieuws omdat Apple geen rookie is als het gaat om hardware én software.
"Based on our analysis, we believe Nvidia is designed into the next-generation vPod''. Deze woorden komen uit de mond van Satya Chillara, een analist bij het Amerikaanse Technology Research inc.
General news 22-07-2006 19:54 by lordluud2
Beste lezers en gamers, hier een oproep aan de mensen die wel van een uitdaging houden en véél van schrijven houden.
Wat houdt deze uitdaging nu precies in? Nou, een redacteur worden van game-revolution.nl!
Want om heel eerlijk te zijn zitten we een beetje verlegen om redacteuren en daarom deze oproep (redacteuren mogen over elk genre iets schrijven, FPS, RTS, RPG enz).
Maar wat houdt redacteur nu precies in? Nou, dat houdt in dat je nieuws, previews, reviews, specials, mini reviews en nog veel meer kunt posten op deze site!
Hier de eisen waaraan je moet voldoen:
-Een goede beheersing van de Nederlands taal
-Minstens 15 jaar of ouder zijn
-Een passie voor games hebben
-Een goede en vlotte babbel hebben
-Genoeg over games kunnen vertellen
-Standvastig zijn
-Niet stelen van andere sites
Voor meer informatie mail dan naar john.naethuijs@home.nl.
Wij willen jouw!
General news 03-07-2006 21:49 by lordluud2
De Franse uitgever en ontwikkelaar van games, Ubisoft heeft pas een nieuw kantoor geopend in Sofia, Bulgarije.
De uitgever en ontwikkelaar heeft al vele top titels op hun naam staan zoals de Rainbow Six serie en de Ghost Recon franchise.
Ze zullen hun werkeners uitbreiden met ongeveer 40 man en gaan meteen aan de slag met nieuwe games. Deze games zijn Rayman Raving Rabbits en CSI: Three dimensions of Murder.
General news 15-06-2006 20:00 by lordluud2
Hou jij van games, speel jij ze, doe je niets liever, en wil je er over schrijven? Nou, dan ben je hier aan het goede adres want Game-Revolution.nl zoekt nieuwe redactie leden! Dit houdt in dat je dan nieuws, reviews, previews en andere dingen op de site kunt posten.
Hieronder staat waaraan je moet voldoen:
-15 jaar of ouder
-Een goede beheersing van de Nederlandse taal (het moet vloeiend te lezen zijn)
-Op z’n minst een PC in je bezit hebben
-Goed en boeiend kunnen schrijven
-Standvastig zijn en niet naar een aantal dagen afhaken
-Genoeg kennis van games hebben
-Minstens 1 review, preview of nieuws bericht elke 2 weken op de site posten (met uitzonderingen)
Voldoe jij aan deze eisen en je hebt interesse stuur dan een mailtje naar: john.naethuijs@home.nl en dan stuur ik je de informatie terug die je nodig hebt.
We hopen van je te horen!
General news 13-06-2006 16:25 by lordluud2
Beste site bekijkers, we hebben er een nieuwe pagina erbij genaamd Mini Reviews! Hier staan kleine reviews over games van bijvoorbeeld de Nintendo DS, of de PSP! Korte maar krachtige reviews voor de gamers die weer snel willen gamen en niet uren willen lezen!
De perfecte oplossing!
General news 11-06-2006 20:42 by lordluud2
Nou, om eens eerlijk te zijn tegen jullie, hebben we slecht en goed nieuws. Zoals jullie wel weten is het slechte nieuws dat deze site flink achterloopt. Onze diepe exuses hiervoor. De reviews zijn allemaal een beetje laat, maar wel goed. En het goede nieuws is dat we flink op weg zijn de site een totale makeover te geven! Meer redactie leden, meer reviews, previews, specials en noem maar op.
En wat we ook willen vragen aan jullie trouwe site bezoekers, laat eens een berichtje achter bij comments, we zullen dit erg op prijs stellen.
Ik hoop dat jullie nog lang van deze site gaan genieten!
General news 22-03-2006 23:27 by Arie
NVIDIA heeft vandaag bekend gemaakt dat de ForceWare 84.21 graphics driver driver beschikbaar gesteld is, voor de grafische kaarten gebaseerd op NVIDIA's GeForce graphics processing units (GPUs). Deze nieuwe versie bevat algemene compatibel fixes.
Download:
NVIDIA ForceWare 84.25 Beta Drivers voor Windows XP/2000 (21.46MB)
General news 07-05-2005 15:48 by Arie
We hebben een nieuwe poll, de vorige poll had maarliefst 455 voters:
Welke shooter speel jij het meest online?
General news 06-05-2005 23:46 by Arie
Enlight heeft bekend gemaakt dat Tackmania Sunrise nu te koop is in Noord Amerika. De race game word ontwikkeld door Nadeo. "TrackMania Sunrise" bevat mooie omgevingen, multiplayer race modes en 'insane' tracks met loops, 'off-the-hook jumps' en scherpe bochten. Klik op Lees meer voor het persbericht.
Lees verder...
General news 05-05-2005 01:14 by Arie
Playlogic en TDK Mediactive hebben vandaag een overeenkomst gesloten voor titels als World Racing 2, Knights of the Temple 2 en Gene Troopers. De nieuwe titels worden bekent gemaakt op de E3 van dit jaar (West Hall, booth nr. 2340).
General news 05-05-2005 00:56 by Arie

Het lijkt erop dat we een sequel krijgen van Pariah. De game word ontwikkeld in Digital Extremes voor de next-gen consoles. De game Pariah word deze week uitgebracht in Noord Amerika voor de Xbox en PC - Groove Games publiceerd de game in Noord Amerika, en Hip Interactive Europe publiceerd de game in Europa, Australië en Nieuw Zeeland. Check ook de multiplayer demo met daarin drie multiplayer mode (CTF, TDM en Front Line Assault), drie mappen; speelbaar met drie voertuigen (Dart, Wasp en Bogie) en ale wapens van de game.
General news 30-04-2005 11:43 by Arie

Electronic Arts heeft een nieuwe beelden vrijgegeven in de nieuwsbrief, van de opvolger van Battlefield 1942: Battlefield 2. In de movie is te zien hoe de game gespeeld word. Niet echt veel nieuws, maar toch leuk om te zien.
Ook zijn er nog nieuwe screenshots te bekijken.
Download/bekijk:
# BF2 Movie
General news 03-02-2005 12:22 by Arie
THQ Germany heeft aangekondigd dat S.T.A.L.K.E.R.: Shadow Of Chernobyl (de game die eerder bekend stond als S.T.A.L.K.E.R.: Oblivion Lost) weer is vertraagd - de nieuwe release datum is nog niet bekend.
De komende tactische FPS waaraan gewerkt word @ GSC Game World was eerder gepland voor release in mei. THQ Inc. werkt met AMD om een geoptimaliseerde versie van de game voor de AMD Athlon64 processir te krijgen.
General news 06-01-2005 17:57 by Scorpion
Volgens de website News24 heeft Bill Gates in een interview aangegeven dat Sony en Microsoft zouden kunnen 'profiteren' van een eventuele samenwerking in 'digital entertainment'.
Volgens News24 gaf Gates hiermee aan dat er op het gebied van online muziek-service en bescherming tegen het illegaal kopiëren van muziek samengewerkt kan worden. Microsoft zou dit doen om zich te verdedigen tegen concurrent Apple, dat wereldwijd marktleider is in digitale muziekspelers als iPod en de muziek download-service iTunes. Zowel Sony als Microsoft hebben een eventuele samenwerking echter nog niet officieel bevestigd.
General news 05-01-2005 11:26 by Scorpion
Electronic Arts, onder andere bekend van de Battlefield serie, heeft haar releaselijst vrijgegeven voor het eerste kwartaal van 2005. Deze releaselijst kun je hieronder bekijken:
GameCube
De Sims: Erop Uit! Players Choice
3 februari 2005
James Bond 007: Everything or Nothing Players Choice
3 februari 2005
UEFA Euro Champions League 2004/2005
3 februari 2005
NBA Street V3
17 februari 2005
PlayStation 2
The Lord of the Rings: The Return of the King Platinum
27 januari 2005
De Sims: Erop Uit! Platinum
27 januari 2005
James Bond 007: Everything or Nothing Platinum
3 februari 2005
Medal Of Honor Rising Sun Platinum
27 januari 2005
NFL Street 2
27 januari 2005
SSX 3 Platinum
27 januari 2005
UEFA Euro Champions League 2004/2005
3 februari 2005
NBA Street V3
17 februari 2005
Xbox
The Lord of the Rings: The Return of the King Xbox Classic
27 januari 2005
De Sims: Erop Uit! Xbox Classic
27 januari 2005
FIFA Football 2004 Xbox Classic
27 januari 2005
Harry Potter: Quidditch World Cup Xbox Classic
27 januari 2005
Medal Of Honor: Rising Sun Xbox Classic
27 januari 2005
NFL Street 2
27 januari 2005
James Bond 007: Everything or Nothing Xbox Classic
3 februari 2005
UEFA Euro Champions League 2004/2005
3 februari 2005
NBA Street V3
17 februari 2005
Oddworld: Stranger's Wrath
3 maart 2005
General news 24-12-2004 20:17 by Arie
Als u de laatste paar dagen een email hebt verstuurd via het contact formulier, heeft u wellicht geen anwoord gekregen, door enkele problemen met de mailserver. Wij vragen u dan ook om deze opnieuw te stellen.
excuses voor het ongemak :>
General news 24-12-2004 11:13 by Arie

Electronic Arts heeft een nieuwe movie uitgebracht voor Battlefield 2, met daarin één minuut in-game beelden van deze sequel naar Battlefield 1942 ontwikkeld door Digital Illusions. De game staat gepland voor release in lente 2005.
Download/bekijk:
# BF2 Movie
General news 20-12-2004 14:53 by Scorpion
Electronic Arts heeft 19,9 procent aandelen gekocht van het Franse bedrijf Ubisoft, bekend van onder andere Rayman en Splinter Cell.
De aandelen van Ubisoft zijn 300 miljoen euro waard. Deze bijna 20% is dan ook ongeveer 60 miljoen euro waard voor Electronic Arts. Ubisoft heeft hier nog geen commentaar op gegeven.
General news 17-12-2004 16:42 by Scorpion
De stealth-game Splinter Cell zal door Paramount Pictures worden verfilmd. Zo meldde Paramount vandaag.
Details of beeldmateriaal zijn nog niet losgelaten. Al is wel bekend dat Peter Berg, bekend van onder andere Very Bad Things, de regie onder handen zal nemen. Berg schrijft verder het script van de film samen met Splinter Cell medewerkers.
General news 16-12-2004 15:39 by Scorpion
Ontwikkelaar en uitgever Ubisoft heeft de website van het alom geprezen Splinter Cell: Chaos Theory online gezet.
Op de website is naast beeldmateriaal informatie te vinden over de personages, verhaal, en de gameplay. De website kun je hier bekijken
General news 23-11-2004 17:27 by Arie

Electronic Arts heeft vandaag bekend gemaakt dat The Lord of the Rings: The Battle for Middle-earth goud gegaan is en op 6 december verscheept.
De game word ontwikkeld door EA's Los Angeles studio alleen voor de PC. Check ook de onlangs uitgebrachte movies.
General news 22-11-2004 15:17 by Arie

Electronic Arts heeft aangkondigd dat Maxis Studio bezig is met The Sims 2 University, de eerste expansion pack voor The Sims 2 De game komt in maart volgend jaar uit en geeft de spelers van The Sims 2 de mogelijkheid om hun Sims naar school te gaan en enjoy life. Meer info is hier in pressrelease de te lezen.
Download:
# 4 Screenshots (4 MB)
General news 12-11-2004 19:21 by Arie
Pandora Studios heeft een preview movie voor Frag Ops uitgebracht, metdaarin gemplay beelden van komende versie (2.1) van hun Unreal Tournament 2004 mod. Enjoy!
Download:
# Frag Ops v2.1 Movie (30.3 MB)
General news 10-11-2004 13:22 by Silence
De zweedse kant van Digital illusions,Dice, Heeft bekend gemaakt games te gaan ontwikkelen voor de next-gen consoles. het enige wat tot nu toe bekend is, is dat er 2 games uit gaan komen. het eerste spel voor de xbox2 en playstation 3 en zullen gereleased worden in eind 2006/ begin 2007
Het 2e spel word een actie spel en komt ook uit voor de xbox2 en playstation 3 en stata geplanned in 2007.
Over releases voor nintendo word niet gesproken. de games zullen wederom worden uitgegeven door EA.
General news 30-10-2004 14:39 by Scorpion
Vandaag verkregen wij van Game-Revolution een mailtje dat een Project X en Project Y in ontwikkeling is bij een nog onbekende ontwikkelaar. Project X zal verschijnen op de GameCube en Project Y op de GameBoy Advance.
QuoteVerder is er nog niets bekend.
Project X is a future first person shooter on the Nintendo GameCube® based around three characters. It will feature an massive online mode and a revolutionary new gameplay aspect which will be revealed in the feature. It will also feature licensed music and an completely new engine.
Project Y is a action/adventure hack and slash game on the Nintendo GameBoy Advance®. It will feature a unique multiplayer and singleplayer mode with revolutionary new gameplay aspects which will be revealed in the future.
General news 18-10-2004 13:37 by Arie
ATI heeft een nieuwe versie van de Catalyst drivers uitgebracht voor de Radeon familie grafische kaarten - (ATI adviseert dat Service Pack 2 geïnstalleerd is).
Download:
# ATI Catalyst 4.10 Windows XP (26.2 MB)
General news 10-10-2004 13:56 by Arie
Op welke handheld zit jij het meest te wachten?
Nintendo's DS heeft duidelijk gewonnen met 56.5% tegen 21.7% voor Sony's PSP!
Beiden 4.3%
Geen van beiden 17.4%
De nieuwe poll;
Welke shooter speel jij het meest online?
Vote!
General news 10-10-2004 11:37 by Arie
Codemasters heeft de eerste patch voor Club Football 2005 uitgebracht, de patch brengt deze retail game naar versie 1.1. De changelog is hier te bekijken.
Download:
# Footbal 2005 v1.1 patch (21mb)
General news 10-10-2004 11:30 by Arie
Xfire, Inc. heeft aangekondigd dat Xfire, een gratis gaming tool die automatisch trackt wanneer en waar gamers PC games aan het spelen zijn, en vrienden kunnen gemakkelijk joinen, de update ondersteunt nu 'cross-game chat' en een file download service.
Download:
# Xfire v1.24 (985 KB)
General news 04-10-2004 13:21 by Arie

PC.IGN rapporteert dat het eroplijkt dat EALA heeft besloten om Lord of the Rings: The Battle for Midde-Earth nog iets langer thuis te houden dan verwacht, de nieuwe release datum staat op 6 december terwijl hij eerst gepland stond op 16 november. De release date wijziging werd bevestigd door EA nadat er gevraagd werd over de verandering. "Yes, it is true," zei een EA vertegenwoordiger. "They decided to spend extra time polishing things up. It was felt that in the long run the quality will be far more appreciated by the fans than the release date." Dus de reden voor deze uitstelling was dus erg simpel.
General news 01-10-2004 16:57 by Nicolas Van Hoorde
Alle platformen:
1. The Sims 2 - EA
2. Star Wars: Battlefront - LucasArts
3. Burnout 3 - EA
4. Tiger Woods PGA Tour 2005 - Microsoft
5. Warhammer 40.000: Dawn of War - THQ
6. Resident Evil: Outbreak - Capcom
7. Conflict: Vietnam - SCi
8. Call of Duty: United Offensive - Activision
9. Colin McRae Rally 2005 - Codemasters
10. Silent Hill 4: The Room - Konami
We nemen afscheid van Shellshock, Spider-Man 2, Driv3r, Second Sight en WWE: Day of Reckoning, maar we kunnen vele games begroeten, zoals Battlefront, Tiger Woods, Dawn of War, United Offensive en Colin McRae 2005. Het lijkt echter hopeloos om The Sims 2 van zijn troon te stoten.
PC:
1. The Sims 2 - EA
2. Warhammer 40.000: Dawn of War - THQ
3. Call of Duty: United Offensive - Activision
4. Star Wars: Battlefront - LucasArts
5. Doom 3 - Activision
6. Final Fantasy XI Online - Square Enyx
7. Tiger Woods PGA Tour 2005 - Microsoft
8. Codename: Panzers - CDV
9. The Sims: Triple Deluxe - EA
10. Championship Manager Season 03/04 - Eidos
3 nieuwe titels en ook 3 FPS'en in de top 5 op PC. United Offensive en Dawn of War doen het goed, maar The Sims 2 doet het toch duidelijk beter.
PlayStation 2:
1. Burnout 3 - EA
2. Star Wars: Battlefront - LucasArts
3. Tiger Woods PGA Tour 2005 - Microsoft
4. Resident Evil: Outbreak - Capcom
5. Conflict: Vietnam - SCi
6. Colin McRae Rally 2005 - Codemasters
7. Silent Hill 4: The Room - Konami
8. Spider-Man 2 - Activision
9. Athens 2004 - Sony
10. Driv3r - Atari
Battlefront komt goed binnen, maar niet goed genoeg om EA's Burnout 3 van de troon te stoten. Onze favoriete 'niet-meer-nummer-1'-golfspeler Tiger Woods doet het ook niet slecht met een derde plaats.
Xbox:
1. Star Wars: Battlefront - LucasArts
2. Burnout 3 - EA
3. Tiger Woods PGA Tour 2005 - Microsoft
4. Conflict: Vietnam - SCi
5. Colin McRae Rally 2005 - Codemasters
6. Tom Clancy's Rainbow Six 3: Black Arrow - Ubi Soft
7. Silent Hill 4: The Room - Konami
8. The Simpsons Hit&Run - Xbox Classics
9. Terminator 3: Redemption - Atari
10. Shellshock: Nam '67 - Eidos
De top 3 op de Xbox is vrijwel hetzelfde als die van de PS2, behalve dat Battlefront verwisseld is met Burnout 3. The Simpsons zijn terug populair nu ze in de budgetbak liggen.
GameCube:
1. Animal Crossing - Nintendo
2. WWE: Day of Reckoning - THQ
3. Sonic Mega Collection - Player's Choice
4. Wario Ware Inc: Mega Party Games - Nintendo
5. Tiger Woods PGA Tour 2005 - Microsoft
6. Star Wars Rogue Squadron 3: Rebel Strike - LucasArts
7. Sonic Adventure 2: Battle - Sega
8. Terminator 3: Redemption - Atari
9. Super Smash Bros. Melee - Nintendo
10. Second Sight - Codemasters
Animal Crossing komt binnen op een eerste plaats, gevolgd door Day of Reckoning van THQ. Sonic Mega Collection komt terug in de top 3 en stoot daardoor Mega Party games weg. Second Sight maakt een grote val naar de tiende plaats.
General news 22-09-2004 13:37 by Scorpion
De zeer gerespecteerde developer Capcom komt de laatste tijd meer zeer orginele en gewaagde games. Dat is natuurlijk altijd een zeer goede zaak, voorbeelden zijn Viewtifull Joe en PN.03.
Begin 2005 komt Resident Evil 4 exclusief uit op de GameCube gezien de goede samenwerking met Nintendo. Van deze topgame verwacht men zeer veel gezien de nieuwe ideeen die Capcom erin heeft verwerkt.
Nu heeft Capcom aangegeven dat ze de Nintendo Revolution, Playstation 3 en Xbox 2 de volle support van games zullen geven. Dat zou ze natuurlijk allemaal een steuntje kunnen geven en dat is mooi zodat straks iedereen van Capcoms games kan genieten!
General news 21-09-2004 14:12 by Scorpion
Japanse Sales weer, niet veel veranderd sinds laatst maar toch de moeite waard om weer een kijkje naar te nemen. PS2 doet het weer goed als vanouds, GameCube laat het deze maand een beetje afweten en GBA tuft lekker door op zijn succes. Xbox is nog geen een keer in de top tien gekomen...
1. BioHazard Outbreak File 02 (Capcom/PS2) - 91,207 (Nieuw)
2. Dororo (Sega/PS2) - 29,250 (Nieuw)
3. Famicom Mini: Super Mario Brothers 2 (Nintendo/GBA) - 25,059 (185,699)
4. King of Colosseum II (Spike/PS2) - 23,093 (Nieuw)
5. World Soccer Winning Eleven 8 (Konami/PS2) - 21,249 (1,030,79
6. Suikoden IV (Konami/PS2) - 15,353 (272,010)
7. Jissen Pachislot: Fist of the North Star (Sammy/PS2) - 15,010 (NB)
8. Boboboubo Bounbobo Hajeki Taisen (Hudson/GBA) - 12,896 (Nieuw)
9. Viewtiful Joe: A New Hope (Capcom/PS2) - 9,912 (Nieuw)
10. Jikkyou Powerful Pro Baseball 11 (Konami/PS2) - 9,314 (NB)
Hardware sales zien er weer onveranderd uit, Playstation 2 verkoopt weer goed, GBA SP doet het zeker niet slecht en GameCube showt zichzelf op de derde plek. Maar ook in de Hardware laat Microsoft het afweten met hun Xbox, daar zouden ze toch echt wat verandering in moeten brengen want men loopt in het land van de rijzende zon niet echt warm voor ''Bills Box''.
1. PlayStation 2 - 29,876 (1,778,647)
2. GameBoy Advance SP - 20,250 1,769,021)
3. GameCube - 4,551 (470,985)
4. GameBoy Advance - 2,098 (181,537)
5. Xbox - 435 (24,982)
6. WonderSwan Crystal - 57 (6,73
7. PSone - 55 (13,194)
Volgende week weer, GR houd je op de hoogte van de Japanse koopkracht!
General news 17-09-2004 16:24 by Scorpion
Wie had dit verwacht, Sony zal het de komende jaren behoorlijk moeilijk krijgen in Japan en de VS, aangezien Nintendo op de loer licht.
Volgens de vice president (Shigeru Miyamoto) van Nintendo is de Xbox niet langer meer een bedreiging en zullen ze nu doortuffen naar de PS2, die nog steeds onverslaanbaar is in Japan, maar Nintendo komt akelig dichtbij!
De verkopen van de Nintendo systemen hebben maar een verassend kleine achterstand op die van Sony, de verkopen van deze maand liggen als volgt:
PS2: 30,000
GBA SP: 20000
NGC: 4000
GBA: 3000
XBOX: 435
Hiermee heeft Nintendo maar een achterstand van 3000 exemplaren. Hoe zou dit aflopen, Game-Revolution houd je op de hoogte!
General news 14-09-2004 10:55 by Arie
Eidos heeft in een press release aangekondigd dat Snowblind, een first-person game die onthuld werd @ de E3 2004 (12-14 mei), onder ontwikkeling is @ Crystal Dynamics. De actie neemt plaats in een Aziatisch communistisch land waar een burger oorlog is. De speler moet een squad van NPCs leiden of in voertuigen rijden door 11 opdrachten en 16 grote levels. De game bevat een groot arsenaal aan wapens, het gebruik van Biomods voor het aanpassen van de soldaten en een multiplayer mode voor max. 16 man. Snowblind word deze winter uitgebracht voor de PC, Xbox en PS2. De tweede movie is te downloaden.
Download:
# Snowblind Movie #2 (11.3 MB)
General news 13-09-2004 20:23 by Arie
Devworks Game Technology, een game onwtikkelaar in Brazilië, heeft een nieuwe trailer van hun komende PC titel, Gods of the Virtual Boards uitgebracht, de game staat gepland voor release komende lente.
Download:
# Gods of the Virtual Boards Trailer (15.2 MB)
General news 10-09-2004 16:48 by Pegasus
Een medewerker van EA heeft zijn eigen collegas geinterviewd over Battlefield 2! Er staat o.a. in waarom je BF 2 MOET kopen... Zeer interessant
Klik HIER om het interview te lezen!
General news 09-09-2004 17:47 by Arie
THQ Inc. heeft een speelbare demo voor Warhammer 40,000: Dawn of War uitgebracht met daarin een volle campaign level, 2 skirmish maps, en een tutorial mode. De game word onwtikkeld door Relic Entertainment Inc., Warhammer 40,000: Dawn of War staat gepland voor een wereldwijde release op 20 September dit jaar.
Download:
# Warhammer 40K Dawn of War Demo (319.2 MB)
General news 08-09-2004 15:13 by Arie
De El Matador EGN 2004 trailer is nu te downloaden, met daarin anderhalve minuut ingame beelden van deze third person stealth actie game waaraan gewerkt word @ Plastic Reality Technologies. In deze game, speel je als een DEA agent, met als doel de narkomafia naar beneden te halen, een georganiseerde bende in Zuid Amerika. "Driven by revenge for what the narkomafia did to his brother, the player will progress through a story which weaves its way throughout the adventure, combines all the essential features of surprise, unexpected twists and dramatic developments". El Matador word uitgebracht door Cenega Publishing in Q3 2005,
Download:
# El Matador EGN 2004 Trailer (49.8 MB)
General news 08-09-2004 12:23 by Arie
things-to-come heeft de officiele website voor LunarPilot gelanceerd, een addon voor Microsoft Flight-Simulator 2004 die deze herfst word uitgebracht. De game's trailer bevat 7 minuten ingame beelden.
Download:
# LunarPilot Trailer (25 MB)
General news 06-09-2004 12:59 by Arie
De volle versie van Half-Life 2 Total Mayhem, een 2D shooter gebaseerd op de komende titel van Valve Software, is nu te downloaden, Total Mayhem kan ook online worden gespeeld op de officiele website.
Download:
# Half-Life 2 Total Mayhem Full Game (986 KB)
General news 04-09-2004 09:11 by Arie
Een nieuwe trailer van Full Spectrum Warrior is nu te downloaden, demonsterende deze komende tactische actie miliaire game waaraan gewerkt word @ Pandemic Studios. De PC versie bevat 2 bonus missies, niet voor de Xbox versie. De game word deze herfst uitgebracht voor de PC & Xbox.
Download:
# Full Spectrum Warrior Trailer #7 (41.3 MB)
General news 04-09-2004 08:32 by Arie
Er is een nieuwe Conflict Vietnam trailer te downloaden, duurende één minuut met ingame en cinematic beelden. Conflict: Vietnam word spoedig uitgebracht in de UK voor de PS2, Xbox en PC
Download:
# Conflict Vietnam Trailer #2 (11.2 MB)
General news 02-09-2004 15:32 by Arie
Techland heeft vandaag aangekodigd dat hun rally game Xpand Rally goud is gegaan, en in Europa is deze game op 24 september verkrijgbaar. Er is nog geen beslissing genomen over de Noord Amerika publiceerder, hoewel de game al spoedig in de internet winkels zal liggen - Strategy First is niet langer meer de officiele publiceerder van Techland's games in Noord Amerika. De retail versie van Xpand Rally bevat een 'comprehensive career mode' met meer dan 70 races en meer dan 800 tuning parts voor 35 rally auto's. Multiplayer game met up 2 vier spelers via lan of internet geeft verschillende modes inclusief off road free style.
QuoteVoor alle moding enthousiasten is er een set van editing tools waarmee je eigen tracks en cars kun maken, en zit bij de game in. Check de multiplayer demo als je deze nog niet hebt gespeeld.
"Photorealistic graphics, dynamic tracks surrounding, realistic car damage model and driver’s injuries simulation are the other hall marks of the game".
General news 01-09-2004 18:51 by Arie
Twee nieuwe movies van Prince of Persia: Warrior Within zijn nu te downloaden, ingame beelden met een paar mooie moves en cuts. De game verscheept zicht in november dit jaar, voor de PC, PS2, Xbox en GC.
Download:
# Prince of Persia: Warrior Within Grab Moves Trailer (20.7 MB)
# Prince of Persia: Warrior Within Environmental Fighting Trailer (22.6 MB)
General news 01-09-2004 11:41 by Arie
Electronic Arts heeft een press release uitgebracht en daarin werd aangekondigd dat NASCAR 2005: Chase for the Cup verscheept is. De game word onwtikkeld door EA Tiburon, NASCAR 2005: Chase for the Cup "challenges players to battle through a ground-breaking new story mode to rise from entry-level series to NASCAR stardom. Drivers compete for opportunities in NASCAR Featherlite Modified, NASCAR Craftsman Truck, and NASCAR National rides before competing for million-dollar purses in the NASCAR NEXTEL Cup Series". De game is verkrijgbaar voor de PS2, GC and Xbox. Naast NASCAR 2005: Chase for the Cup, is er een nieuwe standalone NASCAR PC titel onwtikkeld door EA Tiburon. Na 18 maanden onwtikkelen staat de game gepland voor een release in begin 2005.
General news 31-08-2004 20:01 by Minish
Accliam = dood, verleden tijd, gewoonweg weggevaagd, eruit geconcureerd...Al maanden deden de negatieve geruchten de ronde. Acclaim verloor haar belangrijkste franchise, Turok: Dinosaur Hunter.
En nu? Nu is het over.. Wat er met Acclaim's huidige projecten gebeurd, is nog niet bekend. Mochten wij erachter komen, lees je het natuurlijk hier op Game-Revolution!
General news 31-08-2004 19:37 by Minish

Van het vervolg op de topper Prince of persia: The sands of time (Prince of Persia 2: The Warrior Within) is weer eens een filmpje op het net verschenen. (weer eens wat anders dan de 3D shot's van vorige keer!)
Bekijk:
# Prince of persia 2 Trailer (12 MB)
General news 31-08-2004 18:47 by Riddy
In de USA is een man opgepakt omdat hij zijn zoon een goed pak slaag verkocht. Nu denk je: wat heeft dat nu in godsnaam met games te maken, wel...veel! De man en de jongen waren op weg naar de winkel om de Playstation 2 van de jongen te gaan wisselen voor..........een bak bier!!! Maar toen de jongen protesteerde besluitte de vader om zijn zoon maar is een goed door elkaar te rammelen...
General news 31-08-2004 14:24 by Pegasus
Het aftellen van de PU Gameplay is begonnen. Op 11 en 12 september zal HET Gamesevent (een soort mini E3)van Nederland plaatsvinden in de Jaarbeurs van Utrecht! Kaarten kosten 12,50 per dag en voor alle 2 dagen betaal je 19,50 als entree! Kaartjes kun je halen bij Ticketbox en Free Record Shop. Ook kun je nog steeds stemmen voor de Game Awards die Power Unlimited op 11 september gaat uitreiken! Dit kun je doen door naar gameplay.nl te surfen, check deze site ook voor meer info!
General news 30-08-2004 17:12 by Scorpion
Vandaag is er een flinke boel Mortal Kombat: Deception media op het net verschenen, waaronder een 83 (!) MB tellend filmpje.
Download:
# Bekijk het filmpje!
General news 29-08-2004 13:30 by Cpt_Krunch
Jeff Brown vice-president van EA heeft gezegd dat de games voor de PS3 en X-Box 2 een pak duurder zullen komen. De ontwikkelings kosten voor deze games zijn namelijk dubbel zo veel.
Waarschijnlijk zal de prijs dan ook worden verdubbelt voor de koper, want waarschijnlijk zullen de producenten niet van plan zijn minder winst te maken.
General news 28-08-2004 12:05 by Arie
Een speelbare demo voor 18 Wheels of Steel: Pedal to the Metal is nu te downloaden, je kunt er deze onlangs released tracking simulatie game door SCS Software en ValuSoft uitproberen. Je kunt deze trail versie (die alle vollge contents bevat van de volle game) voor een uur spelen - dan moet je een key online kopen.
Download:
# 18 Wheels of Steel: Pedal to the Metal Demo (89.4 MB)
General news 27-08-2004 19:05 by Arie
Colin McRae Rally 2005 is de volgende uit de serie die voor de PS2 & Xbox uit word gebracht deze autumn.
QuoteEnjoy the movie!
"Colin McRae Rally 2005 features over 30 incredible cars, and rally fans will drool over some of the stars in this year's lineup, including the Lancia Stratos, Audi Sport Quattro Rallye, Peugeot 205, Lancia Delta Integrale, MG Sebring Special and even the 1967 Morris Mini Cooper S! So, choose your poison: whether it's the Celica GT4, Lancer Evo VIII or Subaru 22B STI, you're going to need your wits about you to clock a world-beating time and bring the car home in one piece."
General news 27-08-2004 16:47 by Arie
De officiele site voor Star Wars Battlefront is gelanceerd en de aftelling is begonnen! Deze game komt 24 september in de winkel. De game geeft je een echte Star Wars actie ervaring. Van de beroemde battle of Hoth, naar de bossen van Endor, kun je nu live de klassieke battles spelen van Star Wars op welke manier je wilt. Bezoek de website om de exclusive coverage van de wapens van de Republic and Imperial facties.
General news 27-08-2004 16:43 by Arie
De webiste van Ghost Master is nu live, met daarop screens, info over de game en meer.
Bezoek: ghostmaster.com.
Ghost Master word 27 augustus (vandaag) released.
General news 27-08-2004 12:59 by Arie
Atari heeft een speelbare demo voor Top Spin uitgebracht, een online tennis game onwikkeld door Power and Magic Development en word uitgebracht door Microsoft voor de Xbox later dit jaar. De PC versie word identiek aan die van de Xbox, waarin de spelers hun eigen tennis sterren kunnen creëren en trainen en dan online tegen andere spelers spelen, of tegen 1 van de 16 profs, met onder andere Anna Kournikova en Lleyton Hewitt.
Download:
# Top Spin Demo (230 MB)
General news 26-08-2004 18:24 by Arie
Eidos heeft de Crash 'n' Burn fansite kit uitgebracht, met daarin screenshots, logos en renders - alles wat je nodig hebt voor een fan site. Deze race game staat gepland voor een release in deze herfst voor de PS2 en Xbox in de US.
Download:
# Crash 'n' Burn Fansite Kit (12.9 MB)
General news 25-08-2004 19:40 by Nicolas Van Hoorde
General Staff
- Arie (General Manager, PR, Hoofdredacteur, Forum Moderator)
- Prologic (Redactie Verantwoordelijke, PR, Hoofdredacteur, Forum Moderator)
- Violator (Hoofdredacteur, Forum Moderator)
Column Writers
- Prologic
- Scorpion
Reviewers
- Prologic
- Scorpion
- Cpt_Crunch
- Sentinel
- Flapperbol
Reporters
- Prologic
News-Posters
- Arie
- Prologic
- BlackViper
- Brain
- Pegasus
- Scorpion
- Violator
- Cpt_Crunch
- Sentinel
- Silence
- Riddy
Volgende mensen zijn gefilterd:
- Broozn
- Flapperbol
- Masteriam
- Petfles
- Timboo
- WebBeast
- Ace
Er zijn mensen die toch wat hebben gedaan voor Game-Revolution en die zouden we graag bedanken... Deze krijgen een een aparte status GR-Buddy... De Buddy's worden:
- Petfles
- Martinos
Als je eventueel opmerkingen of vragen hebt over deze filtering kan je me altijd contacteren…
General news 24-08-2004 18:04 by Arie

Er is een nieuwe movie verschenen van de game Burnout 3 Takedown. Je kunt de movie van deze race game hier bekijken. Er word aan gewerkt @ Criterion Games en deze laatste titel van de Burnout series staat gepland voor September dit jaar voor de PC, PS2 en Xbox.
General news 24-08-2004 16:28 by Arie
Ubisoft heeft een nieuwe Tom Clancy's Splinter Cell Chaos Theory trailer uitgebracht, de demonstratie van de volgende uit de Splinter Cell serie, waaraan gewerkt word @ Ubisoft Montreal Studio, de makers van de eerste game (de PC versie van Pandora Tommorow was onwtikkeld door Ubisoft Shanghai & Annecy Studios). Splinter Cell Chaos Theory word uitgebracht voor Xbox & PC met de kerst dit jaar, en de andere formats in Q1 2005 (PAL territories), inclusief de N-Gage, gepubliceerd door Gameloft Romanian.
Download:
# Splinter Cell Chaos Theory Trailer (15.9 MB)
General news 24-08-2004 16:24 by Arie
Er is een nieuwe trailer van Oddworld Stranger uitgekomen & te downloaden. Oddworld Stranger, de volgedende uit de serie (Oddworld: Abe’s Oddysee, Abe’s Exoddus en Munch’s Oddysee), staat gepland voor een release in lente 2005, voor de PS2 & Xbox
Downloads:
# Oddworld Stranger Trailer (21 MB)
General news 24-08-2004 09:35 by Arie
Er is een nieuwe movie voor Star Wars Knights of the Old Republic II: The Sith Lords uitgekomen & te downloaden, met daarin 2 en een halve minuut ingame beelden van deze opvolger titel van de vorig jaar award winnende role-playing game. The Sith Lords, eerder gepland voor februari 2005, word nu released in winter 2004/2005 voor de Xbox en PC. Volgens Obsidian Entertainment is er een demo gepland voor deze game.
Download:
# Star Wars Knights of the Old Republic II: The Sith Lords Movie #3 (5.5 MB)
General news 22-08-2004 10:05 by masteriam, Prologic
De makers van Second Sight hebben zojuist een mini-game released van inderdaad Second Sight...
Of deze kleine game echt zal boeien zal je zelf moeten testen, mij verveelde het al snel maar in ieder geval je kan de mini-game hier downloaden...
Voor meer info, lees onze onze uitgebreide preview!
General news 22-08-2004 10:00 by Nicolas Van Hoorde
Je leest het goed! Game-Revolution.nl zoekt enkele goeie newsposters die onze crew zullen bijstaan in het brengen van het dagelijkse gamenieuws. Wat zoeken wij nu precies?
- Je moet goed overweg kunnen met het Nederlands.
- Je moet elke week toch een paar uurtjes vrijmaken om nieuws te posten op de site
- Je moet goed op de hoogte zijn van wat er allemaal gaande is in de gamesindustrie
- Mensen die enkel één "specialiteit" hebben in het newsposten (zoals bijvoorbeeld hardware, consoles of PC), willen we ook zeker in onze redactie hebben!
Mensen die voldoen aan dit alles, mogen 5 newspostjes (oud of vers van de pers nieuws, het maakt niets uit!) schrijven en die doormailen naar Prologic@game-revolution.nl Zodra ze gelezen en gekeurd zijn, krijg je antwoord terug!
Newsposts die gestolen zijn van andere sites hoeven we hier niet!
Misschien tot in onze redactie!
General news 22-08-2004 07:43 by Nicolas Van Hoorde
Goed nieuws voor de mensen die van plan zijn een nieuwe CPU willen kopen want zowel Amd als Intel hebben besloten de prijzen van hun topprocessoren te verlagen! Beide topproducenten verlagen de prijzen met maar liefst 35%, bij Amd is dat de Athlon 64 3500+ en bij intel is het hun p4 560(3.6ghz)en hun p4 550(3.4ghz). Bij de wat tragere processoren zijn de prijsverlagingen minder groot. De amd 3200+ daalt 19% en de 3000+ met 15%. Voor Intel is het de p4 530(3ghz) die met 18% daalt en hun p4 520(2.8ghz daalt met een kleine 8%. Deze prijsverlagingen gaan door vanaf maandag 23 augustus.
General news 21-08-2004 13:13 by Arie
Konami Europa heeft bevestigd dat King Arthur, een game gebaseerd op de Touchstone Pictures/Jerry Bruckheimer Films movie met de zelfde titel, word uitgebracht in november, voor de PS2, GC en Xbox.
"Players take control of the motion picture’s heroes – Arthur, Lancelot, Guinevere, Tristren or Bors – and utilize their unique skills as they embark on a perilous mission revealing the historic tale of the real Knights of the Round Table. Featuring single or cooperative play, combat on horseback and multiple mission types with diverse goals, the King Arthur video game will provide a cinematic action adventure experience of epic scale".
De game is nu onder ontwikkeling door Krome Studios PTY, Ltd.
General news 21-08-2004 10:24 by Arie
Activision heeft twee Call of Duty Finest Hour movies uitgebracht, een demonstratie van deze game waaraan gewerkt word @ Spark Unlimited die verkrijgbaar zal zijn voor de PS2, Xbox en GC deze herfst.
"Featuring an immersive storyline, players will take on Nazi forces through a variety of squad-based missions set among WWII's legendary battlefields of Europe and beyond. Additionally, players will be able to experience the war from multiple perspectives, fighting as soldiers from an alliance of countries as they battle the Nazi regime and attempt to turn the tide of war".
Download:
# Call of Duty Finest Hour Movie #1 (63.2 MB)
# Call of Duty Finest Hour Movie #2 (17 MB)
General news 20-08-2004 23:14 by Arie
Konami Digital Entertainment – America heeft aangekondigd dat Winning Eleven 8 uitgebracht voor de consoles & pc in lente 2005. De gane bevat 136 club teams en 57 nationale teams, inclusief alle teams van Italie, Spaans en ntuurlijk nederland onder de officiële vergunning, 4500 spelers en nieuwe stadions. Winning Eleven 8 bevat ook de eerste on-screen scheidsrechter van de series.
"Boasting an enhanced ref AI, the referee will run up and down the field reacting realistically and instinctively to fouls, giving advantage for minor infringements and even stepping in to calm things down when the action gets heated"
Het volle artikel kun je hier lezen, en een eerder uitgekomen movie pack is ook te bekijken.
General news 20-08-2004 22:56 by Arie

Hier is de volgende set van magazine covers van de game Def Jam FIGHT For NY met Henry Rollins, Ludacris, Slick Rick, Ice-T en Redman. Volgende week komen er vijf meer covers van de 40. Ook heeft ea nog bekend gemaakt dat op 7 september de demo uitkomt.
General news 20-08-2004 22:50 by Arie
Electronic Arts heeft vier mini-clips voor Tiger Woods PGA TOUR 2005 uitgebracht, het volgende hoofdstuk van de serie die gepland staat voor release op 23 september, voor de PS2, GC, Xbox en PC. De game bevat een revolutionaire course-altering system die je de cursus moeilijkheid verhoogt, acht nieuwe vergunde cursussen plus twee nieuwe fantasy cursussen, 15 PGA TOUR players invlusief Tiger Woods, John Daly, Vijay Singh en meer.
Download:
# Tiger Woods PGA TOUR 2005 Movie Pack (47.9 MB)
General news 20-08-2004 22:43 by Arie
Met de aankondiging van de ontwikkeling van Twilight War: After the Fall is de officiële website gelanceerd, die info bevat over deze XORG (Extreme Online Roleplaying Game - een combinatie van MMORPG en FPS genres), die plaats neemt in een post-apocalyptic world in het jaar 2296, twee honderd jaar na de Doomsday War tussen de mensheid en aliens. Twilight War staat gepland voor een release in begin 2006.
General news 19-08-2004 21:38 by Arie
ATI heeft een nieuwe versie voor de Catalyst drivers uitgebracht voor de Radeon grafische kaarten. Hieronder de volle lijst met fixes.
Download:
# Catalyst 4.8 Windows XP (26 MB)
Quote
3D Mark03: Display corruption is no longer noticed when running the Trolls Lair test 3 under Windows XP
Beyond Divinity:Playing the game with FSAA set to 2x no longer results in display corruption when scrolling the display by moving the mouse to the left of the display
High Heat Baseball 2003: The display no longer loses sync when exiting or changing player characters in the game High Heat Baseball 2003 under Windows XP with an ATI RADEON X800 series installed
Madden NFL 2003: The game no longer fails to respond under Windows XP when an ATI RADEON 9800 XT is installed and attempting to set the Truform slider to Application Preference
Need for Speed Underground:Playing the game under Windows XP with an ATI RADEON 9000/9200 installed no longer results in the road ahead not being lit up by the car's headlights
Splinter Cell Pandora Tomorrowisplay corruption is no longer noticed when launching a multiplayer game under Windows XP with an ATI RADEON™ 9200 installed
Thief 3:Inconsistent lighting and shadow flicker is no longer noticed when playing the game under Windows XP
Unreal Tournament 2004: Playing the game under Windows XP with an ATI RADEON X600 series installed no longer results in game corruption being displayed when setting Anti-Aliasing to 4x and having the display properties set to 1600x1200 32bpp
General news 19-08-2004 21:32 by Arie
Er zijn vijf nieuwe movies van Second Sight uitgekomen, de game word ontwikkeld door Free Radical. "Join main character John Vattic, an individual endowed with incredible psychic abilities, as he attempts to escape a U.S. medical facility and deal with the aftermath of his imprisonment there. Help him discover his own psychic powers and search for his past to uncover a fatal chain of events leading to the sinister conspiracy that landed him in the hands of the researchers" Second Sight word uitgebracht door Codemasters in September 2004 voor de PS2, GC en Xbox.
Download:
# Second Movie Pack (55.2 MB)
General news 19-08-2004 17:23 by Arie

De derde movie van Need for Speed Underground 2 is nu te downloaden, met daarin 46 seconden van in-game beelden van dit tweede deel die nieuwe game modes toevoegd, deep new performance customisation and tuning, en meer dan 30 auto's met vergunning. "The game also delivers twice the visual customisation upgrades as the original game, providing a staggering 70 billion possible car combinations for total automotive self-expression". Need for Speed Underground 2 word later dit jaar uitgebracht voor de PS2, Xbox, GC, PC en GBA. Check de E3 2004 trailer als je die nog niet had gezien.
Bekijk:
# Need for Speed Underground 2 The Tuner Playground Movie
General news 18-08-2004 20:27 by Arie
Electronic Arts heeft een nieuwe movie uitgebracht voor The Sims 2, met daarin anderhalve minuut in-game beelden van deze komende virtual life sim sequel waaraan gewerkt word @ Maxis. Electronic Arts heeft deze game gepland om zich te verschepen later dit jaar.
Download:
# The Sims 2 Friday 13th Movie (11 MB)
General news 18-08-2004 19:37 by Arie
Met de opening van de officiële website, heeft Bugbear Entertainment twee niuwe movies uitgebracht voor Flat-Out. Deze race game word gepubliceerd door Empire Interactive in Q3 2004 voor de PS2, XBox en PC
Download:
# Flat-Out Movie #3 (29.5 MB)
# Flat-Out Movie #4 (25.8 MB)
General news 18-08-2004 15:23 by Pegasus
Eindelijk, vrijdag komt hij dan echt! De WW2 Mod van Battlefield Vietnam met de 3 mappen: Iwo Jima, Wake Island en Invasion of the Philippines! De mappen zijn niet gepoort uit BF1942 maar zijn opnieuw gemaakt op de bfv engine!
Quote
World War 2 Mod Features:
Three Pacific Theatre maps: Iwo Jima, Wake Island and Invasion of the Philippines.
Improved player customization using the Battlefield Vietnam-style kit, body and head selection interface.
Flamethrower kits can be picked up by any soldier and used to wreak havoc on bunkers and exposed infantry.
All Battlefield weapons and vehicles from the Pacific Theatre have been rebuilt to take advantage of the Battlefield Vietnam engine.
New animations for all kit weapons, to bring them up to the standards set with the Vietnam-era weapons in BFV.
Battlefield Vietnam gameplay tweaks: 3D Map, capture timer, and use of kit weapons from open positions. World War II Mod
General news 18-08-2004 09:02 by Arie

Er zijn vier nieuwe screenshots van Need for Speed Underground 2, het tweede deel laat nieuwe game bevat nieuwe modellen, deep new performance customisation and tuning, en meer dan 30 auto's met vergunning. "The game also delivers twice the visual customisation upgrades as the original game, providing a staggering 70 billion possible car combinations for total automotive self-expression". Need for Speed Underground 2 word later dit jaar uitgebracht voor de PS2, Xbox, GC, PC en GBA. Check de E3 2004 trailer als je die nog niet had gezien.
General news 17-08-2004 10:11 by Arie
De tweede trailer van Gungrave Overdose, de sequel van Gungrave die twee maanden geleden werd onthuld, is nu te downloaden, met daarin 40 seconden in-game beelden. "Gungrave: Overdose features more of everything that made its predecessor great: more adrenaline, more over-the-top action, more cell-shaded coolness, more outrageous story, more pumped-up volume, and more non-stop gameplay. The game features the character design of noted anime artists Yasuhiro Nightow (Trigun) and Kosuke Fujishima (Sakura Wars) and a soundtrack composed by Tsuneo Imahori (Trigun, Hajime No Ippo)". Gungrave Overdose is te kopen in begin 2004 voor alleen de PS2.
Download:
# Gungrave: Overdose Trailer #2 (142.6 MB)
General news 16-08-2004 19:34 by Arie
Atari heeft vandaag aangekondigd dat Duel Masters: Kaijudo Showdown voor de GBA gereleased word in november. De game is onwtikkeld door dezelfde Mistic Software, Duel Masters: Sempai Legends "offers a story-driven experience in which the lead character must solve a sinister mystery to prevent the world from falling into chaos. Featuring interaction with characters from the TV show, the ability to build and fine-tune decks using 300 cards and the chance to enter Shop Tournaments and win special booster packs, Duel Masters: Kaijudo Showdown has everything Duel Masters fans crave".
General news 16-08-2004 19:32 by Arie
Cypron Studios heeft een speelbare demo uitgebracht voor State of War: Warmonger, het volgende deel van de State of War serie. De game bevat 16 nieuwe missies (11 single-player, 5 multiplayer).
Download:
# State of War: Warmonger Demo (45.7 MB)
General news 16-08-2004 19:28 by Arie
De Engelse demo van Port Royale 2 is uitgekomen, met daarin vier tutorial scenarios, en is nu te downloaden. Het geeft je de kans om deze komende RTS simulatie te spelen waaraan gewerkt word @ Ascaron. Port Royale 2 is gepland voor een release later dit jaar.
Download:
# Port Royale 2 English Demo (234 MB)
General news 16-08-2004 19:24 by Arie
De tweede E3 2004 trailer voor Half-Life 2 is uitgekomen & te downloaden. Het laat meer dan een minuut ingame fooatage zien. Enjoy!
Download:
# Half-Life 2 E3 2004 Trailer #2 (62 MB)
General news 14-08-2004 21:53 by Arie

Aan dit CNN artikel te zien, komt er een speelbare demo en een pach voor DOOM 3, er word aangewerkt @ id Software - een expenison pack is ook geplanned. Meer info komt soon.
General news 14-08-2004 21:50 by Arie

FarCryHQ host een co-op mod voor Far Cry, je kunt daar alle single player missies spelen tot 3 spelers.
Download:
# Far Cry Cooperation Mod Av8.2 SE (4 MB)
General news 14-08-2004 21:45 by Arie
Activision heeft de E3 2004 trailer uitgebracht voor Tony Hawk's Underground 2, met daarin meer dan twee minuten van ingame beelden. "The latest evolution in the #1 action sports franchise, THUGTM 2 delivers a hilarious story mode, an unprecedented level of customization, and more moves than the Skate Gods could dream of. Grab your board, an arsenal of spray paint and prepare to wreak havoc around the world". De PS2 en Xbox versies zijn onwtikkeld door Neversoft, de GBA versie door Vicarious Visions en de PC versie door Beenox Studios. De game word deze autumn gepubliceerd.
Download:
# Tony Hawk's Underground 2 E3 2004 Trailer (31.7 MB)
General news 14-08-2004 21:41 by Arie
Er is een speelbare demo van Street Legal Racing: Redline uitgekomen, het geeft je de kans om deze race game te testen die onwtwikkeld word door Invictus en door Activision Value word uitgebracht. In deze trail kun je de hele game gewoon spelen, maar dan voor een half uur - daarna kun je een key online kopen.
Download:
# Street Legal Racing: Redline Demo (271.5 MB)
General news 14-08-2004 19:41 by Arie
Microsoft Game Studios heeft een Fan Site Kit uitgebracht voor Dungeon Siege 2, met daarin de gebruikelijke screenshots, logo's, concept art, renders, music, wallpapers en een fact sheet - alles wat je nodig hebt voor een fan site te maken voor deze game. Meer details over deze game kun je ondermeer in de laatste movie zien met daarin 9 minuten lang gamplay beelden met commentaar van Chris Taylor. De game stond eerder gepland voor het einde van dit jaar, en is verkrijg baar in lente 2005.
Download:
# Dungeon Siege 2 FanSite Kit (34.5 MB)
General news 13-08-2004 19:16 by Arie
Bandai Games heeft een nieuwe trailer uitgebracht voor Ghost in the Shell: Stand Alone Complex, het geeft je de kans om 48 seconden lang de gameplay te zien en cinematic footage. Deze 3rd person actie game, gebaseerd op de series van de klasieke anime movie Ghost, staat gepland voor November 2004.
Download:
# Ghost in the Shell: Stand Alone Complex Trailer (3.6 MB)
General news 13-08-2004 17:37 by Arie

Ik schrijf 8 Augustus 2004, Ik stap mijn bed uit, loop half slapend nog naar mijn PC, pak de Doom3 Cd's en... krijg nou wat, Doom3 blijkt niet compatible the zijn met Windows 98, nja, geeft niet, ik installeer windows xp, en na ongeveer 4,5 uur ben ik klaar met het installeren van Xp, en met Doom3...
Ik kan me nog goed herrineren dat ik de eerste screens van Doom3 op het net zag, ongelofelijk, wat een scherpte net echt, ik liep met mijn handen in mijn haar en dacht na over hoe ik het geld voor elkaar zou kunnen krijgen om een monster pc aan te schaffen. [Lees Verder]
General news 13-08-2004 10:54 by Arie
De intro movie van Armies of Exigo is nu te downloaden, met daarin drie minuten cinematic beelden van deze fantasy RTS waaraan gewerkt word @ Black Hole Games, een onwtikkelings studio door Cinergi Interactive. Armies of Exigo bevat drie verschillende legers: The Empire (knights, wizards, elves), The Beast (ogres, trolls, lizardmen), and The Fallen (dark elves, fallen knights and creatures of the deep), drie single player campaigns, skirmish mode, vier multiplayer modes: Melee, King of the Hill, Mission en Free-for-all. De game word deze herfst in de winkels verwacht.
Download:
# Armies of Exigo Intro Movie (42.6 MB)
General news 13-08-2004 10:51 by Arie
Het team achter Frag Ops heeft een nieuwe patch uitgebracht voor deze UT2004 mod. De update bevat muzzle flash performance,vermindert het "wallflash" effect, verbetert het voetstap geluid en meer.
Download:
# Frag Ops v1.39c Patch (5.7 MB)
General news 13-08-2004 10:49 by Arie
DoomSoft heeft een speelbare demo uitgebracht voor het spel Spooky Popm een classic arvcade voor Windows. "Battle Zombies, Monsters, and Ghosts in this spooky bubble filled adventure. Pop your way through tons of levels racking up points and showing off your spooky skills in this spooktacular game. A must have for game fans of all ages! Best of all, you get hours of enjoyment for the best price on the Internet, only 3.33!"
Download:
# Spooky Pop Demo (4.4 MB)
General news 13-08-2004 10:42 by Arie
Buka Entertainment en Targem Games hebben een movie uitgebracht voor de game Sign Of Darkness, met daarin meer dan twee minuuten in game footage beelden van deze addon voor Battle Mages. Deze game staat gepland voor Q4 204, Battle Mages: Sign of Darkness bevat 4 campaigns, een aantal single player en multiplayer maps, nieuwe magic mogelijkheden en meer.
Download:
# Battle Mages: Sign of Darkness Movie (53.6 MB)
General news 12-08-2004 21:05 by Arie
DreamCatcher Games heeft een nieuwe trailer uitgebracht voor de game SuperPower 2. De movie duurt 1:42 min. lang en laat beelden zien van deze stratagy game waaraan gewerkt word @ Golem Labs en staat gepland voor release op 6 oktober dit jaar. SuperPower 2 word in Europa uitgebracht door Mindscape.
Download:
# SuperPower 2 Trailer #3 (58.5 MB)
General news 12-08-2004 20:55 by Arie
Meer nieuws van Atlus U.S.A, ze hebben dertien clipts uitgebracht van de game Shin Megami Tensei: Nocturne een game gebaseerd op de special edition "director's cut" versie van de game dat was uitgebracht in Japan eerder dit jaar. Shin Megami Tensei: Nocturne, dat een verschijning van 1 van de videogaming's populairste characters bevat; Dante, van de Capcom's Devil May Cry series. De game word in noord America uitgebracht in deze herfst, alleen voor de PS2.
Download:
# Shin Megami Tensei: Nocturne Movie Pack (44.8 MB)
General news 12-08-2004 20:49 by Arie
Atlus U.S.A., Inc. heeft 6 nieuwe movies uitgebracht (in 1 pak te downlaoden) van ChoroQ, de game onwtikkeld door Takara en gebaseerd op toy line knows as Penny Racers in United States, can be described as a CAR-PG, "a slick combination of a fantasy style racer with the depth and story of a traditional role playing game". ChoroQ bevat 160 gekke fantasie tracks, een lang verhaal-mode, meer dan 100 evenementen, 200 soorten voertuigen en head-to-head races. De realse datum is gepland voor deze herfst.
Download:
# ChoroQ Movie Pack (58.3 MB)
General news 12-08-2004 13:55 by Arie
Er is een nieuwe Pathologic movie uitgekomen, metdaarin twee minuuten van in game footage beelden van deze horror adventure game beschreven als "a unique example of a dramatic game, which directly affects the player’s state of mind". De game bevat een stad met zijn eigen leven, dat constand veranderd en reageert voldoende op de spelers gedrag en rondom omstandigheden, drie unieke campaigns met verschillende einden, een ingewikkeld systeem van context-sensitive music arrangement en meer. De game word ontwikkeld door Ice-Pick Lodge en kom uit in Q4 2004.
Download:
# Pathologic Trailer #2 (44.8 MB)
General news 12-08-2004 13:55 by Arie
Elixir Studios (gekend door Republic: The Revolution' heeft een nieuwe trailer uitgebracht voor de game Evil Genius, met daarin anderhalve minuut ingame footage beelden. In deze komende strategie/simulatie game ben je "a malevolent mastermind bent on achieving global domination through the construction of the ultimate doomsday device". Evil Genius word uitgebracht door VU Games voor de PC deze herfst.
Download:
# Evil Genius Trailer #3 (76.9 MB)
General news 12-08-2004 09:20 by Arie

Er zijn 4 nieuwe screenshots uitgekomen van het spel Def Jam Fight For New York, eerder gekend als Def Jam Vendetta II. De game bevat een hele nieuwe vecht engine inclusief wapens, interactive environments, eb vijf unieke vecht stijlen.De game word onwtikkeld door EA Canada in samenwerking met Japan-based AKI bedrijf, Def Jam Fight For New York bevat ook meer dan 40 bekende artiesten en persoonlijkheden van de hip-hop van vandaag, onderandere Busta Rhymes, Carmen Electra, Lil' Kim, Ludacris, Method Man, Redman, Sean Paul, Slick Rick en Snoop Dogg. De release datum staat voor september dit jaar. Ckeck de E3 2004 teaser als je deze nog niet had gezien.
General news 12-08-2004 08:58 by Silence
het komt niet vaak voor dat een game-realease het NOS radoiniewus haalt. Doom 3 is een game die gevoelig ligt voor sommige mensen en plaatst zich dus naast mortal combat en carmageddon in hetzelfde rijtje. De game was ook te horen en te zien op Tros-radio en verschillende tv programma's
General news 11-08-2004 16:10 by Arie
Majesco heeft in een press release aangekondigd dat ze voor de GBA de volgende games zullen uitbrengen: F-18 Super Hornet, Monster Trucks and Texas Hold ‘Em Poker. Alle drie de titels zijn gapland voor deze herfst en kosten $ 19.99.
General news 11-08-2004 16:06 by Arie
Electronic Arts heeft een nieuwe movie voor FIFA Football 2005 uitgebracht, het nieuwe deel van de FIFA series en staat gepland voor deze herfst voor de PS, PS2, Xbox, GC en de PC. De game bevat meer dan 350 officiele teams en league licenses over de hele wereld, meer dan 12,000 officiele licensed spelers, verbeterde Off the Ball control en een verbeterde Career mode.
Download:
# FIFA 2005 Gameplay Movie (5 MB)
General news 11-08-2004 16:05 by Arie
Electronic Arts heeft een 37 seconden duurende trailer uitgebracht voor de game NBA Live 2005, het volgende deel van de serie waaraan gewerkt word @ EA Canada (gekend door NBA Street en NCAA Madness franchises). De game bevat nieuwe dunks, in-air control, een verbeterde Dynasty Mode, een nieuwe NBA All-Star Weekend mode en meer. MBA Live 2005 kom uit in october dit jaar voor de PS2, PC, Xbox en GC.
Download:
# NBA Live 2005 Trailer (3.3 MB)
General news 11-08-2004 12:25 by Arie
Ubisoft heeft aangekondigd dat een gelijke aan Ape Escape 2 in onwtikkeling is en uit komt in october dit jaar, in noord America, alleen voor de PS2. Ape Escape: Pumped and Primed bevat een all-star character line-ip van de vorige Ape Escape games, twee actie-packet game modes, een wide selection met gadgets (Stunclub, Dragonfly, Slingshot) en meer dan 400 unlockable items: speciale gadgets, kleren, fan emails, speciale summon capaciteiten en movies.
General news 11-08-2004 12:16 by Arie
Een nieuwe beta versie van CodeRED: Alien Arena is nu uitgekomen & is te downloaden. Vergeleken met de vorige release, bevat deze een paar bugfixes en een bonus level. De game, die gecombineerde tournament stijlen hebben van deathmatch van Quake 3: Arena met de universe van Code RED, het kan ook als single player worden gespeeld, je gaat door de levels heen door de bots te verslaan. De release bevat zes levels en kunt kiezen uit vijf characters. Extra levels en characters zullen later gemaakt worden.
Download:
# CodeRED Alien Arena Beta 2 (85.2 MB)
General news 11-08-2004 10:18 by Arie

Er is een nieuwe movie verschenen van de game Burnout 3 Takedown. Je kunt de movie van deze race game hier bekijken. Er word aan gewerkt @ Criterion Games en deze laatste titel van de Burnout series staat gepland voor September dit jaar voor de PC, PS2 en Xbox.
General news 11-08-2004 09:48 by Arie
VU Gamesheeft een nieuwe trailer uitgebracht van de game Leisure Suit Larry Magna Cum Laude, het laat deze 3d comedy adventure game zien, waaraan gewerkt word @ High Voltage Entertainment. De game word uitgebracht op de netxt-generation consoles en voor de PC later dit jaar.
Download:
# Leisure Suit Larry Magna Cum Laude Trailer #6 (11 MB)
General news 10-08-2004 18:23 by Arie
Scarface, een third person actie shooter gebaseerd op de film met de zelfde naam, word aan gewerkt @ Radical Games en word uitgebracht voor op consoles in herfst 2005, zo kondigde Vivendi Universal Games aan. "Players will travel through the steamy, often violent streets of Miami, the irie islands of the Florida Keys, the Bahamas and various other locales and will interact with a world full of seedy and dangerous characters to procure information, negotiate business deals, smuggle contraband and avoid rivals and DEA on a mission to rebuild their fallen empire" - het game verhaal is geschreven door David McKenna (Blow, American History X, S.W.A.T). Meer details volgen komende maanden.
General news 10-08-2004 18:17 by Arie
Hot Rod: Garage to Glory is ValuSoft's nieuwe titel waarin je je droom auto kun bouwen en verven en het uitproberen. Klik hier voor de systeem eisen, install details en troubleshooting.
Download:
# Hot Rod: Garage to Glory Demo (388.2 MB)
General news 10-08-2004 17:44 by Arie
Vandaag heeft Digital Jesters bevestigd de aanwezigheid aan de Games Stars Live held bij Londen's ExCel centre tussen 1 tot 5 september 2004. De attendees kunnen voor de eerste keer Trackmania:Sunrise spelen en details ontvangen over Bet On Soldier, Digital Jesters'brand new first person shooter. Drie nieuwe games worden ook aangekondigd, een van de drie is de eerste console titel ooit. Meer informatie en titels is op gamershell.com te vinden.
General news 10-08-2004 17:41 by Arie
Vivendi heeft vandaag de lijst met titels aangekondigd @ Game Stars Live op Londen's ExCe; centrum tussen 1 en 5 septmeber. VU Games stand will feature fully-playable versions of Men Of Valor (Xbox, PC), Fight Club (PS2, Xbox), Chronicles of Riddick (Xbox), Leisure Suit Larry: Magna Cum Laude, (PS2, Xbox), Tribes: Vengeance (PC), Evil Genius (PC), Crash Twinsanity (PS2, Xbox) and Spyro: A Hero's Tail (PS2, Xbox, GC). In addition to getting hands-on with this stunning line-up of top titles, consumers will also be given the chance to put their gaming skills to the test and win fantastic limited edition Crash and Spyro goodies at the booth's 'Challenge Corner'".
General news 10-08-2004 17:35 by Arie
Er is een nieuwe movie uitgekomen van het spel Starship Troopers. Zoals je weet is de game uitgesteld naar begin 2005, maar de originele score voor deze game, die uitgebracht word door Empire Interacvite voor de PC en alle consoles, word later performed live dit jaar's GC-Games Convention concert held @ Gewandhaus in Leipzig, Duitland.
Download:
# Starship Troopers Movie (39 MB)
General news 10-08-2004 15:24 by Arie

De Far Cry Benchmark Utility van HardwareOC is gebracht naar versie 1.3 en is te downlaoden. De details van de veranderingen en fixes zie je hieronder.
Download:
# HardwareOC Far Cry Benchmark Utility v1.3 (1.6 MB)
General news 10-08-2004 13:32 by Arie
Vandaag heeft Slitherine een demo uitgebracht van de game Gates of Troy, de standalone en gelijke van Spartan. De Gates of Troy demo heeft drie tutorial scenarios en twee campaigns. The pass of Thermopylae campaign puts you in control of 300 Spartans, and their allies under King Leonidas and you must defend the pass for 20 turns against the Persian horde. This small campaign is recreated on a one for one scale with history, which will please history buffs immensely. The Crete campaign allows you to focus on empire building & development rather than battles. De demo is beperkt tot 30 turns of 5 battles.
Downloads:
# Gates of Troy v1.07 Demo (95 MB)
General news 10-08-2004 13:31 by Arie
De tweede pak van DOOM 3 MODS is nu te downloaden. Alle files heeft een beschrijving in de pak. Er zijn een paar files die al eerder waren gepost. Je kunt de downloads hier vinden.
General news 10-08-2004 10:11 by Arie
De Engelse versie van de single en multiplayer demos voor Arena Wars is uitgekomen, de game is een actie/RTS game eerder gekend als WebWars Arena. De game is al uitgebracht in Duitsland en komt in UK uit in september.
Download:
# Arena Wars Multiplayer Demo (85 MB)
# Arena Wars Singleplayer Demo (66 MB)
General news 10-08-2004 10:07 by Arie
De Officiële website van Legend of Kay is nu live, met daarop een nieuwe trailer, nieuwe screenshots, en info over deze actie/adventure game die later dit jaar voor de PS2 word uitgebracht. Check de E3 2004 trailer als je die nog niet had gezien.
Download:
# Legend of Kay Trailer #2 (20.8 MB)
General news 10-08-2004 10:02 by Arie
TerraGame heeft een speelbare demo uitgebracht voor de game Live Billiards Deluxe v1.6, "the most authentic 3D pool simulator for avid pool players and anxious to learn newbies delivering the finest gameplay and more in-depth game modes than no other PC billiards before". Live Billiards Deluxe biedt "a wide variety of pool games, including Straight Pool, 14+1, 3, 8, 9, Pyramid, American and Rotation, realistic sound effects, features BillYard online pool club with voice chat which allows you to play against your friends or other players in real-time duels over the Internet and more". De game kan van de officiele website worden gekocht.
Download:
# Life Billiards Deluxe v1.6 Demo (6.9 MB)
General news 09-08-2004 19:14 by Arie
De officiele Myst IV Revelation demo is uitgekomen, je zit in Atreu's kamer, met daarin een aantal voorwerpen, een raadsel van Myst puzzle en een FMV flashback van Atru's dochter. Het volgende hoofdstuk van de Myst saga is verwacht in de winkels in September, de game is gepubliceerd door Ubisoft.
Downloads:
# Myst IV - Revelation Demo (191 MB)
General news 09-08-2004 17:03 by Arie
Frazer Nash heeft vandaag aangekondigd dat Khan The Absolute Power, een koreaanse MMORPG ontwikkeld door Mirinae Entertainment, dat uitgebracht werd in mei vorig jaar, in Europa snel word uitgebracht. Khan The Absolute Power zal worden gedemonstreerd bij ECTS 2004, een evenement dat bij Earls Courts dat zal plaatsvinden van 1 tot 3 september.
General news 09-08-2004 16:51 by Arie
Legacy Interactive heeft in een press release aangekondigd dat de beta testing onderweg is voor Law & Order: Justice is Served, de game dat gebaseert is op de Emmy Award winnende TV drama, Law & Order. De inschrijvingen form is hier in te vullen, er weorden ongeveer 50 beta testers aangenomen, 2 weken voordat het in de winkels licht. Law & Order: Justice is Served word verdeeld onder Vivendi Universal Games en word uitgebracht op 30 september dit jaar.
General news 09-08-2004 16:46 by Arie
KnightShift 2: Curse of Souls, de game dat negen characters, meer dan 5000 wapens, meer dan 100 tegenstanders en nieuwe multypliaer modes bevat, komt uit in Duistland later dit jaar. Deze gekijke RTS/RPG game die vorig jaar uitgebracht was, word gedemonstreerd op Games Convention 2004 in Leipzich, meer details kunnen we snel verwachten.
General news 09-08-2004 14:01 by Arie
Heaven X, een bedrij gekend door Indiana Jack en Kokomando, heeft aangekondigd dat Alex Carver: Futurebrighter in onwtikkeling is voor de PC. De hooftrol speler is Alex Carver, een veroordeelde anti-hero die diverse opdrachten uitvoert in verschillende locaties, zoals interstellar prison ship and surface of mystery planet. "Alex Carver has Implants, which can improve character's parameters (like accuracy, health, or speed), and Equipment, which includes flashlights, radar, sonar, med-kits, drugs (stimulators), various explosives & grenades, and other non-firing weapons, which can be used during missions". Alex Carver: Futurebrighter staat gepland voor 2005.
General news 09-08-2004 13:27 by Arie
Er is weer een versie van X-Plane uitgekomen, de update brengt deze vecht simulator door Laminar Research naar versie 7.61. Zoals gewoonlijk kun je de install file als een upgrade instaleren of als een speelbare demo.
Download:
# X-Plane v7.61 Demo & Patch (154.5 MB)
General news 09-08-2004 12:19 by Arie
Deze revolutionaire mod voegt cel shading toe aan Doom3, het geeft het spel een cartoon achtige uiterlijk. Het gebruikt een custom shader algoritm door Junkguy, Cel Shader geeft je een leuke interesante ervaring om Doom3 te spelen. Note: Voor deze mod moet je wel een Radeon 9500 of Geforce FX hebben!
Game-Revolution.nl Local Download:
# DOOM 3 Cel Shader v1.0 (3 KB)
General news 09-08-2004 12:04 by Arie
TJS Studios heeft een demo uitgebracht van de game The Cats Cry, hun komende Half-Life 2 total conversion mod, dat één level bevat van de beta versie. Deze versie is gemaakt door de Max Payne 2 engine met de MaxEd 2 prototype levels voor de game.
Download:
# The Cats Cry v0.3 Beta (29.5 MB)
General news 09-08-2004 11:37 by Arie
Op 15 augustus zal Nintendo een Metroid Prime Bonus Bundle lanceren, het is een pak met daarin een Nintendo GameCube systeem en twee discs. De eerste bevat een complete versie van de Metroid Prime game, terwei de bonus disc een speelbare demo versie van Metroid Prime 2 Echoes cinematic trailers en een Metroid Prime art gallerij bevat. De waarde van de pak is 99.99 dollar.
General news 09-08-2004 11:30 by Arie
Nintendo heeft in een press release aangekondigd dat er een totaal van 64 games van 32 bedrijven, inclusief Sega, Capcom, Konami, Square Enix en Namco, in onwtikkeling zijn voor Nintendo DS - klik hier voor de volle lijst.
General news 08-08-2004 21:02 by Arie

De eerste versie van de DOOM 3 flares mod en is te downloaden & spelen. Deze neat mod past de granaten aan zodat je een gloed krijgt te zien.
Game-Revolution.nl Local Download:
# DOOM 3 Flares Mod (6 KB)
General news 07-08-2004 19:08 by Arie

De updated Battlefield Vietnam 1.1 server file is nu uitgekomen & te downloaden. Deze update fixt het gebeuren rond de NVA Spawn Tunnels en XML Logging. Als je server gecrasht met XML Logging aan, deze update moet dit verhelpen. Om de update te instaleren, extract simpel de files in de root map van je server install (normaal is dit C:Program FilesEA GAMESBattlefield Vietnam Server)
# Download the Battlefield 1.1 Server File Update (2 MB)
General news 07-08-2004 11:16 by Scorpion
Nadat bekend was gemaakt dat Worms Forts niet voor de GameCube uit zou komen hebben Sega en Team 17 besloten een andere worms (wel onder dezelfde naam) uit te brengen op de cube maar zonder online mode.
Bron: team17.com
General news 07-08-2004 10:43 by Arie
GarageGames heeft vandaag een grote update aangekondigd, de release van Dark Horizons: Lore from MaxGaming Technologies, LLC. het bevat nieuwe en verbeterde interfaces, wapens, geluid, mappen en onbeperkt de demo spelen voor Windows en Mac.
Download:
# Dark Horizons: Lore v1.1 Demo (40 MB)
General news 07-08-2004 10:36 by Arie
Zoals op de officiele website staat, is Operation Flashpoint 2 uitgesteld naar de lente van 2006. De game bevat drie verschillende omgevingen van milieu's waar gevochten word; het zuidoosten van Azië, midden-Europa en Afrika. De game missies van de campain zijn gebaseerd op de jare 70. Er word aan gewerkt bij Bohemia Interactive Studio, Operation Flashpoint 2 zal worden gepubliceerd door Codemaster in lente 2006 voor de PC.
General news 07-08-2004 10:29 by Arie
G4techTV heeft vandaag de G-Phoria winaars bekend gemaakt, "Celebrity gamers Anna Nicole Smith, Casper Van Dien, Mekhi Phifer, Tony Hawk, Aisha Tyler, Stan Lee, Hal Sparks and Bai Ling presented awards. The lucky winners were determined by close to 500,000 votes from video game fans who logged onto www.g4techtv.com". Star Wars: Knights of the Old Republic heeft de awards gewonnen voor de Best Game; Best Adaptation; Best RPG; and EB Gamers Choice De hele press release kun je hier lezen.
General news 07-08-2004 10:21 by Arie

Aan een update te zien van de officiele website, is Medal of Honor: Pacific Assault, eerder gepland voor september, nu uitgesteld naar november om nieuwe features en extra coat of polish toe te voegen. EA heeft ook aangekondigd dat, voor de eerste keer in de geschiedenis van de series, kunnen de spelers hun eigen squad besturen in het midden van de battle, de nieuwe feature heet Combat Squad Control. Ook kun je de E3 2004 trailer nog bekijken.
General news 07-08-2004 10:17 by Arie
De DOOM 3 duct tape mod is uitgekomen en kun je downloaden & spelen. "It will attach a flashlight to your machinegun so no more changing between these two".
Download:
# DOOM 3 Duct Tape Mod (5 KB)
General news 06-08-2004 18:18 by Arie

De vierde movie van The Lord of the Rings: The Battle for Middle-earth In The Battle movie is uitgekomen. Dustin Browder, Game Design Director heeft het over de game, gericht op de basis bouwstrategieën en resource gathering (de lengte is 7:31). Er word gewerkt aan deze komende RTS powered bij de C&C Generals game engine @ EA Los Angeles en staat gepland voor deze zomer.
Download:
# The Lord of the Rings: The Battle for Middle-earth In The Battle Vol. #4 (118.1 MB)
General news 06-08-2004 13:34 by Arie
De tweede versie van The Ships, een nieuwe Half-Life mod onwtikkeld door Outerlight Ltd. is uitgekomen. Deze release voegt twee nieuwe mappen toe (Aurora and Argo), de volle compatibility met Valve's Steam system en meer.
Download:
# The Ships v0045 (28.7 MB)
General news 06-08-2004 13:05 by Arie
Disney Interactive, een publishing label van Buena Vista Games, Inc., hebben aangekondigd dat Home On The Range uitgebracht word op 23 augustus voor de GBA, het is een western adventure game gebaseerd op Walt Disney Pictures geanimeerde film met de zelfde naam die in de bioscopen draait. "Featuring the same hilarious action as the film, kids will enjoy interacting with fun-loving characters, such as Buck, the brash, karate kickin' stallion, Jeb the goat, Maggie and the cows and Lucky Jack the rabbit, among others". Home On The Range is verdeeld onder UK & Ierland door Ubi Soft.
General news 06-08-2004 08:29 by Arie
De Far Cry Benchmark Utility gemaakt door HardwareOC heeft versie 1.2.1 uitgebracht. Je kunt de resolutie kiezen, LOD, shader model en meer. De update past de parameters van maximum details aan, scheidt de Pixel Shader 3 code en en andere minderjarige verbeteringen.
Download:
# HardwareOC Far Cry Benchmark Utility v1.2.1 (1.5 MB)
General news 06-08-2004 08:22 by Arie
We hebben 13 movies van Winning Eleven 8, de opvolger van de beroemde voetbal serie voor de PS2 console. Er zijn meer dan 1.4 miljoen uitgaven verkocht van Winning Eleven 7. De movies van Winning Eleven 8 zitten in 1 pakketje hieronder.
Download:
# Winning Eleven 8 Movies (30 MB)
General news 05-08-2004 22:36 by Arie
Dit is een werkelijk indrukwekkende trailer van Nexus - The Jupiter Incident, zoals het laat zien, er word aan deze komende real time missie-based tactische space game gewerkt @ Mithis Games. De game was eerder gekend als Imperium Galactica 3 en later Galaxy Andromeda, de game word uitgebracht door HD Interacive op 1 october dit jaar.
Download:
# Nexus Gameplay Trailer (32.7 MB)
General news 05-08-2004 22:32 by Arie
Hier is de teaser van The Moment of Silence, een high-tech political thriller waaraan gewerkt word @ House of Tales. De game bevat pre-rendered achtergronden, 75 locaties, meer dan 500 interactive screens, multiple choice dialogen, lip synchronisatie, 8 uur aan proffesionele voice acting en meer.
Downloads:
# Moment of Silence Teaser (24.6 MB)
General news 05-08-2004 22:28 by Arie

De eerste multiplayer demo van Codename: Panzers is nu uitgekomen, met daarin de "Russian village" en "Stalingrad" maps dat gespeeld kan worden in team match en domination modes door 2 teams van twee player elk. Deze 3D tactische combat titel word ontwikkeld door Stormregion, al uit in Duitsland, en zal in UK 3 september uitkomen en in noord america op 31 augustus.
Download:
# Codename: Panzers Multiplayer Demo (177.6 MB)
General news 05-08-2004 22:23 by Arie
Dit is een preteaser van Dungeon Lords, het is een 3Dfantasy RPG waaraan gewerkt word @ Heuristic Park. "Gamers journey through a land of ancient castles and dungeon lairs to engage in real-time tactical combat with a variety of deadly foes. It's not just about the battles though, as magic spells and hundreds of powerful weapons and artifacts play a huge role in the game". Designed, geschreven en onwtikkeld door award-winnende computer game autheur D.W. Bradley ("Wizards & Warriors" en drie van de "Wizardry" titels), Dungeon Lords verscheept zich deze herfst.
Download:
# Dungeon Lords Preteaser (19.4 MB)
General news 05-08-2004 22:20 by Arie
We hebben een kleine trailer met wat gameplay footage beelden van Tribes Vengeance, er word aan gewerkt @ Irrational Games. Deze actie game word verwacht op 12 october.
Downloads:
# Tribes Vengeance Gameplay Trailer (5.3 MB)
General news 05-08-2004 22:17 by Arie
De derde patch voor Unreal Tournament 2004 is uitgekomen, de update brengt het spel naar versie v3270 - de lijst met changes en fixes kun je hier vinden, deze FPS is gemaakt door Epic Games.
Download:
# Unreal Tournament 2004 v3270 Patch for Windows (12 MB)
General news 05-08-2004 17:56 by Arie
Buka Entertainment heeft de tweede movie voor Hellforces uitgebracht, de movie laat zien waar de main hero zijn vermiste vriend moet vinden. Hellforces heeft ook meerdere dingen te bieden, zoals 20 trailers van de game engine, 56 NPCs, 24 wapen types en diverse speciale dingen, inclusief een nachtkijker, binoculars, movement sensor en meer. De game word onwtikkeld door Orion, en word verwacht op Q1 2005.
Download:
# Hellforces Movie #2 (47.4 MB)
General news 05-08-2004 15:39 by Arie
Wings Simulations en JoWooD hebben de officiele demo uitgebracht van het spel Soldner: Secret Wars dat de laatste gameplay update bevat, dat voornamelijk beïnvloed word door de actove Soldner community. De demo bevat 24 verschillende assault wapens, inclusief pistolen, rifles en rocket lainchers, 22 voertuigen met Humvees, tanks, heli's en VTOL vliegtuigen, en 4 mappen (Army Base, Riverside, Deep Forest and Cold Winter).
Download:
# Soldner Secret Wars Official Demo (234.2 MB)
General news 05-08-2004 15:33 by Arie
Met de release van deze trailer, heeft Rampant Games aangekondigd dat ze werken aan een nieuwe titel Void War, het is een actie space combat game met daarin 6 verschillende speelbare schepen, elk schip bevat unieke wapens en bewegings mogelijkheden. De multiplayer mode bevat een teamply en een deathmatch mode, en de single-player modes bevat een free for all oefen mode en een campaign mode wat je op een avontuurlijke reis stuurd in dodelijke slagvelden tegen unieke tegenstanders.
Download:
# Void War Trailer (39.5 MB)
General news 05-08-2004 13:21 by Arie
Activision heeft 5 nieuwe movies uitgebracht (ze zitten in 1 pakketje) voor Vampire: the Masquerade - Bloodlines met daarin een half uur in-game footage beelden van deze komende actie RPG, powerd bij Valve's Souce engine. Ontworpen door Troika Games, Vampire: the Masquerade - Bloodlines staat gepland voor October dit jaar.
Download:
# Vampire The Masquerade Bloodlines Walkthrough Movies (100 MB)
General news 05-08-2004 12:46 by Arie
Er is een speelbare demo van Worms Forts: Under Siege uitgekomen, je kunt deze titel eens uitproberen, waaraan gewerkt word @ Team 17, en staat gepland voor Q4 2004 voor de PC, PS2 en Xbox. Deze demo bevat een single player map dat zich afspeeld in Egypte en een multiplayer map, een situatie in het klassieke Greece.
Download:
# Worms Forts Under Siege Demo (145.4 MB)
General news 05-08-2004 08:49 by Arie

Er zijn een paar mods voor Doom 3 uitgeokmen, je ziet hieronder de lijst met de mods en een First Look Multiplayer Movie.
Downloads:
# DOOM 3 32 Player Server (35 KB)
# DOOM 3 Any OS (2.3 MB)
# DOOM 3 Gore Patch (1.3 MB)
# DOOM 3 Ultra Extreme Quality Mod (250 KB)
# DOOM 3 Coop (3 KB)
# DOOM 3 Chainsaw Only Mod (3 KB)
# DOOM 3 RocketDM Mod (3 KB)
# DOOM 3 Fight Club Mod (6 KB)
# DOOM 3 First Look Multiplayer Movie (62.6 MB)
General news 04-08-2004 19:04 by Arie
Vandaag heeft Atari een nieuwe game titel aangekondigd; Neverwinter Nights 2, een gelijke aan de originele titel ontwikkeld door BioWare. Deze word ontwikkeld door Obsidian Entertainment en BioWare levert de tools, technologie en de game assets van de originele Neverwinter Nights. De game staat gepland voor 2006 en word gepubliceerd door Atari.
General news 04-08-2004 18:56 by Arie
ShellShock: Nam '67, een actie game onwtorpen door Guerrilla Games, komt uit voor de Xbox, PS2 en PC op 3 september in europa en noord america op 14 september. Eidos heeft een nieuwe trailer uitgebracht met daarin music tracks van Percy Sledge, Sonny and Cher, Roy Orbison, The Monkees, The Small Faces, John Lee Hooker en The Troggs. De E3 2004 trailer kun je ook nog bekijken.
Download:
# Shellshock NAM 67 Trailer #4 (4.4 MB)
General news 04-08-2004 14:04 by Arie
SEGA Europa heeft in een press release aangekondigd dat ze een overeenkomst hebben gesloten met Myelin Media, om Immortal Cities: Children of the Nile in Europa en Australie te gaan publiceren. We kunnen de game in november dit jaar verwachten. Er is een nieuwe movie met daarin meer dan een minuut van cinematic footage beelden.
Download:
# Children of the Nile Movie #2 (28.6 MB)
General news 04-08-2004 13:10 by Arie
Er zijn weer 4 nieuwe screenshots geplaats op de officiele need for speed underground 2 site, ckeck de screens hieronder.
General news 04-08-2004 10:15 by Arie

Ati heeft een DOOM 3 hotfix uitgebracht voor de Radeon grafische kaarten, de framerates are slightly zijn hier door verbeterd. Hou er wel rekening mee dat het maar beta drivers zijn.
Downloads:
# Catalyst 4.9 BETA (21.6 MB)
Dan hebben we nog DOOM 3 cheat codes voor je om te experimenteren. The benchmark code (but remember to disable v-sync) could be very useful as in this mode the framerate is not capped at 60 anymore. Zie hieronder de codes.
Press [Ctrl]+[Alt]+[~] om naar de console te gaan. Typ com_allowConsole 1 om de console gewoon te kunnen openen met "~" dan typ de volgende codes in:
General news 03-08-2004 19:03 by Arie
De tweede movie van het spel Tom Clancy's Rainbow Six 3: Black Arrow is uitgekomen, metdaarin anderhalve minuut met cinematic en in-game beelden. Er komt in de game ook een single player campain met verschillende uitdagende opdrachten, nieuwe wapens en spullen, en mediterane en oost europese level omgevingen. Tom Clancy's Rainbow Six 3: Black Arrow staat gepland voor 20 augustus dit jaar, alleen voor de Xbox. Ckeck de E3 2004 trailer als je die nog niet had gezien.
Download:
# Rainbow Six 3 Black Arrow Movie #2 (19.2 MB)
General news 03-08-2004 15:58 by Arie
Sunny Games heeft een speelbare demo uitgebracht voor Galaxy Invaders, hun nieuwste arcade game dat "dangerous enemies and dreadful bosses, unique weapons and power-ups, and load/save game option" bevat. Galaxy Invaders kan gekocht worden op de officiele website.
Download:
# Galaxy Invaders Demo (2.3 MB)
General news 03-08-2004 09:08 by Arie
Het bedrijf OCHIRWARE heeft een demo uitgebracht voor Gold Frog, een unieke arcade game/simulator waarin de spelers de geheime wereld met dieren en insecten kunnen observeren. The player must save the Gold Frog from extinction by guiding it in such a way so as to catch more insects. De game kan online worden gekocht op de officiele website - een speelbare demo is nu te downloaden,
Download:
# Gold Frog v1.0 Demo (4.9 MB)
General news 03-08-2004 09:04 by Arie
JoWooD Productions heeft een map editor uitgebracht voor het spel Spellforce: The Order of Dawn, je kunt er deathmatch & cooperative mappen mee maken, je kunt alleen niet bestaande maps laden of bewerken van de single-player campaign maps, of ze zelf maken. Je moet voor de editor Breath of Winter add-on hebben en de laatste patch.
Download:
# Spellforce v1.35 Map Editor (7.5 MB)
General news 03-08-2004 09:01 by Arie
Khaeon, de ontwikkelaars van Alpha Black Zero hebben bekend gemaakt dat ze aan een nieuwe game werken, genaamd Negative Space, een isometric shooter which uses a highly modified and improved version of the Serious Engine. Er word een demo verwacht met een week of twee, en de retail release zal in het komende half jaar zijn.
General news 03-08-2004 08:57 by Arie
NCsoft heeft in een press release aangekondigd dat City of Heroes 1 van de snelste verkopende multiplayer game is in noord Amerika - in drie maanden heeft deze MMORPG, onwtikkeld door Cryptic Studios 180.000 active gebruikers en groeit nog steeds. De game kunnen we snel verwachen in Europa.
General news 02-08-2004 21:13 by Arie
Vietcong: Purple Haze is een fps dat zich afspeeld in Vietnam, waar spelers het conflict als U.S soldaat kunnen ondervinden. Special Forces squad engaged in reconnaissance missions deep into the jungles.. De game word gepubliceerd door Gatgering voor de PS2 en Xbox deze maand. ondertussen ckeck de screenshots hier & hier
General news 02-08-2004 21:08 by Arie
Matrix Games en Destroyer Studios hebben de de v4.02 patch uitgebracht van het spel Starshatter, een 3-D space combat simulatie voor de PC. De nieuwe update verbeterd carrier AI response to threats and fighter AI RTB behavior, adds limited hull repair to severely damaged starships between campaign missions and more.
Download:
# Starshatter v4.02 Patch (2.3 MB)
General news 02-08-2004 21:04 by Arie
Er zijn twee nieuwe movies uitgekomen van het spel Conflict Vietnam, de third person shooter ontwikkeld door Pivotal Games. 1 van de trailers is een officiele trailer en de andere bevat gewoon een paar ingame footage beelden. Conflict: Vietnam word onwtikkeld door Gathering deze herfst, voor de PS2, Xbox en PC.
Downloads:
# Conflict Vietnam Trailer (12.7 MB)
# Conflict Vietnam Ingame Movie (12.9 MB)
General news 02-08-2004 20:16 by Arie
Een "snelle" patch voor Earth Special Forces is nu uit gekomen, deze mod voor Half Life word gebracht naar versie 1.21. Hieronder de bugfixes en en features.
Download:
# Earth Special Forces v1.2.1 Patch (25.6 MB)
Features:
- Bots included in the main esf code
- Fmod linked from the cl_dlls dir, hopefully fixing installation problems
- Increased throwing speed
- Increased PL increase in melee
- Made powerlevel catchup depend on average potential pl, instead of just average pl
- Power level damage tweaks
- Esf_giant_forest map added
Bug fixes:
- Missing prepunched animation added
- Destructo Disc no longer Forms in Chest when running
- Melee sounds work near walls now
- Throwing resistance miscalculations fixed
- ESF_canyon entities made solid
- Bots won't become invisible while melee'ing now
- Fixed fat buu's backward swim animation
- You won't get dropped from flight when attacked with another beam during a block struggle
- Fixed a bug with the last few melee arrows not going green/red or fade away.
- Included the telekinesis in Frieza's class text
- Moved the death messages text down a bit in spectator mode, so it's readable
- The generic beam now won't charge at double speed when you hold both mouse buttons
- You can't play as spectator anymore
- "Thud" sound is no longer made after gibbed player (invisible) hits ground
- Fixed a bug creating duplicate bodyslices
- Sword animation fix for Trunks's sword
- The pause server command is now disabled by default
- Fixed health fuck up when changing team, real team mode
- Blocking fov now moves with looking up/down
- Firstperson is now forced during melee battles, so the screen doesn't fuck up
- You're no longer able to change teams during Advanced Melee and Throw
- Fixed an exploit overruling the character limit
- Spectator view origin and angles in melee fixed
- Attack charges no longer double up
- Prepunch crashing bug fixed
- Fixed blocking diagonals with the wrong buttons
- Skill and bot number settings now correctly affect bot startup
- Fixed a bug booting clients from every server with a name > 32 characters
General news 02-08-2004 19:19 by Arie
Cenega Publishing heeft een speelbare demo voor Gooka: The Mystery of Janatris uitgebracht, waarin je deze point and click RPG ontworpen door Centauri Productions kunt uitproberen, de game was deze maand uitgekomen. Ckeck de E3 2004 trailer als je die nog niet had gezien.
Download:
# Gooka: The Mystery of Janatris Demo (55.5 MB)
General news 02-08-2004 19:16 by Arie
Ubisoft heeft de Far Cry SDK (Software Development Kit) uitgebracht, en www.crymod.com, de portal voor de komende mods, maps en al jouw veagen over modding farcry, is gelanceerd. De Far Cry SDK features a set of tools comprised of exporters, plug-ins, and source code which allow users to modify the game by importing new content such as models and animations.
Download:
# Far Cry SDK v1.0 (29.3 MB)
General news 02-08-2004 18:05 by Arie
Er is een nieuw versie uitgekomen voor de Battlefield 1942 mod: Action Battlefield, samen met 2 patches.
Download:
# Action Battlefield v1.150 Client (261.3 MB)
# Action Battlefield v1.151 Patch (594 KB)
# Action Battlefield v1.152 Patch (20 MB)
General news 02-08-2004 15:23 by Arie
Techland heeft een nieuwe movie uitgebracht voor Xpand Rally, het laat een paar car damages zien. Strategy First is niet meer de officiele publisher van Techland's games in noord america - die onderhandelingen met de publishers in de U.S en Canada zijn aan de gang.
Download:
# Xpand Rally Car Damage Movie (21.5 MB)
General news 02-08-2004 14:43 by Arie
Wing Simulations heeft een derde patch uigebracht voor het spel Soldner Secret Wars, door de update word deze miltiplayer shooter gebracht naar versie 29354. De update voegt een nieuwe map toe (Bone Mountain), een nieuw wapen (M4 Sopmod), disables fog in the Commander mode, betere joystick support en meer.
Download:
# Soldner Secret Wars v29354 Patch (41.2 MB)
General news 02-08-2004 13:36 by Arie
Er zijn op gametrailers.com 2 nieuwe trailers verschenen, de eerste is Xpand Rally, de game is voor de pc en word verwacht op 24 september, je kunt de trailer hier bekijken. Dan is er nog een trailer van Mortal Kombat: Deception, die game komt uit voor de consoles PS2 & Xbox, en word verwacht op 10 oktober, je kunt de trailer hier bekijken.
General news 02-08-2004 13:18 by Arie
DuPlex Systems heeft een tweede officiele trailer uitgebracht voor Face of Mankind, met daarin drie minuten van in-game footage beelden voor deze komende MMORPG. De game staat gepland voor later dit jaar.
Download:
# Face of Mankind Trailer #2 (77.5 MB)
General news 31-07-2004 18:08 by Arie
Sixteen Tons Entertainment heeft een speelbare demo uitgebracht voor Gotcha, maar het is helemaal in het duits, dus maak je maar klaar voor wat puzzel werk!
Download:
# Gotcha v1.1 German Demo (175.6 MB)
General news 31-07-2004 14:45 by Arie
Titus Interactive heeft een trial versie van Robocop uitgebracht, je kunt deze FPS uitproberen, en als je een key online koopt kun je oneindig spelen.
Download:
# Robocop Trial Version (357.1 MB)
General news 31-07-2004 09:29 by Arie

Zoals beloofd heeft Activision de officiele trailer van DOOM 3 uitgebracht, de movie duurt 2 en een halve minuut met in-game footage beelden. Enjoyy!
Download:
#Doom 3 Official Trailer (39.5 MB)
General news 30-07-2004 23:06 by Arie
Er is vandaag weer een nieuwsbrief uitgekomen van Battlefield, met daarin 2 nieuwe wallpapers van bfvietnam, te zien onze wallpaper gallery en nog wat herhalingen van de info over de komende WWII mod voor Battlefield Vietnam.
Quote
Return to the Pacific for More Intense WWII Combat the largest FREE official Battlefield download to date
You’ve blasted away in fierce and memorable battles for control of Wake Island, Iwo Jima, and the Philippine Islands. Later this summer, Digital Illusions and Electronic Arts will bring you back to the Pacific Theater with three upgraded WWII maps that take full advantage of the Battlefield Vietnam game engine. This new WWII Mod enhances the action of the Battlefield 1942 Pacific maps by adding realistic tropical landscapes, more detailed vehicles and kits, an awesome new weapon, and new character skin options. To top it off, it’s all free!
Re-mastered scenery brings island landscapes to life on Wake, Iwo Jima, and in the Philippines. Make your way through tangled vines, grass, and trees as you search out the enemy in these dramatic new settings. Dense overgrowth and streams influence the tactical situation on these islands like never before; the enemy cannot be seen easily, and the terrain challenges the maneuverability of both American and Japanese vehicles.
Detailed Vehicles and a Deadly New Weapon
The popular warships and vehicles from the original Pacific maps are back, and they look better than ever. Each has been completely rebuilt to take advantage of the Battlefield Vietnam game engine’s graphic capabilities. As before, the effective use of vehicles can shift the dynamics of the battle in your favor. This time, however, you can blare the Battlefield 1942 theme–or one of your own mp3’s–as you charge the enemy position!
Infantry weapons and kits have been upgraded with new animations, giving them the more realistic feel of those featured in Battlefield Vietnam. An awesome new weapon kit has also been added to the mix—the mighty flamethrower! Devastate enemy defenders as you clear a path for your team’s advance. Turn up the heat on those caught out in the open or manning artillery, and clear out bunkers and other enclosed positions.
Player Customization and Improved Gameplay
The WWII Mod includes character head and body skin choices–the same feature seen in Battlefield Vietnam. Now you can choose to be a salty, combat-experienced Marine, a staunch die-hard Japanese island defender, or a fresh-off-the-transport green recruit. All are rendered with stunning new graphics, escalating Battlefield’s award-winning realism. Furthermore, these soldiers have the ability to fire their weapons from open vehicle positions. With a rifle or rocket launcher in hand, you’re no longer just a silent passenger.
Other improvements include the ability to view a three-dimensional version of the in-game map and the capture timer. Activate the 3D map and it’s easy to spot your team’s positions and flags without distracting yourself from the battle. The capture timer provides important intelligence on flag status—you’ll know when territory is being contested, and exactly how long it’s going to take to liberate it.
The Islands Come Alive
The enhancements offered by the Battlefield Vietnam WWII Mod intensify the action in the Pacific. This comprehensive re-mastering of three of the most popular maps from Battlefield 1942 is a must-have for any fan of the Battlefield series. With the largest free official Mod ever, the Battlefield franchise has again proven itself to be the best in multiplayer arcade-style warfare.
Stay tuned to these pages for the coming of the Battlefield Vietnam WWII Mod.


General news 30-07-2004 14:35 by Arie
Er is een nieuwe S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl trailer verschenen, met daarin een minuut lang in-game gootage beelden van deze game dat verwacht word op Q1 2005. Je kunt de E3 2004 trailer nog bekijken als je die nog niet had gezien.
Download:
# Stalker New Trailer (8.6 MB)
General news 30-07-2004 13:38 by Arie
TDK Mediactive heeft een speelbare demo uitgebracht voor het spel Knights of the Temple, de 3d person fantasy actie/adventure titel is ontworpen door Starbreeze. "In the rank of a Commander of Knights he has to make his way through the lost city of Petra and to face groups of opponents armed with different weapons using unique fighting techniques. The player will be able to use sword, axe, mace and bow as well as 4 combos, all special attacks and all devine powers".
# Download: Knights of the Temple Demo (207.3 MB)
General news 30-07-2004 13:34 by Arie
De eerste trailer van Cross Racing Championship is uitgekomen, het "will allow the player to experience the thrills of high-speed on and off road racing across vast open terrains".
Download:
# Cross Racing Championship Movie (33.2 MB)
General news 29-07-2004 16:47 by Arie
LucasArts heeft de tweede movie van Star Wars Republic Commando uitgebracht, met daarin 10 minuten lang in-game footage beelden van Kashyyyk, de Wookiee homeworld. We kunnen de game in februari 2005 verwachten voor de PC en Xbox.
Download:
# Star Wars Republic Commando Walkthrough Movie (66.6 MB)
General news 29-07-2004 13:26 by Scorpion
EA heeft Criterion Software overgekocht van concurrent Canon Europe, EA Games blijft maar groeien en blijft maar bedrijven opkopen. Hieronder zie je het volledige persbericht:
Quote
EA TO ACQUIRE CRITERION SOFTWARE GROUP FROM CANON EUROPE
EA Acquires UK Creator of Burnout 3 and RenderWare
REDWOOD CITY, Calif., July 28, 2004 – Electronic Arts (NASDAQ:ERTS) today announced an agreement to acquire Criterion Software Group Ltd. from Canon Europe. With the acquisition, EA assumes Criterion's studio in Guildford, UK; two globally recognized intellectual properties, Burnout and Black; and the RenderWare middleware technology.
Under a previous agreement, Criterion's Burnout3 game is being published by EA and is scheduled for release on all major platforms in September. Criterion is also developing a highly-anticipated game known simply as Black. Both titles received strong critical support earlier this year at the recent E3 game exhibition in Los Angeles.
"This is a great fit," said EA Chairman and CEO Larry Probst. "Criterion offers us studio talent and a proven management team, globally recognized intellectual property and technology infrastructure that will accelerate our readiness on the next generation of consoles."
EA places a strategic priority on creating games with a set of tools and libraries that are shared among its studios. RenderWare and RenderWare4 – currently under development for next generation consoles – will be combined with EA's technology to create a common framework for development. EA also plans to continue licensing the middleware technology to other developers.
"Combining EA's tools and technology libraries with the existing RenderWare technologies will create a superior platform for game development," said Criterion CEO David Lau-Kee. "This system will provide the most powerful common technological framework for creating great games. Our work on RenderWare4, combined with EA's next generation efforts, will also boost development efforts on the next generation of consoles which are expected to debut over the next two years."
"Our mission has always been to create exciting new franchises that appeal to the widest possible audience," said Fiona Sperry, Head of Criterion Games. "Within EA, we can now secure our future as one of the world's leading development studios."
Criterion will be managed from EA's UK Studio in nearby Chertsey, Surrey; the RenderWare business will remain in the UK at a separate location. RenderWare will be managed apart from EA's local studios.
The acquisition is expected to close in 30-45 days, subject to regulatory clearances.
General news 29-07-2004 10:00 by Arie

Electronic Arts heeft ook een movie pack voor de GBA versies van The Urbz: Sims in the City, een nieuwe game ontworpen door Maxis. "For the first time, Sims are living in the city where reputation (rep) is everything. Players will custom-create these new Sims, called Urbz, by customizing their unique style and building their status to become the biggest "player" in the city". De game word later dit jaar uitgebracht voor de GC, PS2, Xbox en GBA.
Download:
# The Urbz: Sims in the City GBA Movie Pack (21.6 MB)
General news 29-07-2004 09:56 by Arie

Electronic Arts heeft de derde movie uitgebracht voor The Lord of the Rings: The Third Age, met darin drie en een halve minuut in-game footage beelden, verteld door Jeff Knipers van EA's Redwood Shores studio - een movie pack met 7 clips erin van de GBA versie van de game is ook te downloaden. De game word later dit jaar uitgebracht voor de PS2, Xbox en GBA.
Download:
# The Lord of the Rings: The Third Age Movie #3 (70.1 MB)
# The Lord of the Rings: The Third Age GBA Movie Pack (21.4 MB)
General news 29-07-2004 09:47 by Arie
De officiele website van Xpand Rally heeft weer een paar updates, 5 nieuwe movies en screensohts. In de 6 movies zien we in elke movie een verschillende map (Polen, Arizona, Kenia, Ierland en Finland) en een movie die de Italic PNT car laat zien. De multiplayer demo word op 12 augustus uitgebracht met 1 auto model en twee maps. De game zelf staat gepland voor 24 augustus.
Download:
# Xpand Rally Finland Track Movie (12.8 MB)
# Xpand Rally Poland Track Movie (15 MB)
# Xpand Rally Arizona Track Movie (8.7 MB)
# Xpand Rally Ireland Track Movie (12.4 MB)
# Xpand Rally Kenya Track Movie (9.8 MB)
# Xpand Rally Italic PNT Car Overview Movie (8.1 MB)
General news 28-07-2004 22:13 by Arie

Een paar nieuwe dingetjes van het komende vechtspel Def Jam Fight for NY, om te beginnen is er een Art Director Interview, je kunt het interview hier lezen. Dan zijn er nog vijf nieuwe screenshots, zie ze hieronder. 2 dagen geleden was er een nieuwe movie, Ludacris in Action die kun je hier bekijken, de screenshots zijn hier van genomen. We kunnen deze game in september dit jaar verwachten voor de Xbox, PS2 en de GC.
General news 28-07-2004 19:15 by Arie

Er is een nieuwe patch uitgekomen voor de fps Battlefield Vietnam. Door de update word het spel gebracht naar versie 1.1, in deze patch word er het meest veranderd ooit. Hieronder de veranderingen.
# Patch 1.1 - EA
# Patch 1.1 - gamershell.com
Quote
EAComMike:
1.1 Update Released
As mentioned in the last couple of Community Updates, EA and DICE have been hard at work getting the 1.1 Update ready for Battlefield Vietnam. We're proud to present you with the game biggest update to date; v1.1 is now ready for download.
# Download the update >>
Enjoy, EAComMike and the rest of the Battlefield team.
README FILE
Battlefield Vietnam(tm) v1.1
Read Me File
July 1, 2004
NEW CONTENT AND FEATURES
**Maps and Vehicles**
Defense of Con Thien is a head to head battle across the DMZ separating North and South Vietnam. Defense of Con Thien features 3 new vehicles:
* OH-6 Loach is a scout helicopter used by the USMarines. It's fast and agile, armed with chain guns and can be used to spot for artillery strikes.
* Ka-25 'Hormone' is an attack helicopter used by the NVA. It carries chain guns and heat seeking missiles, and also benefits from the addition of radar in the nose.
* Stationary M60 emplacements with infinite ammo.
**Menu and Game Features**
* MapVote/KickVote/Buddy GUI from BF1942 1.6 has been integrated into BFV 1.1.
* Longer player names (Up to 23 characters) will show up on the TAB screen.
* Current tickets for each team displayed on the TAB screen.
* Server IP, name, and current map appear on TAB Screen.
* Server Favorites option added to server browser.
* Server Browser Legend added.
* Copy and Paste IP address into Add Server dialog box
* Servers rented through the EA 'Rent Server' program have special a icon in the server browser.
* The choice to using English Only dialog for all VO's added to Options Menu.
* 3d map now shows friendly mines, traps, explosives, ammo boxes, and medical cabinets. These icons fade in as the player approaches.
* Pixel added to the middle of the crosshair.
* Flight Ceiling added to helicopters.
**Dedicated Server**
* Dedicated server supports the creation of a multiple mod/game mode maplist. Note that Evolution mode is NOT supported in a mixed mod map list.
* Added an option to force team switch at the end of a round.
* Added an option to carry tickets over between rounds. This will work with team switch, so the tickets will follow the team if they switch sides.
* Can force players with a defined string in their name to a particular team.
* Crosshair pixel centerpoint option added to dedicated server.
* Crosshair hit feedback option added to dedicated server.
* Dedicated server can choose between death camera options of orbit/reveal killer/free cam.
* TK punish mode options added to dedicated server.
* Password-reserved slots added to dedicated server.
* Option to disable the Flag Warning mini-map icon added.
BUG FIXES
* Disappearing/duplicate missiles bug fixed. This was especially prevalent with the Mi8.
* Fixed bug where NVA mobile tunnel spawns wouldn't appear for some players.
* Punkbuster button is easier to see, and easier to select.
* Multiple VO messages at connection time fixed.
* Selecting the current weapon from the weapon menu will close the menu.
* Splash physics against soldiers fixed. They now react with the appropriate force when a tank shell explodes nearby.
* lowered 44 Magnum rate of fire to better sync with the animation.
* Free camera prediction moved to client side to give smoother control.
* Removed splash physics from friendly explosions when Friendly Fire is off.
* Airlifting Tango no longer repairs/rearms helicopter.
* Vehicles on Tango won't float in the air when Tango moves.
* Can no longer deploy Pungi Sticks when in an armed passenger position (they would float around the vehicle).
* Can no longer deploy Claymores when in armed passenger position (they would explode).
* Certain static object exploits fixed.
* Fixed potential exploit involved with altering video settings.
* AI shooting teammates has been lessened.
* AI visibility is now properly blocked by overgrowth/undergrowth.
BALANCE/GAMEPLAY TWEAKS
* Jeeps take less damage in water.
* Jeep top speed and torque increased.
* Helicopter bullet damage decreased against light vehicles and air vehicles.
* The ability to track air targets was lowered for vehicle mounted heatseekers.
* MUTT tow rocket changed to a heat seeker. Reload time increased, ammo count decreased.
* Cobra heatseeker rate of fire decreased.
* Increased destabilization of Cobra when no driver, making it harder to switch to the 2nd position to fire heatseekers.
* Slightly reduced Cobra hitpoints.
* M60 damage vs. helicopters increased.
* LAW and RPG damage vs. helicopters significantly increased.
* Vehicle resupply radius of ammoboxes increased from 3 to 8 meters.
* BM21SAM minimum firing pitch angle lowered.
* BM21SAM Rate of fire doubled, but now contains 4x10 round magazines with a long reload.
* Increased ammo count of M46 from 30 to 50 rounds.
* Replaced static crosshair with animated one in all mounted MG's.
* Lowered minimum pitch of all tank turrets as much as possible.
* Kit speeds adjusted so Scouts are fastest, Heavy Assault slowest.
* Falling damage when going down stairs reduced.
* Flaming Dart air towers are less vulnerable to explosives and mortar attacks.
Patch 1.01 SERVER FIXES
* General optimizations to reduce server lag.
* CDkey hash added to game.listplayers output. -game.listPlayers uses the new format: #Id: - is remote ip: : hash:
* Gamespy port setting fixed. game.gameSpyPort - now working game.gameSpyLANPort - now working game.ASEPort - removed (not supported by ASE)
* All Seeing Eye updated.
* Battlefield Vietnam games no longer appear in Battlefield 1942 ASE list.
* Player details should appear correctly in ASE server list.
CLIENT FIXES
* Sort by Ping fixed in Server Browser.
* Scrollbar fixed in Server Browser.
* Player number now displays properly if more than 10000 players.
* Soldier prediction fixed to remove jerky movements when walking/jumping.
* M60 removed from the LAW kit and replaced with M14.
* M60 and RPD min/max bullet deviation increased when standing/moving.
* M60 and RPD max bullet deviation decreased slightly when prone.
* Rate of fire and velocity of M60/RPD adjusted.
* Player movement speeds on Heavy Assault kits reduced slightly.
* Network overhead of vehicle engines and airlifting significantly reduced.
* Added minimap warning icon when enemies are within capture radius of an opposing team flag.
Useful Web Sites
http://windowsupdate.microsoft.com
Keep your Windows installation up to date.
http://www.eagames.com/official/battlefield
/vietnam/us/home.jsp
The official Battlefield Vietnam website.
http://www.dice.se
Developer’s homepage.
Third Party Legal Information Battlefield Vietnam uses Bink Video Technology. Copyright © 1997-2003 by RAD Game Tools, Inc.
DICE Copyright Copyright © 2004 Digital Illusions CE AB. ALL RIGHTS RESERVED.
General news 28-07-2004 18:40 by Arie
Er is een nieuwe versie voor True Combat uitgekomen, door de patch word deze tactical multiplayer Quake 3 mod game gebracht naar versie 1.2.
Download:
# True Combat v1.2 Full Install (95.2 MB)
General news 28-07-2004 18:33 by Arie
Ubi Softheeft de vierde pacth uitgebracht voor het spel Splinter Cell: Pandora Tomorrow. Met de update word deze third person stealth action game ontwikkeld door Ubisoft & Annecy Studios gebracht naar versie 1.31. Deze multiplayer patch "improves ranking management and support of unicode characters for punkbuster".
Download:
# Splinter Cell Pandora Tomorrow v1.31 US Multiplayer Patch (15 MB)
# Splinter Cell Pandora Tomorrow v1.31 CA Multiplayer Patch (15.7 MB)
# Splinter Cell Pandora Tomorrow v1.31 EU Multiplayer Patch (15.7 MB)
General news 28-07-2004 18:30 by Arie
Digital Jesters heeft een patch uitgebracht voor de engelse versie van de D-Day demo. De update fixt de desync and framerate issues, eliminates memory leaks, changes some unit info icons and more. De game staat gepland voor augustus dit jaar, in europa.
Download:
# D-Day v2.14 Demo Patch (45.3 MB)
General news 28-07-2004 15:43 by Arie
Vandaag heeft Nintendo Japan een mini website geopend van de DS. We zien hier de twee plaatjes van deze komende Handheld. Omdat de site in het japans is kan ik er niet meer over vertellen, check de plaatjes hieronder.


General news 28-07-2004 14:55 by Arie
Vandaag heeft LucasArts aangekondigd dat een Star Wars: Episode III video game in ontwikkeling is en 5 mei 2005 uit komt, dat is 2 weken voor de opening van de film. Met de "most authentic lightsaber combat ever", kun je in de game als Anakin Skywalker en Obi-Wan Kenobi spelen. Een speciale behind-the-scenes preview van de Star Wars: Episode III game zal verkrijgbaar zijn op de Star Wars Trilogy DVD, gepland voor 21 september dit jaar.
General news 28-07-2004 14:29 by Arie
Digital Jesters heeft een speelbare demo voor het spel Adventures of Sherlock Holmes: The Case of the Silver Earring uitgebracht, de game die op 27 augustus uit komt. Je speeld in de demo als Sherlock Holmes en Dr. Watson, en er zijn 10 verschillende locaties en een 10 minuten lang durende movie, en 3 uur speeltijd.
Download:
# Adventures of Sherlock Holmes: The Case of the Silver Earring Demo (334.3 MB)
General news 28-07-2004 12:34 by Arie
Er is een nieuwe movie uitgekomen voor Star Wars Knights of the Old Republic II: The Sith Lords, met daarin anderhalve minuut van in-game footage beelden van de last year's award-winning role-playing game. De Sith Lords, eerder gepland voor februari 2005, word verschoven naar winter 2004/2005 voor de PC & Xbox. Er staat nog geen demo gepland voor deze game.
Download:
# Star Wars Knights of the Old Republic II: The Sith Lords Movie #2 (17.2 MB)
General news 28-07-2004 12:20 by Arie
Als je net meer RAM, een grafische kaart of helemaal een nieuwe pc had gekocht, zorg er dan voor dat er ook Windows XP of 2000 op zit!! Activision heeft namelijk bekend gemaakt dat DOOM III alleen maar op Windows XP en 2000 zal gaan draaien.
General news 28-07-2004 12:17 by Arie
Invictus en Activision Value hebben een speelbare demo voor Monster Garage uitgebracht, met daarin 2 levels. Je kunt een license key online kopen om de volle versie te spelen.
Download:
# Monster Garage Demo (583.3 MB)
General news 27-07-2004 14:46 by Arie
Er is een speelbare demo uitgekomen van Wild Creatures, de officiele Wildlife Park add-on, met daarin twee missies en een map ontworpen voor een endless game.
Download:
# Wildlife Park: Wild Creatures Demo (161.5 MB)
General news 27-07-2004 14:33 by Arie
Er is weer een nieuwe pack voor RollerCoaster Tycoon 3 uitgekomen, de game word ontwikkeld door Chris Sawyer en Frontier Developments. De game voegt new gameplay elements that fans have been asking for - including diversity of guests, added group behavior and improved guest AI.
Download:
# RollerCoaster Tycoon 3 Movie Pack #2 (145.6 MB)
General news 27-07-2004 13:02 by Arie
het computer virus Mydoom.M veroorzaakt nu ook in nederland problemen. De virus scanner McAfee constateerde al eerder dat het mailvirus vooral in Engeland en Duitsland actief is. De computers is nederland raakte vanaf dinsdag geïnfecteerd.
Mydoom.M is het eerste succesvolle mailvirus dat misbuik maakt van zoekmachine, zoals google, lycos en yahoo. Besmette pc's vragen via de zoekmachines nieuwe mail adressen op om het vurys door te sturen. De gene die deze mail open maken raken ook geïnfecteerd.
bron: rtlz
General news 27-07-2004 10:25 by Arie
Er is een speelbare demo uitgekomen voor het spel Battle for Troy. Je kunt deze 3D RTS game spelen, ontworpen door Zeno en werd uitgebracht door ValuSoft op 12 April dit jaar. In deze trail zit een deel van de complete versie en kan een uur gespeeld worden - na een uur, moet je een license key online kopen.
Download:
#Battle for Troy Demo (112.8 MB)
General news 27-07-2004 10:17 by Arie

De zoekmachine Google gaat bij haar komende beursgang 24.6 miljoen aandelen uitgeven. Deze stukken worden geplaatst tegen een koers van 108 tot 135 dollar per stuk. Google haalt rond de 3 miljard dollar op.
GOOG
De oprichters en grootaandeelhouders van Google stellen dat ze 1,6 miljard dollar willen ophalen bij de beursgang. De marktcapatalisatie zal dan op 36,3 miljard dollar (29,5 miljard euro) uitkomen. In totaal wordt er bij beleggers tussen de 2,66 en 3,33 miljard dollar opgehaald.
Google krijgt onder de naam GOOG een notering op de New Yorkse techbeurs Nasdaq.
bron: rtlz
General news 27-07-2004 09:57 by Arie

Activision heeft 11 movies uitgebracht voor Rome: Total War, met daarin de factions van deze strategy game, die uit komt deze herfst. De movies zijn te downloaden in 3 pakketjes. De officiele website is nu live met game overview, game features, highlights of building profiles, wallpapers, screensaver, trailers, nieuws en links. Ook kun je de E3 2004 trailer nog bekijken.
Download:
# Rome: Total War Factions Movie Pack #1 (57.1 MB)
# Rome: Total War Factions Movie Pack #2 (60 MB)
# Rome: Total War Factions Movie Pack #3 (45.2 MB)
General news 26-07-2004 18:41 by Arie
Warthog heeft vandaag officieel een nieuwe game aangekondigd: Conquest 2: The Vyrium Uprising, een game waar je
QuoteJe kunt de E3 2004 trailer bekijken van in-game footage beelden.
"take command of one of four different races, construct massive fleets, explore, colonize and gather resources on far-flung worlds, and conduct scientific research and weapons development".
General news 26-07-2004 18:39 by Arie
Method's Turf heeft de volle versie van Kingpin: Final Crime uitgebracht, een onifficiele versie van Kingpin: Life of Crime. In dit versie zijn nieuwe maps, cutscenes and sounds. Om het te spelen moet je een kopie hebben van Kingpin: Life of Crime.
Download:
# Kingpin: Final Crime (11.3 MB)
General news 25-07-2004 22:43 by Arie
Een beta patch voor Battlefield Pirates is nu te downloaden, door de update word de mod voor Battlefield 1942 gebracht naar versie 0.31 Beta
Download:
# BF 1942: Battlefield Pirates v0.3 Beta Patch (44.5 MB)
General news 25-07-2004 22:31 by Arie
Sierra heeft de E3 2004 Trailer van Leisure Suit Larry Magna Cum Laude uitgebracht, met daarin meer dan een minuut ingame footage beelden van deze komende 3D comedy adventure game, waaraan gewerkt word bij High Voltage Entertainment. De game word later dit jaar uitgebracht voor de next-generation consoles en de PC.
Download:
# Leisure Suit Larry Magna Cum Laude E3 2004 Official Trailer (9.7 MB)
General news 25-07-2004 22:27 by Arie
De officiele Mourning website is weer updated met nieuwe screenshots en 10 kleine video's, met daarin some spell fx from the game. Mourning, eerder gekend als Realms of Torment, ontwikkeld door Quad software en Maxim software en komt voor de PC in de herfst uit.
Download:
# Mourning Spell Fx Videos (11 MB)
General news 25-07-2004 22:24 by Arie
De vierde versie van Battlefield 1918 is uit gekomen, het is een mod voor Battlefield 1942, en is officieel uitgekomen voor public. Deze nieuwe versie voegt een paar nieuwe geluiden toe voor French Pioneer grenades, een nieuwe playerclass (Officer), nieuwe wapens (K88 en Berthier), nieuwe maps (Bocage: Albatros CIII en Breguet B14 B2) en meer.
Download:
# Battlefield 1918 v1.45 (363.3 MB)
General news 24-07-2004 11:39 by Arie
Zoals we eerder hadden vermeld dat er een full instal zou komen van Frag Ops, en die is nu uitgekomen voor deze UT2004 mod. Er zitten nieuwe effecten, een verandereing aan het klimmen van een ladder en andere game aspects. Belangrijke: configuratie bestanden zijn gereset door de .exe installer, zodat iedereen de default settings heeft, alhoewel de reset nite nodig is, is het toch aangeraden. Deze update vereist Frag Ops v1.38 full install, Frag Ops v1.39 patch en UT2004 retail patch v3236 of hoger.
Download:
# Frag Ops v1.39b Full Install (359 MB)
General news 24-07-2004 11:24 by Arie
ZUXXEZ Entertainment heeft een nieuwe patch uitgebracht voor Earth 2150: Lost Souls en voor Earth 2150: The Moon Project, door de patch worden deze strategie games gebracht naar versie 2.1. Muliplayer games tussen The Moon Project en Lost Souls is nu mogelijk en de rebalancing van de multiplayer is ook klaar.
Download:
# Earth 2150: Lost Souls v2.1 English/French/Polish Patch (14.4 MB)
# Earth 2150: Lost Souls v2.1 German Patch (14.4 MB)
# Earth 2150: The Moon Project v2.1 English/French/Polish Patch (7.8 MB)
# Earth 2150: The Moon Project v2.1 German Patch (7.8 MB)
General news 24-07-2004 11:04 by Arie
FarCryHQ rapporteert dat de Far Cry SDK (Software Development Kit) gapland staat voor begin volgende weekm waarschijnlijk samen met de re-release van de patch v1.2. Ook hebben ze een link naar deze website, een toekomstige portal voor de komende CryTek games, die gelanceerd word samen met de SDK. CryTek is nu bezig met een officiele map pack. Voorderest zullen ze een nieuwe game maken voor de PC gebaseerd op de originele game, en dat gepubliceerd word door Electronic Arts.
General news 24-07-2004 11:02 by Arie
Flying Lab Software heeft een nieuwe movie uitgebracht van 40 sec. lang voor Pirates of the Burning Sea, met daarin een paar combat scenes van deze komende MMORPG. Pirates of the Burning Sea staat gepland voor Q4 dit jaar.
Download:
# Pirates of the Burning Sea Movie #2 (16.7 MB)
General news 23-07-2004 23:31 by Arie
Empire Interactive heeft een demo uitgebracht voor Mashed, met daarin de Tierra Piedra track, speelbare trail met tijd limiet, qiuk battle en multiplayer modes. De race game word ontwikkeld door Supersonic Software, Mashed is
Quote
"a top down racing game that pits up to four players against each other in a gladiatorial racing battle extravaganza."
General news 23-07-2004 23:23 by Arie

EA Games heeft weer wat informatie vrijgegeven over de nieuwe mod voor BFVietnam: WW2.
Quote
World War 2 Mod for Battlefield Vietnam Sneak Peek
Following up on our announcement from the last Update, we have for you now some screenshots that show a side-by-side comparison of the Battlefield 1942 and World War 2 Mod versions of the Wake Island, Iwo Jima and Invasion of the Philippines maps. The focus of these screens is to contrast the sparsely wooded 1942 versions with the overgrowth/undergrowth enhanced versions from the World War 2 Mod.
Wake Island
Below, one can see that our comparison shots gaze out towards the US Airfield Base at the southeast bend of the island. In the World War 2 Mod, the increase in foliage in this area provides more protection to the pilots taking off from the airstrip, and also provides some cover for the invading Japanese soldiers coming up from the landing beaches. Also of note in the WW2 Mod shot is the higher level of detail on the sandbags. This sort of visual improvement will be exhibited throughout the levels.
Quote
Invasion of the Philippines
Below, we are again looking at a US Airfield Base, in this case at the center of the battle area.
Quote
Iwo Jima
Finally, on Iwo Jima, we find ourselves looking at the top of Mount Suribachi. In the World War 2 Mod, the battle for Iwo Jima takes place during the fall of night, with torches, moonlight and gun fire providing the primary sources of light.
Quote
Hopefully from this brief look, you can begin to imagine how differently the WW2 Mod versions of these maps will look and feel. Keep an eye on this space for more information on the WW2 Mod and additional BFV free content announcements.
General news 23-07-2004 20:57 by Arie
Er is een Halo 2 trailer verschenen die als voor filmpje in de bioscoop te zien is. Het is in meer dan 1500 Loews Cineplex Entertainment movie screens in de U.S te zien voor veel de hottest films van de zomer; Spider-Man 2, The Village, King Arthur, I Robot, Catwoman en Alien vs. Predator. De game komt op 9 november uit en in UK 2 dagen later.
Download:
# Halo 2 Theatrical Trailer Very Hi-Res (44.5 MB)
General news 23-07-2004 19:12 by Arie

Woensdag kwamen we met het nieuwsbericht dat er een nieuwe patch was uitgekomen voor Far Cry. Deze laatste patch (v1.2) is recalled.
Quote
Ubisoft:
“Far Cry patch 1.2 has shown unexpected behaviour on specific hardware configurations. These matters are mainly due to incompatibilities with several optimisations brought lately to the code, with the intent to please a large number of users. We’re currently asking CryTek to work on delivering a new patch as soon as possible. Until then we have decided to remove the patch 1.2 from the official UbiSoft websites"
General news 23-07-2004 16:30 by Arie
Reflexive Entertainment heeft een demo uitgebracht van hun nieuweste arcade game Atomaders.
Quote
"The planets are under attack. It's up to you to liberate the planets and battle alien cyborgs and the mother ships. Challenge your skills by maneuvering through incoming fire and destroy hordes of invaders. Stunning graphics and sound allow you to feel the unconquerable power of your weaponry".
General news 23-07-2004 14:04 by Arie
Microsoft heeft in het vierde kwartaal geprofiteerd van de sterke groei van de verkoop van de computers. De nettowinst van de grootste software maker ter wereld steeg naar 2.7 miljard dollar, vergeleken met de 1,5 miljoen van het vorige jaar. Microsoft heeft de afgelopen 20 jaar niet een jaar met verlies afgesloten. Vooral de vernieuwde Office-programma's en de software voor bedrijfsnetwerken zorgden voor goede verkoopcijfers. Microsoft verwacht dat de omzet in 2004/2005 zal dalen naar een groei van 3,4%. Dat zou de laagste omzetgroei zijn. Microsoft verwacht dat de mensen windows pas weer gaan kopen tot de nieuwe versie die uit komt in 2006. Daarom word er niet veel uitgegeven door Microsoft, door de kosten aan reclame te beperken.
bron: rtlz
General news 23-07-2004 10:48 by Arie
Er is weer een update voor MTA: VC, met deze update word de mod voor GTA Vice City gebracjt naar versie 0.4. Deze versie voegt een spectator mode toe, gesynchroniseerd weer en tijd, een nieuwe carrière als racer en meer.
Download:
# GTA Vice City MTA v0.4 Client (1.1 MB)
# GTA Vice City MTA v0.4 Server (Win32) (133 KB)
# GTA Vice City MTA v0.4 Server (Linux) (74 KB)
General news 22-07-2004 20:58 by Arie
NCsoft heeft aangekondigd dat WizKids Inc. een Limited Edition HeroClix figure gaan maken voor City of Heroes. De eerste Limited Edition figure voor deze game word beschikbaar door WizKids en NCsoft promotions. The Statesman HeroClix figure is voledig speelbaar in iedere HeroClix game - klik hier voor verdere details over deze games.
General news 22-07-2004 19:48 by Arie

Het is nu officieel dat Chris Vrenna en Clint Walsh een theme hebben gemaakt voor DOOM III, id Software's heeft de release naar 3 Augustus gehaald, in europa de 6e.
Quote
(Los Angeles, California, July 21st, 2004) - id Software™, one of the world's leading video game developers, today announced that noted producer-composers Chris Vrenna and Clint Walsh have produced the theme song to the highly anticipated DOOM 3™, set for release August 3rd , 2004.
A terrifying battle with the forces of Hell, DOOM 3's dramatic storyline, incredible action, mind-blowing graphics, 5.1 surround sound and ground-breaking technology are fused together to draw gamers into the most frightening, shocking, and gripping first-person gaming experience ever created.
Renowned as one of the founding members of Nine Inch Nails, Chris Vrenna is recognized as one of the top producer-remixers in the music industry, having worked with a 'who's who' of artists such as U2 for Lara Croft: Tomb Raider, P.O.D. for The Scorpion King as well as Weezer, David Bowie, Smashing Pumpkins and Rob Zombie amongst many others. Vrenna recently released his second Tweaker album (created with collaborator Clint Walsh) titled 2 a.m. wakeup call on the Waxploitation label.
"I have been a fan of almost every game id has developed", said Vrenna.
"I grew up on DOOM, QUAKE and Wolfenstein, so this was a huge honor for me to have been asked. Clint and I have created something worthy of the task, that both game and music fans will be into."
Vrenna has produced and composed music for a number of video games including American McGee's Alice, id Software's QUAKE (as a member of NIN), The Sims II, Enter The Matrix, as well as upcoming games such as Tabula Rasa and Area 51.
"We asked Chris to create a modern DOOM 3 theme song that reflected the character and intensity of DOOM3, and we couldn't be happier with the final product," said Todd Hollenshead, CEO, id Software. "Chris and id have shared a mutual appreciation for each others work, and it was exciting to be able to team up on something that fans of both id and Vrenna will appreciate."
For more information on DOOM 3, VRENNA'S music and background, and id Software, visit www.doom3.com, www.tweaker.net, www.waxploitation.com, and www.idsoftware.com.
General news 22-07-2004 17:30 by Arie
Er is weer een nieuwe trailer uitgekomen van Juiced, met daarin iets meer dan een minuut ingame beelden van deze arcade racing game, die in de herfst zal uitkomen voor de Xbox, PS2 en PC.
QuoteJe kunt de officiele demo nog spelen als je die nog niet had gespeeld.
"Juiced, as in life, is all about the car. Style comes in a close second to speed, and Juiced offers thousands of real-time modding combinations that empower players to create their ultimate personality-infused street machines."
General news 22-07-2004 17:27 by Arie
Vandaag heeft Empire Interactive plc dat Ghost Master voor de Xbox en en PS2 zal uitkomen in september, de PC versie was al in maart 2003 uitgekomen.
Quote
"The game interface has been totally redesigned so all interactions and commands can be easily and quickly accessed with a couple of quick clicks of the pad"
General news 22-07-2004 17:26 by Arie
Weer een versie van X-Plane is uitgekomen, met de update word deze flight simulator game gebracht naar versie 7,50. De update voegt een paar features, makes a few refinements, een paar bug fixes en meer toe. Als gebruikelijk kun je de file instaleren als een upgrade van de vorige versie of als een speelbare demo.
Download:
# X-Plane v7.50 Demo & Patch (153.9 MB)
General news 22-07-2004 12:57 by Scorpion
Gisteren verscheen er op het net ineens een boxart van het Pokemon spel voor de Nintendo DS. Of het echt is of fake, who knows, maar aangezien de titel nog niet eens is aangekondigd (maar al wel door verschillende insiders is bevestigd) en de DS niet eens de uiteindelijke naam zal zijn van de handheld kunnen we er bijna wel van uitgaan dat het fake is.


General news 22-07-2004 10:30 by Arie

HL2 World heeft aangekondigd dat Half-Life 2 op 5 augustus klaar zou zijn:
QuoteDeze verklaring betekend dus dat Half-Life 2 de 'Gold' status spoedig zal berijken. Doom III zou ook 5 augustus uitkomen.. wat n toeval ;)
"Right now we are looking at our bug numbers. Each day you fix some bugs and you find some new bugs. The net number tells you how quickly you will get to zero. At our current rate of find/fix bugs, we'll be down to zero bugs in 16 days" (Gabe Newell from Valve Software)
General news 22-07-2004 10:22 by Arie
HL-Portal heeft aangekondigd dat ze in een email van Gabe Newell van Valve Software dat de Counter-Strike: Source Beta for Condition Zero eigenaars zullen beginnen op 10 augustus, met een periode van 5 dagen to get it pre-loaded. De grootte van e Beta zal ongeveer 300 megs zijn. Check de Counter-Strike Source E3 2004 hi-res movie van een paar ingame beelden.
bron: gamershell.com
General news 22-07-2004 10:17 by Arie
Er is een nieuwe versie voor Science & Industry uit gekomen, de mod voor Half Life word gebracht naar versie 1.0. Deze update voegt high definition models for the scientists and the administrator, improves HUD, netcode and map briefings, reduces start player death cost from $1,000 to $800, and many more. [Details]
Download:
# Science and Industry v1.0 (74 MB)
General news 21-07-2004 18:50 by Arie

UbiSoft heeft een nieuwe patch uitgebracht voor Far Cry. Deze tropische shooter, gemaakt door Crytek, word door de patch gebracht naar versie 1.2. Deze update brengt veel veranderingen en bug fixes, er is een hele lijst hier te vinden.
Download:
# FarCry v1.2 Patch (62.7 MB)
General news 21-07-2004 11:50 by Arie

Er is weer een nieuwe videoclip uitgekomen van het spel The Lord of the Rings, The Third Age. De movie gaat over Chapter One: Crafting Kuipers' Flame. Jeff Kuipers, Lead VFX Artist verteld wat over de characters, special effects en meer, je kunt de movie hier bekijken.
General news 21-07-2004 11:37 by Arie

Er zijn weer 4 nieuwe screenshots gekomen van Need for Speed Underground 2, Down the Town. Need for Speed Underground 2 komt later dit jaar uit voor de PS2, Xbox, GC, PC en GBA. Ook kun je nog de E3 2004 trailer bekijken die zaterdag was uitgekomen.
De nieuwe screenshots hieronder.
General news 21-07-2004 11:08 by Arie
Voor wie dit filmpje nog niet gezien had, hijs wel grappig, bush en Kerry zingen een poplair amerikaans liedje, maar met een andere tekst, het is gemaakt door 2 broers die wel vaker dit soort filmpjes maken.
game-revolution.nl local download:
#Bush vs. John Kerry flash movie (3.8 MB)
General news 21-07-2004 10:22 by Arie
Er is een nieuwe versie van Battlefield Pirates uitgekomen, het is versie 0.3 Beta. Hieronder verdere info van deze BF42 mod.
Download:
#BF 1942: Battlefield Pirates v0.3 Beta (245.3 MB)
Quote
Teams:
Blue - "PegLeg" Pirates.
Red - "SkullClan" Skeletons.
Classes:
Huntsman
Raider
Cannoneer
Carpenter
Drunkard
Handweapons (not sorted by class):
Musket
Musketoon
Blunderbuss
8pdr deployable cannon
Tankard (Yes, you can fight with a mug of ale!)
Throwing Knife(blue) Stone Axe(red)
Pistol
Ducksfoot Pistol
Grenade
PowderKeg
Wrench (the one weapon we still haven't changed)
And of course the actual "main" weapon of any self-respecting Pirate, The Cutlass.
Units:
Dinghy
Gnat (Dinghy with huge cannon)
runabout
Sloop
Privateer
Galleon
Montgolfier Balloon
10pdr Cannon Tower (non movable)
12pdr Cannon Tower (non movable)
8pdr mobile Cannon (spawned as a normal unit on BlackBeards Booty)
Falconet
24pdr
GrenadeMortar
FortressCannon
KomodoDragon
Maps:
BFP_Black_Sand_Buccaneers
BFP_Blackbeards_Booty
BFP_Cannonball_Coast
BFP_Dead_Calm
BFP_Domes_Of_Doom
BFP_High_Tide
BFP_Iron_Seas
BFP_King_Of_The_Carribbean
BFP_Komodo_Island
BFP_Mr_Coconuts_Island_Getaway
BFP_Mysterious_Mountain
BFP_Penninsula_of_Pain
BFP_Prison_Isle
BFP_Scurvy_Cove
BFP_Shark_Haven
BFP_Shiver_Me_timbers
BFP_Tides_Of_Blood
BFP_Tortuga
BFP_Two_Forts
All maps that aren't standard conquest have descriptions on how to play posted right in the description screen, so be sure to read them.
In addition we have new sounds, textures, effects, and even a loading movie and music.
General news 20-07-2004 22:46 by Arie
De officiele website van Metalheart: Replicants Rampage heeft 7 nieuwe screenshots geplaatst. Het spel laat je
QuoteDeze game word onwikkeld door Akella en is gepland voor Q3 2004.
"explore a huge isometric world", "experience unique cybernetic body implants" en "experience tactical, turn-based combat".
General news 20-07-2004 21:45 by Arie
Er is een nieuwe movie beschikbaar gametrailers.com, het laat de gameplay zien van Lord of the Rings: The Third Age. De movie duurt maarliefst 3 minuten en 41 seconden. Je kunt de movie hier bekijken. We kunnen de game op 2 november 2004 verwachten voor de GC, PS2 en XBox.
bron: gametrailers.com
General news 20-07-2004 19:14 by Arie

We hebben nu de minimale systeem eisen voor DOOM III: 1.5-gigahertz Intel Pentium 4 chip of AMD Athlon 1500, 384 megabytes aan memory, 2 gb vrije hardeschijf ruimte, GeForce 3 of ATI Technologies 8500. Als je nog steeds een GeForce 2MX/4MX hebt of een oudere dan Pentium III in je PC word het eens tijd voor n upgrade, en hier een paar tips:
QuoteHet is misschien wel een rib uit je lijf, maar we hebben et wel over DOOM III ;)
The ideal rig would include a 3GHz Intel Pentium 4 or a 3000+ AMD Barton, 1GB of RAM, a 6800 or X800 GPU based video card, the latest sound card from Creative (Audigy 2 ZS), a Western Digital Raptor (or 2 in a RAID setup), a DVD drive and the best peripherals money can buy (keyboard/mouse). A nice 19" monitor supporting a decent resolution at a higher refresh rate is a must also.
General news 20-07-2004 19:13 by Arie
Sony Online Entertainment accepteerd vanaf nu beta tests Sign-Ups voor Jump to Lightspeed expansion voor Star Wars Galaxies. Mensen die geinteresseerd zijn kunnen zich hier aanmelden. Word is:
QuoteVoor details over de game, ckeck deze movie in quiketime format en de E3 2004 trailer.
"Please note that you must have an active Star Wars Galaxies account to register for the beta."
General news 20-07-2004 19:09 by Arie
Ubi Soft heeft weer een nieuwe patch uitgebracht voor het Expansion Pack IL-2 Forgotten Battles: Ace. Deze WWII simulatie game door 1C Maddox Games, word door deze patch gebracht naar versie 2,04, De client en de server patches zijn installed only over versie 2.01.
Download:
#IL-2 Forgotten Battles: Ace Expansion Pack v2.04 Patch (19.7 MB)
#IL-2 Forgotten Battles: Ace Expansion Pack v2.04 Dedicated Server Patch (17.2 MB)
General news 20-07-2004 17:20 by Arie
JoWooD Productions heeft een nieuwe pactch uitgebracht voor Spellforce: The Order of Dawn. Deze RPG/RTS door Phenomic Games word met de patch naar versie 1.35. Verbeterde AI, meerdere bugs zijn weggehaald, en crashes zijn gefixt. De zekfde patch voor de eigenaars van de addon The Breath of Winter is ook te downloaden.
Download:
#Spellforce: The Order of Dawn v1.35 Patch (41.7 MB)
#Spellforce: The Breath of Winter v1.35 Patch (12.9 MB)
General news 20-07-2004 17:08 by Arie
Met een press release heeft Codemasters aangekondigd dat een PC versie van Colin McRae Rally 2005, het volgende deel van de series, eind september 2004 zal uitkomen, samen met de PS2 en Xbox versies. Colin McRae Rally 2005 zal 23 individuele rally events bevatten, meer dan 30 auto's (Toyota Celica GT4, Lancia Stratos, Alfa Romeo 147 GTA en meer), realistische botsing reacties. In deze toevoeging naar de Career Challenge, zit er in Colin McRae Rally 2005 de McRae-centric 4WD Championship waarin je rijdt als Colin. Verder zijn er nog Rally en Stages modes, waarin je kunt rijden in UK, Sweden, USA, Finland, Australia, Spain, Greece, en Japan, elke met 8 stadia en een shakedown event.
bron: gamershell.com
General news 20-07-2004 17:00 by Arie
Er is weer een nieuwe patch uitgekomen van Frag Ops, een Unreal Tournament 2004 mod, met nieuwe effecten, een verandereing aan het klimmen van een ladder en andere game aspects. Belangrijke: configuratie bestanden zijn gereset door de .exe installer, zodat iedereen de default settings heeft, alhoewel de reset nite nodig is, is het toch aangeraden. Deze update vereist Frag Ops v1.38 full install, Frag Ops v1.39 patch en UT2004 retail patch v3236 of hoger. Een volle v1.39b install komt spoedig.
Download:
#Frag Ops v1.39b Patch (59.4 MB)
General news 20-07-2004 12:52 by Arie
Cenega Publishing en Tri Synergy, Inc. heeft vandaag de release datum van het spel in noord Amerika aangekondigd, 1 october dit jaar. Deze 3D actie adventure, ontwikkeld door Black Element Software, geeft je meer dan 30 gedetaileerde levels, meer dan 20 supernatrual vijanden, spell casting, close combat, vier alternative werelden en meer. De release datum van Shade: Wrath of Angels zal in europa 1 september worden. De E3 trailer kun je hier downloaden als je die nog niet had gezien.
bron: gamershell.com
General news 20-07-2004 12:04 by Arie
Koei heeft aangekon dat Xtreme Legend, een expansion pack voor Samurai Warriors komt. Er word aangewerkt op Omega Force en zal in noord amerika in november in de schappen liggen, voor de PS2. Sumurai Warriors: Xtreme Legends zal nieuwe characters, een nieuw hoofdstuk van het verhaal van Samurai Warriors, nieuwe wapens en een paar andere nieuwe items. Deze tactische actie game kan worden gespeeld zonder de originele Samurai Warriors disc.
bron: gamershell.com
General news 20-07-2004 10:32 by Arie

Er zijn weer wat nieuwe screenshots van het spel Golden Eye Rogue Agent, EA heeft maarliefst 4 nieuwe screenshots op hun site geplaatst, 2 van Satellite Uplink Level en 2 van Hong Kong.
General news 20-07-2004 09:41 by Arie
De Counter-Srtike met Source Engine movie is uitgekomen door Valve Software, geduurdende de E3 2004 evenement, is nu te downloaden in zeer hoge resolutie, met daarin 2 minuten beelden van dit spel.
Download:
#Half-Life 2 Counter-Strike Source E3 2004 Hi-Res Movie (93.3 MB)
General news 20-07-2004 09:38 by Arie
Tri Synergy heeft een nieuwe movie uitgebracht voor FirePower, met daarin 5 minuten van ingame beelden van deze WWII addon voor Microsoft Combat Simulator 3, ontwikkeld door Schockwave Productions. De game is al te koop in Europa en noord Amerika.
Download:
#FirePower Movie #3 (44.4 MB)
General news 19-07-2004 23:21 by Arie
De PC versie van Alida has gone gold en komt in North American retail outlets in de eerste week van augustus uit, zo kondigde Got Game Entertainment aan. Deze fps 3D graphical adventure, gecreert door Australian musician en artiest Cos Russi, wordt geplaatst op Alida, een verlaten eiland, tien kilometer in zee.
QuoteAlida staat gepland in Europa door Project Three Interactive voor 25 september 2004. Check de demo die deze maand was uitgekomen.
"Originally built and inhabited by a wildly successful rock band, the island is actually a gigantic guitar, replete with wondrous and ornate graphics, unique and bizarre locations".
General news 19-07-2004 23:06 by Arie
De E3 2004 trailer van het spel Ascension To The Throne is nu te downloaden, met daarin beelden van het spel, wel veel pijl en boog vind ik =] Er word in DVS gewerkt aan deze game, en is een "classic" strategy game met RPG elementen, in een fantasy wereld. Het is je doel om weer koning te worden, en je moet daarvoor in verschillende stijden vechten, je vijanden verslaan, nieuwe vrienden maken, en de troon terug grijpen. De game word gepubliceerd door 1C in Q4 dit jaar.
Download:
#Ascension To The Throne E3 2004 Trailer (57.1 MB)
General news 19-07-2004 20:30 by Arie
Als je een fansite wild oprichten van het spel Rome Total War, deze fansite kit is zeer bruikbaar. Het bevat oude en nieuwe screenshots, info, logo's, box art, en unit images. Tome: Total War word gepubliceerd door Activision herfst dit jaar. Bekijk de E3 Trailer als je die nog niet hebt gezien.
Download:
#Rome: Total War Fan Site Kit (35.6 MB)
General news 19-07-2004 20:06 by Arie
Top Cow Productions heeft in een press release aangekondigd dat Tomb Raider VII in januari 2005 uit komt. Samen met de een andere release; Volume 2 of Lara Croft: Tomb Raider comic book (de eerste zal om januari 2005 uitgebracht worden). De nieuwe game van de Tomb Raiders series word ontwikkeld door Crystal Dynamics studio, gekend door Legacy of Kain: Defiance.
bron: gamershell.com
General news 19-07-2004 19:30 by Arie

Een paar dagen geleden heeft EA aangekondigd dat DICE Canada gewerkt heeft aan een mod voor Battlefield Vietnam, de mod genaamd: WWII Mod. Je kunt dus met de mod in BFV de mappen gaan spelen als Wake Island of Iwo Jima onder de BFV engine. Ook heeft DICE Canada een vlammenwerper er bij gestopt voor de allied & axis, alle wapens hermaakt. De WWII Mod vorderd al en kunnen we in de nabije toekomst verwachten.
Quote
A Gift from EA and DICE
For some time, DICE Canada has been secretly working on something very cool as a gift for owners of Battlefield Vietnam. We’re pleased to finally announce the fruition of this work: the OFFICIAL WWII Mod for Battlefield Vietnam.
Have you ever wondered what Wake Island or Iwo Jima would look and play like with real tropical foliage? Do you love Battlefield Vietnam but you want to be able to relive the classics without having to dig up your 1942 disks?
The WWII Mod includes the classic Wake Island, Invasion of the Philippines and Iwo Jima maps rebuilt to take advantage of all of the new features of the Vietnam rendering engine (normal mapping, undergrowth, overgrowth, etc.), as well as the gameplay tweaks that came with BFV. (capture timer, 3D Map, use of kit weapons from passenger seats, vehicle radios, etc.)
But that’s not all, DICE Canada has also added a brand new Flamethrower weapon for both the Axis and Allied teams and re-animated all of the weapons from Battlefield 1942’s Pacific Theatre. The WWII Mod has been in heavy testing here at EA for some time, so expect to see it some time in the near future.
General news 19-07-2004 17:43 by Arie

Er zijn 2 nieuwe trailers van de basketbal game: NBA Live 2005
General news 19-07-2004 17:36 by Arie
Activision Value heeft aangekondigd dat multi-year agreement met Discovery Consumer Products is getekend, om games te ontwikkelen en publiceren, gebasseerd op de tv series American Chopper.
QuoteDe eerste titels worden verwacht deze vakantie.
"Since its debut on the Discovery Channel in 2003, American Chopper is the highest rated series on the channel, averaging more than four million viewers each week. The show is also a top-three rated program on cable television. Filled with action, suspense and family drama, American Chopper follows the real-life experiences of the father and son team, Paul Teutul, Sr. and Paul Teutul, Jr. who fabricate choppers out of their Orange County Choppers garage"
General news 19-07-2004 17:28 by Arie
Digital Jesters heeft weer een nieuwe patch uitgebracht voor de game Pro Rugby Manager 2004. Deze game, ontwikkeld door Cyanide Studios, word met deze patch gebracht naar versie v1.1.
De veranderingen/fixes:
QuoteJe kunt de demo nog spelen van dit spel door hier te klikken, als je die nog niet gespeeld had.
Here are the corrections from patch 1.06:
- individual stats are now recorded from the match
- calendar page : international matches are not always drawn as lost
- rugbymen accept only one contract per year
- crash in 2015 corrected (The game goes to 2037 : End of the game)
- forecast budget corrected
- Gaelic sponsors corrected
General news 19-07-2004 17:23 by Arie
CDV Software Entertainment heeft vandaag de eerste details bekend gemaakt over het spel Blitzkrieg: Rolling Thunder, de tweede add-on voor de populiare WWII RTS game van Nival Interactive. Blitzkrieg: Rolling Thunder biedt je de American general Patton campaign aan met 18 missies (ong. 8 single missies). De game staat gepland voor Q4 2004.
bron: gamershell.com
General news 19-07-2004 17:17 by Arie

Chris Vrenna's space van MySpace.com host de volle versie van DOOM III theme song, terwijl Shacknews verteld dat id Software gepland heeft een SDK uit te brengen niet al te lang nadat de game uitgebracht is.
Je kunt beginnen als je de game hebt, want de game editor is te vinden in de .exe file.
bron: gamershell.com
General news 19-07-2004 17:11 by Arie
Shrapnel Games heeft een demo uitgebracht voor Dragoon: The Prussian War Machine, een turn-based game dat "focuses entirely on the campaigns of one of history's most brilliant military leaders, Frederick the Great of Prussia". De game zal meer dan 20 scenarios bevatten, inclusief neroemde battles als Kolin en Chotusitz, formations, cavalry charges, disruptions, a scenario editor, the ability to play live over the 'Net or through PBEM. Dragoon: The Prussian War Machine staat gepland voor augustus.
Download:
#Dragoon: The Prussian War Machine demo (44.7 MB)
General news 19-07-2004 15:12 by Arie
Twee nieuwe trailers van Madden NFL 2005 zijn nu uit gekomen, waarin meer dan een minuut ingame beelden te zien zijn, van de nieuwe game van de Madden nFL series net 37 miljoen verkochte exemplaren. Madden NFL 2005 brengt je honderden nieuwe animaties, de mogelijkheid om je eigen NFL super fan te creeren in de all-new Create-A-Fan feature. Ook de Hit Stick feature bezorgd je "the power to take control of the game from the defensive side of the ball like never before".
Download:
# Madden NFL 2005 Trailer #2 (5.2 MB)
# Madden NFL 2005 Trailer #3 (4.1 MB)
General news 19-07-2004 15:05 by Arie
Heaven X, een bedrijf gekend door Indiana Jack en Kokoamando, heeft aangekondigd dat ze werken aan een nieuwe game: Chester Adventures. Het is gebasseerd op de Magnum Engine. Chester Adventures is een actie-adventure oldschool-arcade game, waarin de gamer speeld als Chester. Meer informatie over deze game kun je vinden op Gamershell.com. Chester Adventures is gepland voor herfst dit jaar.
bron: gamershell.com
General news 19-07-2004 12:09 by Arie

GMX Media heeft met een press release aangekondigd dat Fair Strike in UK 27 augustus 2004 zal worden uitgebracht. Het spel word ontwikkeld door G5 Software. Het spel is een 3D helicopter battle simulator, met 6 speelbare helikopters, multiplayer modes zoals deathmatch en team scenarios, via lan of internet. Je kunt de Officiele demo nog een keer spelen als je dat nog niet gedaan had.
bron: gamershell.com
General news 17-07-2004 18:38 by Arie

Het spel waar iedereen op wacht: Doom 3! Vandaag is op G4techTV een nieuwe movie gedraaid, er word commentaar geleverd van id Software, zelf heb ik een paar 'monsters' gezien, die best veel leken uit de vorige doom's, de game ziet er nu mooi uit, van deze tijd en is vind ik een stuk enger dan de voorgangers. Ik heb heel veel mirrors gevonden, maar de snelste zijn nog die van tiscali & gamershell.com. We kunnen op 6 augustus de game in europa verwachten.

Download:
#DOOM III G4techTV video ( 12 MB) - Tiscali
#DOOM III G4techTV video ( 12 MB) - gamershell.com
General news 17-07-2004 16:58 by Arie
Codemasters heeft een nieuwe patch voor Soldiers Heroes of World War II uitgebracht. Het spel is in het spaanse, franse, italiaanse en duitse viersies van deze 3D strategie game (eerder bekend als Outfront) te spelen, en is nu met de patch naar versie v1.12.2. Deze update heeft de zelfde inhoud als de recente North American patch. De patch verbetert zeer de Co-operative stabiliteit voor online en LAN, verbetert spelprestaties op Internet-spel en meer. Speel de single-player demo als je die nog niet gespeeld had.
Download:
# Soldiers Heroes of World War II v1.12.2 EU Patch (38.5 MB)
General news 17-07-2004 16:49 by Arie
Meer dan 1 miljoen mensen hebben de Xbox Live, de online video gaming service, zo knodigde Microsoft aan. Xbox Live heeft de miljoen-member teken drie keer sneller gehaald dan andere subscriber-based entertainment services, zoals Home Box Office Inc., America Onlina Inc. en TiVo Inc. Ook hebben ze bekend gemaakt dat members per dag een gemiddelde van 265,549 uur per dag spelen, en meer dan 220 miljoen online sessions, een gemiddelde van 10.5 miljoen sessions per maand. Meer dan 100 game titels zijn nu speelbaar op Xbox Live en zal tot de 150 worden aan het eind van dit jaar.
Bron: gamershell.com
General news 17-07-2004 16:26 by Arie

De E3 2004 Trailer van Need for Speed Underground 2 is nu te downloaden, het laat in anderhalve minuut een race zien a half of wild racing over a hot babe (I really mean it).
Need for Speed Underground 2 komt later dit jaar uit voor de PS2, Xbox, GC, PC en GBA.
Download:
# Need for Speed Underground 2 E3 2004 Trailer (8.1 MB)
General news 17-07-2004 15:19 by Arie
Er is een nieuwe (beta) patch voor Scared uitgekomen, voor de UK (eurpese versie), US en Duitdse versies.
Download:
# Sacred v1.7 beta 23 UK Patch (10.4 MB)
# Sacred v1.7 beta 23 US Patch (10.4 MB MB)
# Sacred v1.7 beta 23 German Patch (10.4 MB)
General news 17-07-2004 12:39 by Arie
Ubisoft heeft de eerste drie movies van Tom Clancy's Splinter Cell Chaos Theory uitgebracht, er word aan de game gewerkt in de Ubisoft Montreal Studio. Deze nieuwe versie is door de zelfde makers gemaakt van de eerste game (de PC versie van Pandora Tommorow werd ontwikkeld diir Ubisoft Shanghai & Annececy Studios). Splinter Cell Chaos Theory word uitgebracht viir de Xbox en PC, met de kerst dit jaar, en voor andere consoles word het Q1 2005, waaronder de N-Gage platform, ontwikkeld door het Gameloft Romanian bedrijf.
Download:
Splinter Cell: Chaos Theory Movies (45.6 MB)
General news 16-07-2004 16:15 by Arie
De beloofde demo voor German multiplayer demo voor Arena Wars, de actie/rts game is nu uit en klaar voor download. De game is vandaag uitgekomen in duitsland, en zal in UK in september uitkomen.
Quote
"Arena Wars is an action-filled, fast paced strategy game including an easy, user-friendly 3-D Editor for the creation of customized maps, integrated chat function, Voice-Over-Net support as well as an assorted amount of innovative features. With these new technologies it is possible, for the first time in real-time-strategy games, to see the face of the enemy through the integrated webcam system"
General news 16-07-2004 16:08 by Arie

De vijfde paych voor Joint Operstions is nu uitgekomen. This update fixes mouse movement when player is sighted and adds system performance optimizations including AGP and CPU.
Quote
Joint Ops is the largest multiplayer Modern Combat FPS game ever released. Developed using NovaLogic's enhanced Black HawkTM engine, with superior multiplayer technology, the final game will let gamers play revolutionary 150 player games, across vast terrains online. Official 150 player games will be hosted over NovaLogic's FREE online gaming service NovaWorld, while consumers can host their own 64 player games over NovaWorld or via LAN".
General news 16-07-2004 11:11 by Arie

Electronic Arts heeft vandaag een nieuwe Ultima Online expansion pack aangekondigd; UO: Samurai Empire.
Het was te verwachten toen EA 'Ultima X: Odyssey' vorige maand had stop gezet, en vandaag heeft Electronic Arts de nieuwe UO expansion pack Ultima Online: Samurai Empire aangekondigd.
Quote
"Ultima Online players, who have strong emotional ties to the franchise and who have hundreds -- if not thousands -- of hours invested in the game have been clear about what they want from an Ultima Online expansion pack," said Anthony Castoro, producer of Ultima Online at EA. "In addition to delivering what the fans have asked for, namely new professions, lands and skills, Ultima Online: Samurai Empire combines the European high fantasy of Ultima Online with the exotic Japanese culture of the Samurai and the Ninja."
Traveling around a mysterious Asian environment filled with exotic beasts, expansive dungeons and scenic housing areas, players can strive to become a fierce Samurai, dedicated to the art of Bushido and focused on learning new physical combat abilities. These skills include Lightening Strike, a ferocious and fast single attack with a 50 percent hit bonus; Whirlwind, where a Samurai's powers increase as the number of enemies he's fighting multiply; and Honorable Execution, which is an attempt to eliminate an enemy with a single attack.
Players also have the choice of joining the elite ranks of the Ninja, where they will concentrate on magical combat and stealth. The Ninja player will master many deadly arts that include Smoke Bomb, which they use to make themselves disappear. By using Animal Form, Ninjas can turn into seemingly harmless creatures like wolves and serpents, allowing them to move freely among their enemies. With the Mirror Image skill, Ninjas can confuse their enemies by creating up to four mirror images of themselves.
In addition to becoming either a Samurai or Ninja, players will have new house customization themes and decorations to use as they build new homes or modify existing homes. For instance, players can start by constructing a simple dojo and then build it into a massive Japanese-themed castle. The adventurous will be rewarded with a vast array of new Japanese-inspired items such as weapons, armor, clothing and house tiles.
General news 15-07-2004 21:43 by Arie

De E3 Trailer van het vecht spel Def Jam® Fight for NY™ is te bekijken, er zit wel een minimum leeftijd aan verbonden. Persoonlijk denk ik dat dit een zeer leuke game gaat worden
, als je oud genoeg bent, (of stout!!) ckeck de video's hier
Bron: EA Games
General news 15-07-2004 21:02 by Arie

REDWOOD CITY, Calif.--July 15, 2004--Electronic Arts (Nasdaq:ERTS) heeft vandaag aangekondigd dat , de laatste concessie van de studio achter de The Sims™, is in ontwikkeling voor de Nintendo DS. EA, in samenwerking met Griptonite Games, ontwikkelt het spel in Redwood City, Ca en zal in november 2004 onder de EA GAMES vallen. [Lees verder]
General news 15-07-2004 16:07 by Arie

Er zijn drie nieuwe screenshots gekomen van Electronic Arts The Sims 2. Als je de E3 2004 trailer nog niet gezien had, ckeck de eerdere post.
General news 15-07-2004 12:00 by Scorpion
Voor degene die nog niet helemaal weten waar de DS nou toe in staat is hebben we alles even op een rijtje gezet!
DS betekent geen Dual Screen zoals zovelen denken, het betekent: Developers System, zo gemaakt dat developers het erg leuk gaan vinden om ervoor te ontwikkelen! Met de NDS is het mogelijk om inderdaad online te gaan en te lannen, draadloos, je kan hem aan je pc hangen of bij een wireless hotspot, en je kan dus online gamen, Nintendo zelf zal dit ondersteunen tot op zekere hoogte, daarmee bedoelen we dat niet elk spel online zal gaan van Nintendo! Meer dan honderd developers hebben aangegeven games voor de NDS te maken. De NDS word nog onder een andere naam en andere vorm gelanceerd in de VS en Japan in begin 2005.
Wanneer de NDS in Europa uitkomt is nog niet duidelijk al is het zeker dat dat nog in 2005 zal gebeuren, zelf denk ik ergens in de Lente van 2005.
General news 15-07-2004 11:27 by Arie

Weer wat nieuws over Need for Speed Underground 2, er is namelijk een movie uitgekomen, en laat meer dan anderhalve minuut ingame beelden zien. Met daarin nieuwe gamemodes, nieuwe performance customisation and tuning en meer dan 30 vershillende autos.
Quote
"The game also delivers twice the visual customisation upgrades as the original game, providing a staggering 70 billion possible car combinations for total automotive self-expression."
General news 15-07-2004 11:21 by Arie
Een nieuwe movie van Second Sight, de originele psychic stealth action epic property, ontwikkeld door Free Radical, is nu uit. De movie laat een paar dingen zien wat je kunt doen met je psychic powers, wapens en game physics.
QuoteSecond Sight word uitgebracht door Codemasters in september dit jaar voor de PS2, GC en Xbox.
"Join main character John Vattic, an individual endowed with incredible psychic abilities, as he attempts to escape a U.S. medical facility and deal with the aftermath of his imprisonment there. Help him discover his own psychic powers and search for his past to uncover a fatal chain of events leading to the sinister conspiracy that landed him in the hands of the researchers"
General news 14-07-2004 23:44 by Arie

Er waren weer een paar nieuwe screenshots uitgekomen van het mooie racespel Need for Speed™ Underground 2, ckeck ze hieronder.
General news 14-07-2004 23:26 by Arie

Er is een nieuwe patch uit voor de UT2004 mod: Frag Ops. Deze update heeft een paar mooie effecten toegevoegd, een paar verandereingen waarom gevraagd werd, twee nieuwe traits, first person spectating, een nieuwe map, een paar bugfixes. Voor een volle lijst met veranderingen/fixes ckeck [gamershell.com].
Voor deze update heb je wel Frag Ops v1.38 en de normale patch van UT2004 v3236 of hoger nodig.
Download:
Frag Ops v1.39 Patch (30.9 MB)
General news 14-07-2004 22:02 by Arie

Er is weer een nieuwe movie voor The Lord of the Rings: The Battle for Middle-Earth. Het laat de making of een cinematic: Evil Osgiliathzien, en word verteld door EA Cinematic Director, Richard Taylor.
Quote
"The Lord of the Rings, The Battle for Middle-earth is an unprecedented real-time strategy (RTS) game that delivers the epic scope and depth of J.R.R. Tolkien’s amazing world. You are in complete control of the epic battles as depicted in all three installments of the blockbuster The Lord of the Rings movie trilogy"
General news 14-07-2004 17:51 by Arie

Todd Hollenshead heeft vandaag bevestigd dat Doom 3 is goedgekeurd voor productie, en dat het officieel op 5 augustus verkrijgbaar zal zijn, hoewel het mogelijk is dat je de game een paar dagen eerder zal vinden, als je het bij de plaatselijke handelaar als je in US leeft. In Europa en UK zullen we het spel de 6e vinden, en de overige regio's, de 13e. Als je een kleine zomervakantie in gedachten had, weet je nu wanneer je die moet plannen ;P
bron: gamershell.com
General news 14-07-2004 17:42 by Arie

DreamCatcher Games heeft de multiplayer demo voor Painkiller uitgebracht, waarin je alle fixes en de add-ons van de 1.3 patch kunt vinden, ook zit de specate mode erin. De demo is te spelen over lan & internet voor 16 spelers, waarbij je een dedicated demo server bij krijgt, en gamespy support. Er zitten ook nog 2 maps bij van de volle versie; DM_ cursed & DM_Sacred en twee gameplay modes; Free For All en The Light Bearer. Gamers kunnen hun eigen Held uitkiezen uit 1 van de vier skins.
Download:
Painkiller Multiplayer Demo (136.8MB)
General news 14-07-2004 13:06 by Violator

Naar lang wachten zijn er nieuwe screenshots over de zaklamp van hl2.
Uit mijn ervaring hielp de zaklamp nooit als je ergens op scheen,
Maar dat is nu anders ik laat jullie niet langer wachten bekijk de screens maar.


General news 14-07-2004 08:38 by Arie

Vijf weken nadat de gelekte demo versie uitkwam, is de officiele demo nu uitgekomen.
Quote
"Juiced, as in life, is all about the car. Style comes in a close second to speed, and Juiced offers thousands of real-time modding combinations that empower players to create their ultimate personality-infused street machines. But it takes more than a fresh coat of pearlescent paint to earn respect on the road; it takes the ball bearings to go up against the trash-talking, nitrous- burning faithful who want to strip everyone of their cash, cars and pride. Juiced lets players connect with their community and share the high-octane action by recruiting drivers to become part of their crew and race together as a team to put the brakes on the competition"
General news 13-07-2004 22:53 by Arie

De fans van de popluaire Anime serie Naruto klagen al jaren dat er een Naruto game moet komen in het westen, vandaag goed nieuws voor de fans, want Nintendo Europa heeft aangekondigd dat Tomy's cel-shaded fighting game, Naruto: Gekitou Ninja Taisen 2 in het begin van volgend jaar ook in europa gaat verschijnen.

General news 13-07-2004 19:53 by Arie

Ubisoft heeft vandaag aangekondigd dat in september de Star Wars Trilogy: Apprentice of the Force uitkomt voor de GBA. Het spel laat de gamers de beroemde scenes van de Star Wars Trilogy mee maken, en in de zelfde maand komt er een DVD uit waar je speeld als Luke Skywalker, in co-operative single-player en in competitive multiplayer modes. De eerste screenshots kun je vinden in de gallery van [gamershell.com].
General news 13-07-2004 18:38 by Arie

Twee E3 2004 trailers voor Silent Hunter 3, het komende simulatie spel waar aangewerkt word @ Ubi Romania, zijn nu te downloaden. Het laat 7 minuten ingame beelden zien. Deze nieuwe titel van Silent Hunter voegt toe:
QuoteSilent Hunter 3 stond gepland voor september, maar is vertraagd naar Q1 2005.
"new dimensions to the simulation experience. The player will engage in a compelling ocean environment, featuring dynamic weather, and experience the intensity of historical naval warfare."
General news 13-07-2004 17:18 by Scorpion
Van de nieuwe Splinter Cell wisten we al dat hij er aan kwam, na de watertandende mooie screens en filmpjes heeft Ubi Soft eindelijk de titel aangekondigd en veel informatie.
Quote
Ubisoft, one of the world's largest video game publishers, today announced Tom Clancy's Splinter Cell® 3 (working title), the third blockbuster in the Millions seller Splinter Cell® franchise, will officially be called Tom Clancy's Splinter Cell Chaos Theory(tm). The game will be available on Xbox® and PC for Holiday 2004, and coming on other formats in Q1 2005 (PAL territories) including the N-Gage platform, published by Gameloft®. The game, which debuted to massive buzz and won numerous awards at the recent Electronic Entertainment Expo (E3) in Los Angeles, including official show awards for Best PC Game, Best Action Adventure Game, and a Special Commendation for Graphics, is expected to be one of the year's most talked-about titles.
With Tom Clancy's Splinter Cell Chaos Theory(tm), Ubisoft's celebrated Montreal development studio continues to push the interactive and technological possibilities of video gaming, returning to the legendary Splinter Cell® franchise for an action gaming breakthrough. Tom Clancy's Splinter Cell Chaos Theory(tm) tells the conspiracy-ridden story of black ops agent Sam Fisher as he explores the world of international espionage. The game will offer a high adrenaline experience thanks to never seen before close range attacks, a totally open level design, a completely immersive and interactive environment, and challenging advanced AI. In addition, it will offer the best graphics in this generation of games and a unique, collaborative multiplayer mode available for online and offline. Tom Clancy's Splinter Cell Chaos Theory(tm)'s features - all courtesy of cutting edge visual and sound technologies - will set an industry benchmark once again.
"We're thrilled to deliver Tom Clancy's Splinter Cell Chaos Theory(tm), to both PC and Xbox gamers in time for the Holiday season! This is the latest, greatest installment of the award winning Splinter Cell franchise which has already been huge hits on all platforms" said Florence Alibert, marketing director for Ubisoft EMEA. "We are very confident that Tom Clancy's Splinter Cell Chaos Theory(tm) will be one of the most anticipated games of the year thanks to an amazingly innovative single player adventure and a revolutionary cooperative multiplayer mode. No doubt that, with the unbeatable combination of Ubisoft's technological prowess and visionary creativity, it will be the best-looking game on any platform!"
About Tom Clancy's Splinter Cell Chaos Theory(tm)
The year is 2008. Citywide blackouts... stock exchange sabotage... electronic hijacking of national defense systems... this is information warfare, which has become the most dangerous threat to global stability. To prevent these attacks, you must infiltrate deep into hostile territory and aggressively collect critical intelligence, closer than ever to enemy soldiers. You are Sam Fisher, the NSA's most elite black-ops agent. To achieve your mission you will operate undetected, kill at close-range, attack with your combat knife, shoot with the modular SC20K rifle, and use radical suppression techniques such as the inverted neck break. Work alone, and enjoy the thrill of cooperative multiplayer infiltration missions, where teamwork is the ultimate weapon. As the enemy evolves, so must you.
* EXCLUSIVE CLOSE RANGE KILLS: From knife attacks to athletic hand-to-hand kills such as inverted neck breaks, dramatic ledge throws and other new moves
* CO-OP STEALTH: Play online or offline multiplayer with a friend and coordinate your infiltration in an all new multiplayer challenge
* REAL WEAPONS OF TOMORROW: The most complete arsenal of weapons and gadgets from the knife to the modular SC20K
* AMAZING REPLAYABILITY: Totally open level design with multi-paths and optional secondary objectives
* ULTIMATE CHALLENGE: Intelligent enemies that make your mission more risky as you must get closer to them than ever before
* HIGH-RISK MISSIONS: Steal sensitive documents from under the nose of your enemies, takeout a terrorist surrounded by his bodyguards...
* AS GOOD AS REAL: Never seen before graphics technology offers the best visuals ever seen on any console. Advanced physics engine allows rag doll physics, particle effects and perfect interaction with the environment
* THRILLING SCENARIO: In-game gut wrenching sequences and gripping plot with multiple twists and turns
General news 13-07-2004 13:51 by Minish
Van Peter Molyneux zijn nieuwe game; "Fable" voor de x-box zijn 10 nieuwe screens verschenen. Op deze screens vooral verschillende figuren, Het Speciale aan fable figuren is dat deze niet van tevoren helemaal bepaald worden. (kies je hoof,lichaam,benen) Maar dat deze vooral in het spel verandert. Nou jah, kijk zelf maar:
General news 13-07-2004 10:46 by Minish
De japanse website "Nikkei" Vroeg zich af wat de game gewoonten van Japanners waren, en hield dus een poll, met niet echt verassende uitslagen. Kijk zelf maar:
Online games die ik speel, of wil spelen:
20.9% Table games
18.6% Role-playing games
12.9% Simulations
12.9% Puzzle games
7.2% Adventure games
6.9% Shooting games
6.9% Action games
6.0% Sport games
7.6% Ik wil helemaal geen online games spelen
Games die ik in het verleden heb gespeeld
32.7% Table games
14.6% Role-playing games
13.6% Puzzle games
7.7% Simulations
15.6% Nooit een gespeeld
Apparaat gebruikt tijdens het spelen:
79.8% PC
11.5% Mobiele telefoon
8.7% Game console
Heb je ooit een online game gespeeld waar je, om de zoveel tijd, een vast bedrag voor moet betalen?
20.9% Ja
24.2% Nee, maar misschien in de toekomst wel
54.9% Nee, en ik ben ook niet van plan om dat te gaan doen
Wat moet men doen met online games, om deze populairder te maken?
56.0% Betere prijzen
20.3% Betere betaalsystemen
15.0% Betere internet connecties
6.0% Een "killer" app
Opvallend is dus dat Table top game's in japan nog steeds erg populair zijn!
Bron: Nikkei
General news 13-07-2004 10:27 by Arie

Silicon Ice Development heeft eeen nieuwe patch uitgebracht voor het spel Urban Terror. Deze update voor de Conversion van Quake 3 naar v.3.7. [quote]Boot is now available with Beretta and DE and grenades, Sr8 damage to waist and groin equalized at 80%, knife damage increased, ut_timenudge, improved walljumping, and more. You can read the updated [readme.txt] file. You can download it from the following FTPs[/quote]
Download:
Urban Terror 3.7 Patch (2.9 MB) - Gamershell.com
Urban Terror 3.7 Patch (2.9 MB) - Univ Twente NL
General news 12-07-2004 23:19 by Arie
Ubisoft heeft vandaag een nieuw spel aangekondigd, Advance Guardian Heroes voor de gameboy advance. De titel is een scrolling fighter videogame en met meer dan 20 characters, die je kunt besturen, en meer dan 160 moves aan de meester, en vele ongelooflijke multiplayerscenario's.
Quote
Gamers will play as one of three brand-new characters in an action-packed story of courage and sacrifice, upgrading and improving their powers as they progress. Advance Guardian Heroes is being developed by Treasure, the same studio that developed Ikaruga and Wario World. The title will be rated "E" for Everyone and is scheduled to release in September 2004 in North America with an MSRP of $29.99.
"Ubisoft is excited to be publishing a franchise as well-known and well-respected as Guardian Heroes," said Tony Kee, vice president of marketing for Ubisoft's North American division. "Fans will be thrilled to see Advance Guardian Heroes brought to the Game Boy Advance with its innovative single-player gameplay, action-packed multiplayer modes, and immersive storyline."
Features:
* A simple user interface that allows instant pick-up-and-playability. Play as Enn, a warrior with the power of fire; Ray, a warrior with the power of thunder; and Hyu, a warrior with the power of ice who specializes in defense and magic. Game features include:
* Intense "beat 'em up" action: Multi-hit combos, special attacks and counter moves.
* Unique RPG elements: Upgrade your player's characteristics and abilities as you wish throughout the game.
* Magical mayhem and incredible special moves: Hone your skills to produce stunning abilities and feats.
* Fast-action multiplayer modes: Play against or alongside friends through the game and in Versus mode in quick-battle arenas.
General news 12-07-2004 23:04 by Arie

Bethesda Softworks heeft aangekondigd dat ze een nieuwe game gaan ontwikkelen en publiceren, Fallout 3, samen met het volgende hooftstuk van The Elder Scrolls, beide onder leding van van Todd Howard, executive producer van The Elder Scrolls.
QuoteToekomstige aankonigingen over de realease van Fallout 3 zullen snel volgen, aangezien het werk vordert.
"Originally released in 1997, Fallout places a player in the role of a Vault-dweller, who ventures from his secluded, underground survival Vault into a post-apocalyptic world of mutants, radiation, gangs and violence. The game has been widely hailed as one of the outstanding role-playing games and video games of all time with its unique gameplay, style, and setting"
General news 12-07-2004 23:00 by Arie
Terminator 3 Redemption, de tweede game gebasseert op de film Terminator 3: Rise of the Machine. De game word in UK op 1 september uitgebracht, zo kondigde Atari aan.
QuoteTerminator 3: Redemption zal voor de PS2, Xbox en voor de GC uitkomen.
"Terminator 3: Redemption will allow players to assume the role of the most popular and iconic character featured in the Terminator films, the Terminator. Featuring Arnold Schwarzenegger's voice and likeness, Terminator 3: Redemption will surprise players with innovative and exciting gameplay presented in a number of different styles utilizing the vehicles and enemies that come straight from the Terminator universe, pitting the Terminator against numerous ground-based and air forces"
General news 12-07-2004 20:15 by Arie

In het laatste interview over Half-Life 2 dat vandaag gepost op werd op Computergames.ro, heeft Doug Lombardi, van Valve Software, aangekondigd, dat onder andere the system requirements voor dit spel waar iedereen op wacht:
General news 12-07-2004 18:04 by Arie

Pixelcage heeft de eerste trailer uitgebracht van Dark Matter The Baryon Project. Het laat in anderhalve minuut ingame beelden zien. Het is een FPS en een space sim genre.
QuotePixelcage is opzoek anar een publisher, dus als u een eigen bedrijf heeft voor hun website, geef ze een kans.
Fly one of the many spacecraft and battle huge cruisers - or break through hull, grab your rocket launcher and explore the enemy's vessel in your superior battle suit! Fight morphing aliens and fierce time warriors in a dark future that will become your worst nightmare
General news 12-07-2004 17:38 by Arie

Value Soft heeft een demo uitgebracht voor het spel Mob Enforcer, een game waarin je speeld als Jimmy “Machine Gun” DeMora. Je werk is "pay off cops and knock off informants to rise through the ranks". De trial geeft je een uur speelplezier van de volle versie, na de trial komt er een key op, en die kun je unlocken door de key online te kopen.
Download:
Mob Enforcer Demo (273 MB)
General news 12-07-2004 17:14 by Arie

The officiele website van S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl is bijgewerkt, met twee nieuwe trailers.
QuoteDeze komende FPS is in de maak bij GSC Game World, en word gepubliceerd door THQ later dit jaar.
some more key game features and the long awaited DirectX 9
General news 11-07-2004 23:14 by Arie

The Hostile Intent team heeft een nieuwe versie uitgebracht voor hun Half-Life mod, met de upgrade naar v1.3 zijn er bugs uitgehaald en game tweaks. Lees de changelog en download de patch @ worthplaying.
Bron: Worthplaying
General news 10-07-2004 19:13 by brain
Vandaag zijn er nieuwe screenshots uitgekomen van het spel WWE Day of Reckoning. Het spel waarin je lekker je gang kan gaan. En opvallend is dat het alleen uitkomt op de Gamecube…
Quote
WWE titles for the Nintendo GameCube have consistently been top sellers in the WWE video game franchise, and we expect WWE Day of Reckoning will be another strong title in the franchise," commented Nelo Lucich, vice president of interactive, JAKKS Pacific. "With new storylines, a create-a-superstar feature and several first-timers added to the roster, we believe WWE fans won't be disappointed with Day of Reckoning.
General news 10-07-2004 19:06 by LordLoui
De grootste verassing op de E3 van Nintendo vond ik toch wel de realistisch Legend of Zelda, het zag er heel stoer uit, voor de mensen die het erg vinden dat er geen direct vervolg met dezelfde visuele stijl komt hebben we hier wat informatie:
The Legend of Zelda zal gebruik maken van dezelfde grafische Engine als die van The Wind Waker, maar zal er alleen realistischer uitzien, maar de effecten zijn wel hetzelfde, het is ook een vervolg op The Wind Waker (dus niet op Ocarina of Time), de verhaallijn gaat verder waar het is opgehouden dus. Dit keer beweegt Link zich voor op zijn paard (Epona waarschijnlijk) en volgens Shigeru Miyamoto zullen de gevechten te paard ook een belangrijke rol gaan spelen.
Link ziet er ook een heel stuk stoerder uit, maar oordeel zelf aan de hand van de trailer die je op iedere goede Nintendo site wel kan halen!
Bron: Power Unlimited
General news 10-07-2004 18:51 by LordLoui
Onze huurmoordenaar is weer terug voor het derde deel in de BLOEDstollende serie van Soldier of Fortune, deel III was reeds aangekondigd maar GR heeft op internet wat details van SOF III kunnen vinden.
Quote
Ravensoft has answered your prayers loyal fans of Mullins. Yesterday at a press conference in Purgatory, Wisconsin, senior programmer, Daniel Kwale, art coordinator, Gadof Thondir, and press consultant, Jesse Custer, announced that Ravensoft has started work on the next installment of the Soldier of Fortune series. "
SoF3, currently referred to as "Soldier of Fortune 3: Exodus", will put the player, once again, in the boots of Mecenary John Mullins, and is being built on the DoomIII engine. Ravensoft was very excited about releasing the new information - so excited that they also released a screenshot of one of the new character models! Map developer, David Baggins, told PlanetSoldier to expect loads of new maps, weapons, and adventures - mostly thanks to the DoomIII engine and the new capabilities Ravensoft has implemented.
General news 10-07-2004 16:00 by BlackViper

Blood Rayne..
Onze favo vrouwelijk natie afslachtende game figuur.
Onderhand is Blood Rayne 2 al in productie en zo te zien begint het zijn vruchten af te werpen, want vandaag heeft
terminalreality weer wat info losgelaten over deze geweldige game.
Deze keer is het een nieuwe game feature.
Deze zeer pijnlijke maar toch coole feature heeft allemaal te maken met het doorboren van je vijanden.
Rayne kan haar vijanden op puntige dingen schoppen, of ze met haar harpoen erop gooien.
Het goede nieuws is dat de makers proberen zoveel mogelijk scherpe dingen, waar je je vijanden op kan gooien, in het spel te plaatsen
Ook wordt er gewerkt aan een strip door Echo3 en aan een film. Helaas is er hierover nog geen verdere informatie over vrijgelaten.
Bron: Bloodrayne2.com
General news 10-07-2004 10:44 by Arie

De engelse versie van de 2de single-player demo van Codename Panzers is nu uit. Je kunt de allied campain spelen - de Utah Beach missie. Deze 3d tactische titel, ontwikkeld door Stormregion, was al uit in duitsland, en zal 2 september pas in UK verschijnen en in noord amerika 31 augustus.
Download:
Codename Panzers Utah Beach English SinglePlayer Demo (237 MB)
General news 09-07-2004 20:12 by Arie

Dreamwave is trots aantekondigen dat er een 3 delige komische strip uit komt voor de PS2 game Killzone. De strip zal het zelfde verhaal hebben als de game, John Ney Rieber zal de strip schrijven, en Travel Foreman zal de strip tekenen. Het eerste deel word in november verwacht, wat niet helemaal zeker is.
Bron: newsarama.com
General news 09-07-2004 17:43 by Arie

De eerste promotie trailer voor Gungrave Overdose is uitgekomen, het laat in 2 minuten ingame beelden zien.
QuoteHet spel staad gepland voor herfst dit jaar.
Gungrave: Overdose features more of everything that made its predecessor great: more adrenaline, more over-the-top action, more cell-shaded coolness, more outrageous story, more pumped-up volume, and more non-stop gameplay. The game features the character design of noted anime artists Yasuhiro Nightow (Trigun) and Kosuke Fujishima (Sakura Wars) and a soundtrack composed by Tsuneo Imahori (Trigun, Hajime No Ippo).
General news 09-07-2004 16:54 by Arie

Microsoft heeft vandaag bekend gemaakt dat Halo 2, die eerder gepland was voor 9 November, dat in UK 2 dagen later pas zou uitkomen, een reden wou Michel Cassius niet geven. In Ameriaka zal deze nieuwe halo gewoon op de negende uitkomen.
bron: gamershell.com
General news 09-07-2004 14:07 by Arie

Voor de komende 3D RTS game D-Day, ontworpen door Digital Realit in samenwerking met de Normandy Memoire vereniging is een demo uitgebracht door Digital Jesters. In de demo kun je 1 missie spelen, in single player: "The Longest Day". Ook is er een map te spelen in multiplayer, voor 4 spelers. De demo bevat ook een paar trailers voor de volle versie van D-Day, met gedetaileerde beschrijving van de units capaciteiten in de demo, en hoe ze gebruikt werden/worden in de World War.
Quote
Offering a wealth of single-player and multiplayer modes, D-Day challenge players to prepare troops for battle, create combat strategies, and execute one of the largest military invasions in wartime history. Players must successfully plan and execute the turning points in the liberation of Europe: the first hours of the beach landing at Omaha Beach, the paratrooper attack on Sainte Mère Eglise, the taking of the Cherbourg harbor, operation Cobra, the battle of the Falaise pocket, and the liberation of Normandy in August 1944
General news 09-07-2004 07:32 by Arie

Electronic Arts heeft de officiele Catwoman website met een nieuwe trailer up 2 date gemaakt. Ze demonstreren in deze derde movie van deze actie game, gebaseerd op de komende film starring Halle Berry.
QuoteEr word nu nog aangewerkt bij de EA UK Studio, Catwoman staat gepland voor zomer 2004, voor de PS2, Xbox, GameCube, GBA, en natuurlijk de PC
Boasting incredible acrobatic skills, Catwoman can leap across roofs, run up walls, pounce on prey, utilize unique "cat senses," and avoid enemy bullets with feline grace. In addition, she can use her whip to swing through the air and utilize the fully interactive enviroments to trap or knock her foes unconcious. The game will take players through numerous levels set in seven different locations from the movie, including the jewelery store, the Hedare Factory, and Hedare's mansion and grounds.
Quote
Arie: ik vind het zeer mooi gemaakt, mooie acties enzo, moeite waard om het te downloaden.
General news 09-07-2004 07:32 by Arie

De making of Driv3r is nu te downloaden, het laat in meer dan zeven minuten zien hoe het er ingame uitziet, de stem is door Michael Madsen.
Quote
DRIV3R casts players once again as Tanner, a jaw breaking, no-holds-barred undercover cop who does whatever it takes to bring the bad guys down. In DRIV3R, Tanner, alongside his longtime partner, Tobias Jones, must infiltrate a global car theft ring in tire squealing chases and fierce on-foot firefights while tailing gangsters, chasing witnesses, stealing cars and unloading massive clips of ammo to bring the criminals to justice
Quote
Arie: het filmpje ziet er leuk uit, alleen jammer dat het een klein scherm is.
General news 08-07-2004 18:43 by Arie

Electronic Arts heeft weer een nieuwe movie uitgebracht voor The Lord of the Rings: The Battle for Middle-Earth. Het is een E3 trailer van de big EA video wall in de showroom. Het filmpje demonstreert de RTS, powerd bij de C&C Generlans game engine, waar aan gewerkt word in EA Los Angeles.
QuoteThe Lord of the Rings: The Battle for Middle-Earth staat gepland voor zomer 2004.
"The Lord of the Rings, The Battle for Middle-earth is an unprecedented real-time strategy (RTS) game that delivers the epic scope and depth of J.R.R. Tolkien’s amazing world. You are in complete control of the epic battles as depicted in all three installments of the blockbuster The Lord of the Rings movie trilogy"
General news 08-07-2004 18:25 by Arie

3000AD Inc kondigde vandaag aan: Universal Combat : Hold The Line, een addon voor de voor de originele game Universal Combat. De release datum is kerst dit jaar, en de prijs zal tussen de .99 en de .99 in liggen. Universal Combat – Edge To Edge - de titel van een andere nieuwe game, die staat gepland voor begin 2005, maar de producers, begonnen duidelijk met "this title will no longer be released under the Universal Combat brand"
Je kunt nog wat verdere details en renders bekijken op gamershell.com
General news 08-07-2004 17:33 by Petfles

Het nieuwe deel in de Resident Evil serie, dat begin volgend jaar op de Gamecube uit moet komen, zal alles omgooien. Het nieuwe deel is veel meer op de actie gericht, en zal daarom andere camera standpunten kennen. Ook heeft dit nieuwe deel baanbrekende graphics, en dat komt ook in dit nieuwe filmpje maar weer naar voren. Ga er maar even lekker voor zitten, en bekijk de nieuwe Resident Evil 4 footage...;)
http://streamingmovies.ign.com/cube/article/528/...
General news 08-07-2004 17:32 by LordLoui
Een PR medewerker van Ravensoft (www.ravensoft.com) heeft bevestigd dat Ravensoft inderdaad aan het derde deel in de Soldier of Fortune reeks werkt. Getiteld: Soldier of Fortune 3: Exodus, ook is bevestigd dat SOFIII gaat werken met de befaamde DOOMIII engine.
We kunnen ons straks weer verheugen dus op extreme gore met diepe gameplay, wij kunnen niet wachten op de eerste media ervan!
edit op 29 augusstus 2005: Dit is niet officieel bevestigd, de game word waarschijnlijk niet eens gemaakt. Gebruik deze informatie dan ook niet als bron. - Arie
General news 08-07-2004 16:15 by Violator

Nintendo Japan heeft voor de fans een mario controller gemaakt voor de gamecube.
het enigste wat bekend is, is dat je voor 500 punten hem kan krijgen bij de Nintendo Club. Of de controller ook in nederland verkrijgbaar word is niet bekend maar ik duim voor de mario fans!

General news 08-07-2004 12:27 by Arie

Atari heeft de volle europese versie van de multiplayer addon voor Unreal II: The Awakening, die het zelfde is als de NA versie released in december 2003. 8 mappen, 3 voertuigen en 3 characters. Let wel op dat deze addon alleen bedoeld is voor de gene die al Unreal II hebben. Ook heb je de cd nodig om Unreal 2: The Awakening te instaleren, de uitgebreide multiplayer.
Dowload van gamershell.com
Unreal 2 European XMP Full Install (275.2 MB)
3dGamers
Unreal 2 European XMP Full Install (275.2 MB)
General news 08-07-2004 10:59 by Arie

Doug Lombardi van Valve Software heeft aangekondigd dat Valve een beta versie van Counter-Strike: Source via steam zal uitbrengen, er zit wel een tijd limiet aan, en de subscribers van de Valve Cybercafé Program zullen hem als eerste mogen spelen, dan de eigenaars van Counter-Strike: Condition Zero - voor meer info ckeck www.steampowered.com.
QuoteOok werd er openbaar gemaakt dat de Half-Life 2 Source Engine spelers aankan voor 128 en 256 spelers, dat hangt af van de CPU en je internet verbinding.
"The next installment of the world's number 1 online action game, Counter-Strike: Source blends CS's intense teamplay with the advanced technology of Valve's Source engine"
Quote
Rick Ellis, Valve Software senior software engineer:
"While the engine is setup to handle 256 players (was only 64 in HL1), I don't think you'd be successful running that many, you might be fine running 128, you'd have to test it. The reason is CPU and bandwidth. With a single server handling all of the transactions at the speed at which they need to happen, there may just simply not be enough horsepower to handle that many players"
General news 08-07-2004 10:55 by Arie

Er is vandaag een deticated server voor Ground Control 2: Operation Exodus uitgekomen, en is te downloaden. "This software is provided for broadband Internet users who would like to host their own customized servers for multiplayer play. Hosting your own server will allow local players who join your game to play with better ping times, and the settings can be modified to meet your needs. For users who need the ultimate in customized and reliable Ground Control II multiplayer games, this software is a must!"
Download de server:
Ground Control 2 v1.0.0.7 Dedicated Server (5.8 MB)
General news 07-07-2004 22:22 by Arie

Een paar dagen geleden kwamen we met het nieuws dat het spel Joint Operations een record had gevestigt, en dat het dus in het Pinball Book of World Records zou komen. Het spel zou een plaatsje gekregen hebben onder de categorie: "FPS met de meeste spelers tegelijk op één server" Novalogic kreeg het ecter voor elkaar om maarliefst 160 man op 1 server te krijgen.
Ook sony kwam achter het nieuwtje, sony was niet op de hoogte dat dit record uberhoubt gevestigt kon worden, en vind nu dat Planetside op plaats nr 1 moet komen, want nok Planetside kun je op 1 server ongeveer met 1500 man op 1 server!
Quote
Sony Online Entertainment was not aware that there was a "record" being kept for simultaneous gameplay, but since it has now come to our attention, we would like to point out that PlanetSide has routinely hosted almost 500 players in a single zone, and regularly reaches 2,000 simultaneous players on a single server since the game launched on May 18, 2003.
For example: on Saturday, July 3, 2004 at 3:00 p.m. PST, Sony Online Entertainment had 498 players in a single zone. On the Emerald server, on the continent of Cyssor, players from three empires (each with 166 players, equating to more than three times the other game's simultaneous player "record") battled for domination of the continent. The server hosted nearly 1500 players at 3:00 p.m. PST time across PlanetSide's 13 zones.
The all-time record for PlanetSide was set on May 25, 2003 at 10:35 p.m. PST when 3,600 players were simultaneously connected to the Emerald server during a massive battle.
If there is a world record for simultaneous players on an online FPS server, PlanetSide has set it.
Quote
Arie:Of er iets gaat veranderen, weet ik niet kvind eigelijk wel dat joint ops geen recht op de plaats heeft, omdat al 2 spellen boven hem staan
General news 07-07-2004 20:23 by Arie

Oxygen Interactive heeft vandaag aangekondigd dat Euro Rally Champion in europa zal verschijnen in september. Het spel komt voor de PC en PS2, en wendt een geavanceerde versie aan van de IndyCar Series engine, ze kunnen in het spel hun eigen gekozen auto spelen, om beter te kunnen presteren.
Naast de vereiste tijdproef en championship mode, zal de Euro Rally Champion speciale "Extreme Exhibition" kenmerken hebben; stadia die worden ontworpen om spelers aan de grens met gevaarlijke hellingen en gigantische sprongen, ook zal dit spel multyplayer kunnen worden gespeeld, maar daar is op dit moment niet meer informatie over beschikbaar.
Euro Rally Champion staat gepland in europa op 10 september, en zal ongeveer 40 euro gaan kosten. We zullen je op de hoogte houden als er meer informatie beschikbaar is.
Er zijn maarliefts 40 nieuwe screenshots te vinden op Gamespot.com
General news 07-07-2004 18:20 by Petfles
De boxart van Grand Theft Auto: San Andreas is vandaag onthuld. Het nieuwe deel in de GTA serie, is al door een aantal bladen gepreviewd, en blijkt veel nieuwe dingen te bevatten, zoals een systeem waarbij je als je eet dikker wordt, en natuurlijk veel nieuwe voertuigen. Hieronder vind je de boxart.

General news 07-07-2004 16:29 by Arie
Game-Revolution.nl zoek meer mensen voor de crew, wil jij elke dag wat nieuws plaatsen of (p)reviews schrijven, culumns? ga dan naar de contact pagina, selecteer het onderwerp 'crew joinen' en vertel een beetje over jezelf, je leeftijd en je motivatie.
General news 07-07-2004 15:34 by Arie

Reakktor Media heeft een nieuwe trailer uitgebracht, voor Beyond Dome of York. Het filmpje laat zien een stuk zien hoe het er ingame uitziet, voordeze uitbreiding van Neocron.
QuoteDome of York staat geplant voor september 2004.
Reakktor Media has released a trailer for Beyond Dome of York which shows off flights through the world of this expansion of Neocron, "the world's first and only MMORPG (Massively Multiplayer Online Roleplaying Game) that brings you a dense Cyberpunk atmosphere". Beyond Dome of York adds another city to the gameworld, as well as the HackNet, a virtual cyberspace world where the physically rather weak Hackers reign. Other important new features are an updated engine, much improved player character models, an extended skill system, player shops, customizable player apartments, new vehicles, monsters and of course lots of new items.
General news 07-07-2004 15:19 by Arie

De ontwikkelaars van Painkiller, People Can Fly heeft de de derde patch uitgbracht, en is klaar voor te downloaden. De update voegt een 'Low Quality Multiplauer FX' ckeckbox toe. Er zijn een paar nieuwe dingen bij gekomen, zoals de chat berichten in de console die nu rood zijn gekleurd, een volle lijst is te bekijken op gamershell.com.
Je kunt nu ook een deticated server gaan draaien voor multiplayer. Je hoeft de game hiervoor niet eens geinstalleerd te hebben.
Download de nieuwe Patch & Server:
Download: Painkiller v1.3 Patch (89.8 MB)
Painkiller Win32 Standalone Server v1.3 (46.8 MB)
General news 07-07-2004 10:52 by Arie

EA Games is een leuke zoektocht begonnen, om mensen met creatieve vaardigheden een kans te geven, om hun kwaliteiten te laten zien. Je kunt dus je kunsten laten zien, en uiteindelijk kiezen ze tien werken uit, die ze daadwerkelijk gaan gebruiken voor Need for Speed™ Underground 2. Lees alle informatie op deze site.
Nog meer nieuws van Need for Speed™ Underground 2. Er zijn weer 4 nieuwe screenshots.
General news 06-07-2004 23:15 by Arie

Genoeg over Far Cry nu, er is een nieuwe Spderman 2 movie genaamd 'Doc Ock'. Het is nu te downloaden, en het laat anderhalve minuut lang ingame beelden zien. In Spiderman 2, kunnen de spelers kunnen de spelers zwaaien aan een web, duiken, springen en levendige stad
Manhattan te beschermen tegen al het kwaad, zoals we al eerder hadden verteld. Hij staat dus geplant voor 9 Juli voor de PC, Xbox en PS2.
Je kunt de movie downloaden @ gamershell.com
Spider-Man 2 Doc Ock Movie (17.5 MB)
Quote
Arie: kvind de moves zeer mooi gemaakt, maar de graphics wat minder
General news 06-07-2004 23:03 by Arie

Nog meer Far Cry nieuws, Ubisoft heeft vandaag aangekondigd dat Far Cry Instincts verkrijgbaar zal zijn op beide consoles, Xbox en PS2, in Q1 2005. De console versies zullen de zelfde grafische en gameplay hebben als de PC versie.
Wat het grafische gedeelte betreft, moeten we nog even aanzien, want of de console's het het tegen de nieuwe videokaarten van tegen woordig op kunnen nemen, lijkt me nog al sterk, alsnog zullen we het aankomende jaar moeten afwachten.
Quote
Ubisoft today announced that Far Cry Instincts will now be available for both the Xbox and the Sony PlayStation2 in Q1 2005. The console versions will take the best of the top selling tropical PC shooter adapting it to the consoles specificities and using the technology Far Cry fans have come to expect. The new ship date will ensure that both the Xbox and PS2 versions have the same impressive graphics and unique immersive gameplay elements as the highly-regarded Far Cry PC version.
General news 06-07-2004 18:54 by Arie

De Patch 1.2 van Far Cry zou eigelijk gisteren moeten komen, volgens meerdere gamesites, maar ubisoft ontkent dit. De patch is nu toch bijna klaar, in de nieuwe patch zal de scoreboard bug en de CDkey veiligheid gefixt worden, maar er is nog een hele lijst met bugs die gefixt worden.
Quote
Patch 1.2 is in its final stage of production: a nasty scoreboard bug and a CDkey security issue remain to be fixed, but otherwise a huge list of improvement/fixes have been implemented and tested successfully.
We’re now localizing all the readme files, and the final candidate will be tested extensively later this week to make sure it is really solid - we don’t want to rush in the last few days after such a long development time.
Thanks for your patience,
Matthieu Boulard – Far Cry UbiSoft Producer
For more information on the Far Cry 1.2 patch, including the current changelog, check out this post on the Far Cry forums.
In addition to the improvements mentioned in the updated changelog, the 1.2 patch will enable much-anticipated Shader Model 3.0 support for NVIDIA's new GeForce 6-series cards. Leveraging Microsoft's DirectX 9.0c, SM 3.0 support will enable gamers with supported hardware to achieve unprecedented levels of realism in their Far Cry experience.
General news 06-07-2004 15:04 by Arie

Je kent het misschien wel, de games van Yetisports, Het begon allemaal met 1 spelletje Pinguin meppen, en het werden er steeds meer. Het was totnu toe gewoon een flash game, maar in JoWooD heeft aangekondigt dat in september de game ook voor de PC en PSone uit gaat komen:
QuoteBezoek de Yeti webiste hier
A small step for our Yeti, a big one for the Yetisports fans all over the world: The PSone Release of Yetisports Deluxe is scheduled for September 2004, introducing one of the most beloved online charakters into the world of console gaming. Robert Alyazdi, Brand manager JoWooD Productions: “The gameplay is designed to match all the needs and wishes of our huge community around the world. This means great, yet fast entertainment and simple controls, perfect for ages between 3 and 99, but also eye-catching, high-quality presentation, animation and graphics.”
General news 06-07-2004 11:03 by LordLoui
Het bedrijf Acclaim, bekend van de Burnout serie en WWF serie, gaat waarschijnlijk failliet als er niet snel wat word gedaan aan de huidige positie, een aandeel van Acclaim kost namelijk op dit moment 0,25 Dollarcent. Terwijl het volgens de beurs minstens 1 Dollar moet zijn om te blijven bestaan. Het bedrijf maakt ook al een paar jaar veel verlies. Dit jaar is het verlies wel lager uitgevallen maar nog steeds te veel. Acclaim zoekt nu een lening van 30 Miljoen dollar, maar geen enkele bank is bereid op dit moment een lening te verschaffen.
Het verlies van Acclaim is mede te danken aan het verlies van hun bekendste series, Burnout en Turok zijn ze kwijt, terwijl die series altijd het meeste geld in het laadje brachten. Of de veelbelovende racegame Juiced nog uit komt? Wie weet, laten we hopen nog wel.
General news 06-07-2004 10:39 by Arie

Ubisoft heeft vandaag aangekondigt dat ze overeengekomen zijn met Square Enix, dat Ubisoft in september 2004, in Europa, Funal Fantasy XI uitbrengen, samen met 2 expasion-packs: Rise of Zilart en Chains of Promathia, en ook zal de Tetra Master mini-game uitkomen. Voor de PS2 hebben ze nog geen uitgever gevonden.
Quote
In Final Fantasy XI, players will undertake multiple adventures through vast environments in the world of "Vana'diel" which has more than 100 areas to explore, including mountains, forests, ice plains, deserts, oceans, rivers, castles and dungeons. Players travel through these areas using various modes of transportation including Chocobos, boats and airships. Incorporating time and climate changes, ranging from daytime to evening, blazing sunshine to dense fog and thunderstorms to deep snow, Vana'diel's persistent world is composed of three unique nations: the Republic of Bastok, The Kingdom of San d'Oria, and the Federation of Windurst. Players must choose one of these nations as their home and carry out quests and missions not only to benefit their nation but also uncover the past, present and future of Vana'diel
General news 05-07-2004 20:23 by Arie
De officiele S.T.A.L.K.E.R.: Shadow Of Chernobyl is up 2date met 2 nieuwe trailers. Ze demonstreren de combat AI en een paar nieuwe monsters van deze komende FPS. Het word gepubliseert door THQ later dit jaar.
Download de 2 trailers @ gamershell.com
Stalker Zone/Monsters Trailer (41.4 MB)
Stalker Opponent/Combat AI Trailer (31.6 MB)
Quote
Arie: Het lijk een beetje op doom 2 ofzo, lijkt me nix aanmaar download ze ff en oordeel zelf.
General news 05-07-2004 18:03 by Arie

Electronic Arts heeft weer een nieuwe trailer uitgebracht van The Lord of the Rings: The Battle for Middle-Earth. In the battle Vol.1
Quote
The Lord of the Rings, The Battle for Middle-earth is an unprecedented real-time strategy (RTS) game that delivers the epic scope and depth of J.R.R. Tolkien’s amazing world. You are in complete control of the epic battles as depicted in all three installments of the blockbuster The Lord of the Rings movie trilogy.
Quote
Arie: het ziet er zeer mooi uit vink, kzou zeggen download um.
General news 05-07-2004 14:05 by Arie

De derde patch voor Joint Operations is nu uit. De update heeft wat nieuws over de sniper, filters in de NovaWorld menu, optimalisering voor de speler modellen, en totslot nog een paar bugs die gefixt zijn.
Quote
Joint Ops is the largest multiplayer Modern Combat FPS game ever released. Developed using NovaLogic's enhanced Black HawkTM engine, with superior multiplayer technology, the final game will let gamers play revolutionary 150 player games, across vast terrains online. Official 150 player games will be hosted over NovaLogic's FREE online gaming service NovaWorld, while consumers can host their own 64 player games over NovaWorld or via LAN
Quote
Arie: kvind er geen bal aan
General news 04-07-2004 21:18 by Arie

Ben je als BF42 clan-zijnde opzoek naar een leuke uitdaging? Doe mee met de Gamesnel.nl Competitie!
Quote
De Battlefield 1942 competitie zal in september van start gaan. Inschrijven is van tevoren mogelijk en deze competitie zal minstens 20 teams bevatten. Een team moet minstens uit 8 personen bestaan, alleen zo ben je definitief ingeschreven. De teams zullen 1x per week tegen elkaar spelen op de beschikbaar gestelde servers.
General news 04-07-2004 19:54 by Violator
Ik heb ff op het web gespeurd en heb 6 nieuwe screenshots van Tekken 5 gevonden.
Bij Tekken 5 heb je nieuwe figuren en de graphics zijn wat beter.



General news 04-07-2004 18:59 by BlackViper
Op een HL2 forum heeft Valve's Gabe Newell gepost dat HL2 gold zal gaan in Augustus.
Ook heeft ie gezegt dat er een minder vriendelijkere versie komt voor de duitse markt
Het spel zal ook onder Engels, Frans, Duits, Italiaans, Spaans, Russisch, Koreaans, Chinees, Japans en in het Thais te spelen zijn.
Omdat er nog geen echte release datum is gezegt, mogen we aanemen dat HL2 misschien eind september op de markt zal komen om de zogenaamde "zomervakantie kortingen" te ontlopen. (lol)
Meneer Newell heeft ook gezegt dat HL2 2 gigabyte op cd/dvd inneemt en de installatie tot 3GB van je HD inneemt.
Hierbij kun je haast wel van uitgaan dat HL2 op DVD uitkomt

General news 04-07-2004 17:40 by Silence
De duitse ontwikkelaar "house of tales" heeft
deze week een nieuwe game aangekondigd. 'The moment of silence' moet de nieuwe adventure gaan heten. de game die zich af speelt in de nabije toekomst mixt echte locaties futiristische locaties technologische visies en typische mysterieuze themas om zo een levensecht beeld te krijgen.H et ziet er allemaal erg mooi uit op de screenshots maar of we nu echt een topgame moeten verwachten ...
bron worthplaying
General news 03-07-2004 17:48 by Petfles
Gisteren is bekend gemaakt dat er word nagedacht over een film van Driv3r. De film zou geproduceert moeten worden door dezelfde studio, die ook verantwoordelijk is voor de verfilming van Resident Evil. Robert Kuzler is de man die de film waarschijnlijk gaat produceren.
Driv3r is het derde deel in de Driver serie, de eerdere games werden nog wel goed door de pers onthaalt, maar dit deel blijkt vol bugs te zitten, en nog niet eens af te zijn. Laten we hopen dat de film wel wat wordt!
Bron: GameFront
General news 03-07-2004 17:30 by Arie

Ghost Recon 2, de opvolger van Ghost Recon 1, zal zeer realistisch worden, met een helemaal herontworpen grapics engine, met een goeie gameplay van deze tijd. Het spel zal veel meer actie bevatten dan zijn voorganger, omdat de spelers in bevel staan van de elite-squad. Om de niet-bestaansheid van deze elite-squad te behouden, sta je er als er iets gebeurt helemaal zelf voor! Op Gamershell.com vinden we 5 nieuwe screenshots van deel 2.
General news 03-07-2004 17:26 by LordLoui
Misschien dat jullie een paar maanden geleden een Mario gek hebben gezien die een paar nummers uit de Mario serie op zijn piano kon spelen, nou hij is terug en heeft flink geoefend, bekijk hem op deze link:
http://gba.n64europe.com/index.php?id=2548
General news 03-07-2004 13:11 by Arie

Digital Jesters heeft een nieuwe Track Mania aangekondigt: TrackMania: Sunrise.
Er zitten twee nieuwe solo modes in, je kunt verschillende car en player skins instellen, en meer.
Met de aankondiging is er ook direct een trailer uitgekomen, die je kunt downloaden met de volgende morrors.
GamersHell
Xequted
3D Gamers
EuroGamer (Bittorrent)
Bron: Digital Jesters.
General news 03-07-2004 08:27 by Petfles
Je kunt je vanaf 5 Juli inschrijven voor de Europese Beta test van World of Warcraft. Het is een gesloten Beta test, dus als je mee wil doen, moet je je 5 Juli snel even inschrijven op de site.
World of Warcraft is een veelbelovende MMORPG in het Warcraft universum. De game staat erom bekend dat er vele keuzes gemaakt kunnen worden, en om de schitterende graphics. De game komt waarschijnlijk het derde kwartaal van 2004 uit.
General news 02-07-2004 18:35 by Petfles

Joint Operations, het antwoord van Novalic op Battlefield: Vietnam, heeft een wereldrecord gevestigd. Het spel staat erom bekend dat er met hele grote getalen op één server gespeelt kan worden, heeft afgelopen zaterdag een record gevestigd! Het is Novalic gelukt om een server te maken, waarop 160 man tegelijk kon spelen. De server was maar voor tijdelijk, en was speciaal gemaakt voor de launch van de game in Verenigde Staten. Het record is inmiddels bevestigd door het Official Video Game & Pinball Book of World Records, en zal in het boek worden opgenomen.
General news 02-07-2004 10:17 by Arie

De meeste kennen het spel wel, The sims, de echte fans wachten al een tijdje totdat The Sims 2 uitkomt, we zouden nog even moeten wachten, want The Sims 2 staat onderaan het lijstje van What's Next, op de eagames website.
EA heeft al wel een paar leuke downloads, filmpjes, screenshots etc. Zo is er net een nieuwe movie uitgekomen, je kunt hem hier bekijken. Voor de gene die een eigen fan site wilt maken, downlaod hier de dan Fan Site Kit. Tenslotte zijn er ook nog een paar intervieuws, die kun je allemaal eens lezen, hier.
Bron: Sims 2 Nieuwsbrief.
General news 01-07-2004 20:14 by Arie

Gisteren was er weer wat nieuws over Medal of Honor Pacific Assault, een feature om precies te zijn. Het is een kijkje achter de schermen van de developers van het spel Medal of Honor Pacific Assault. Blijf hier kijken voor meer features!
A Temporary Zen
Visual Effects in the Gaming Industry
Part One - Basic Zenmanship
By Paul William Jury - Lead Visual Effects Artist
A while back I was asked by Matt Powers to give a run down of the way I handle the visual effects in my department. It was a simple question, but a loaded one as well. The question was loaded in a sense that there is so much involved in good effects creation that it would literally take a tome-sized volume to explain it all. I thought of ways to answer in an abridged fashion and came to the conclusion that a single topic of primary importance would be the best way of addressing the matter at hand. What follows is, I hope, something that we all can relate to and put toward our creations in particle effects... Lees Verder
Bron: eagames
General news 01-07-2004 18:19 by Arie

In de nieuwsbrief van EA zijn een aantal screenshots vrijgegeven van Battlefields: Modern Combat & BF2.
BF2:
General news 01-07-2004 15:05 by Arie

Vandaag de dag worden de fps steesds realistischer, zo is er net weer een nieuwe movie uitgekomen van GoldenEye: Rogue Agent.
Quote
Continuing the 25th anniversary release of Moonraker, check out this video clip of the Moonraker level in the game, GoldenEye: Rogue Agent.
General news 01-07-2004 13:43 by Violator
Voor de liefhebbers van halo2 heb ik acht nieuwe screenshots voor ze:
General news 01-07-2004 12:27 by Pegasus
Ik weet niiet hoelang die al uit is.. maar voor de aardigheid zet ik het ff op de site:
Er is een Music Mod voor Battlefield Vietnam waarin de anderen je eigen geimporteerde muziek horen. De anderen moeten deze mod dan ook hebben die jouw muziek willen horen!
Download hem hier
General news 01-07-2004 12:01 by Violator

Ik zelf heb de demo nog nooit gespeeld maar de meeste mensen zeggen dat de demo zuigt,
toch is het eind product van Joint Operations: Typhoon Rising een goedlopende game op de markt.
Jammer genoeg had de game toch nog last van een paar kleine bugs (zoals de meeste games),
die ze door de nieuwe patch proberen te verhelpen.
De 1.1.1.5-patch fixt hetvolgende:
General news 01-07-2004 11:53 by Violator

Mircosoft vraagt zich af wat er eigenlijks beter in een Flight Simulator moet,
dus grijp je kans en vul de enquête in.
Enquête »
General news 01-07-2004 11:26 by Silence
Uit een intervieuw met Doug lombardi, waar oa werd ingegaan op de AI en de minimum systeem eisen voor de nieuwe game half life 2(1.2 GHz Processor, 256MB RAM, DirectX 7 level graphics card,Windows 2000/XP/ME/98, muis toetsenbord )
is naar vorgen gekomen dat half life 2 mischien op alle 3 consoles uitkomt !!. Valve is in onderhandeling met alle console houders, een Xbox versie is dan ook al in de maak en een ps2 versie en een cube versie is nog niet uitgesloten
het inter vieuw is hier te lezen
General news 30-06-2004 21:14 by Arie

Er zijn gisteren wat nieuwe screens uitgekomen van het spel Need for Speed Underground 2. We zouden nog even moeten wachten totdat hij uitkomt, hieronder de screenshots.
General news 30-06-2004 17:51 by Arie

Je kunt nu als The Lord of the Rings, The Battle for Middle-earth fan, en website oprichten, want gisteren is de fansite kit uitgekomen! EA heeft alle benodigde bestanden in 1 paketje gedaan om voor jou een mooi unieke fansite te maken, voor The Lord of the Rings, The Battle for Middle-earth! Download heel simpel de The Lord of the Rings, The Battle for Middle-earth Fan Site Kit en begin. Als je nog niet je eigen website hebt, maak je niet ongerust, want ze hebben er een paar links bij gezet naar een paar populaire sites, waar je gratis je eigen site kan maken (waar weet ik niet
)!
Fan Site Kit (126MB)
Zie hun Site voor meer The Battle for Middle-earth.
Bron: ea games
General news 30-06-2004 17:50 by LordLoui
Vaag is dat Microsoft al een tijdje vreemd gaat. Ze maken al een tijd spellen voor de GameBoy Advance, dit om te concureren met Sony's PSP. Helemaal door Microsoft zelf worden ze niet gemaakt. Maar door Rare. Het EX elite developer van Nintendo. Waarschijnlijk zit een X-Boy er nog niet in.
General news 30-06-2004 15:43 by Arie
Gosen, de Managing director van Nintendo gaat in het eind van augustus, na vijf jaar platform houder. Dan gaat hij naar Digital Bridges, als COO.
In zijn periode dat hij daar heeft gewerkt, heeft hij bijgedragen voor Game Boy Advance, Game Boy Advance SP en de GameCube.
Omdat David opstapt, krijgt Jim Merrick promotie, hij word senior director van European marketing.
Lees er meer over bij gamesindustry.biz
General news 30-06-2004 14:24 by Arie

Voor het eerst kun je niet alleen spelen als Harry Potter™ , maar ook als zijn vrienden Ron Wemel™ en Hermelien Griffel™. Wissel tussen de personages en gebruik hun specefieke vaardigheden om de hindernissen en vijanden te overwinnen. De drie vrienden moeten hun krachten bundelen en een groot aantal nieuwe spreken beheersen om af te rekenen met Harry's meest angstaanjagende tegenstanders tot nu toe: de ontsnapte gevangende Sirius Zwarts™ en de Dementors™, de gevreesde wachters van Azkaban.
Lees meer & zie meer info @ eagames.
Bron: ea nieuwsbrief
General news 30-06-2004 12:23 by Arie

Activision heeft vandaag 2 filmpjes uitgebracht voor Spider-man 2, het spel is natuurlijk gebasseert op de film met de zelfde naam van from Sony Pictures Entertainment's Columbia Pictures en Marvel Studios. In Spider-man 2, kunnen de spelers zwaaien aan een web, duiken, springen en levendige stad
Manhattan te beschermen tegen al het kwaad. De game staat gepland voor 9 juli voor de PC, Xbox en PS2.
Download de 2 movies van Gamershell.com
Gamer's Hell Local Download: Spider-Man 2 Rhino Movie (36.9 MB)
Spider-Man 2 Shocker Movie (35.6 MB)
Bron: Gamershell.com
General news 30-06-2004 11:13 by Pegasus
Eindelijk is het zover, de eerste Trailer van Battlefield 2!
Hij is al een tijdje uit.. (toen met ign logo) maar als je hem nog niet gedownload hebt:
download hem dan op Gamershell:
Klik Hier
Hij is echt vet! Zeker de moeite waard!
General news 30-06-2004 00:25 by Arie

De officiele Fight Club Trailer is nu te downloaden, en laat in anderhalve minuut ingame beelden zien. Dit vecht spel is ontwikkeld door Genuine Games, het spel zal deze herfst Gepubliceerd worden door Vivendi Universal Games, voor de PS2 & Xbox.
Download de trailer op gamershell.com:
Fight Club E3 2004 Official Trailer (15.7 MB)
General news 29-06-2004 22:24 by Arie
Dit is de eerste post ^^ Welkom op Game-revolution.nl om even duidelijk te maken wat voor site dit nou eigelijk is, (ik krijg nog al wat vragen :/ ) dit is dus een game site 0_o en je vind hier elke dag het laatste game nieuws, (p)reviews, Columns, downloads, online games en ga nog maar even door 0_o. Ik heb met deze eerste post ook direct al het eerste nieuws; een CS filmpje: M19 - The Revolution Is Here². Hij is maarliefs 284.18 MB en duurt ongeveer 10 min. Omdat het filmpje maar 10 minuten duurt, en toch 284.18 MB is, is het filmpje natuurlijk van goeie kwaliteit, zelf heb ik niet zoveel ervaring met dit soort filmpjes, maar zelf vond ik de effecten zeer mooi.
Je vind hieronder de links.
Quote
Thats right guys!, the New M19 movie is out guys, the movie is made by the well known feidi of #infinitydesign who you might remember also made the movie "d-skyline- Reach for the horizon. "
The movie itself is only 1.6 kills and is 10:02 seconds long, not so long but its about quality not quantity.
The movie is in tow main sections, and I have to say the editing on both sections is tremendous, I espically like the bullet time effect on train. Well I hope you guys enjoy watching it and dont forget to leave your comments idle in #infinitydesign and #M19.
View this link for the list of ftps(atm ther is only 3 but there will alot mroe very soon)
List of Movies
Thanks again to feidi for this great movie, and sit down switch off the lights and turn up the volume and enjoy!
16-03 20:49 Off-topic > Hi, not bored (1)
12-02 12:32 Off-topic > inloggen abn amro (1)
11-07 14:07 General discussion > Archlord, check de game! (1)
Previews > Brothers in Arms: Hells Highway (31-08-2006)
Previews > Crysis (31-08-2006)
Reviews > Condemned: Criminal Origens (31-08-2006)
Specials > Redacteuren gezocht voor game-rev... (22-07-2006)
Mini reviews > Panzers Phase One [PC] (03-07-2006)
Assassins Creed ook naar .. (VET, 15-08)
Assassins Creed ook naar .. (Mr. De Jonge, 20-01)
Assassins Creed ook naar .. (Anoniem, 18-12)
Assassins Creed ook naar .. (MR.Janssen, 29-09)
Wordt de Playstation 3 to.. (Whoesaaaah, 14-04)
Pagina #58 (Anoniem, 12-01)
Wordt de Playstation 3 to.. (Anoniem, 05-01)
Nintendo DS 21 miljoen ke.. (lordluud2, 01-01)
Assassins Creed ook naar .. (ethenicx, 22-12)
Nintendo DS Lite groot su.. (Karien, 11-12)